Colofon Marinus Willem van 't Veer Dii/BEEiui^tfiy amilieöeriehten 3 6 donderdag 4 maart 2010 0 mens6nijnq.nl Kapot van verdriet laat ik u weten dat mijn lieve zoon Edwin 20 januari 1972 - t 23 februari 2010 bij een noodlottig ongeval is overleden Voor altijd in mijn hart Mam M.C. Meeuwse p/a Sluisplateau 26 4424 BK.Wemeldinge Dankbaar voor de liefde en zorg die we van haar mochten ontvangen, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, groot- en overgrootmoeder Suzanna Janna de Nooijer - Colijn Suus weduwe van Jacobus de Nooijer in de leeftijd van 87 jaar. Susie Kruijsse-de Nooijer Margot en Roland Ivy, Zoë Evelien en Willem-Jan Emma, Wieger-Jan, Juliette Frans de Nooijer Inge Looije Vlissingen, 2 maart 2010 Correspondentieadres: Jacob Isaac Sandersestraat79 4388 ED Oost-Souburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 6 maart van 10.30 tot 11.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 12.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. In mijn leven kende ik zware tijden, nu ben ik verlost uit mijn lijden. Dank aan allen die ik achterliet, die mij hebben gesteund in mijn laatste verdriet. Bedroefd, maar dankbaar voor al haar zorgen en liefde, geef ik u kennis dat plotseling is overleden mijn lieve moeder Josephina de Smet-Haulez weduwe van Georgius de Smet Zij overleed op 2 maart 2010 in de leeftijd van 78 jaar. Hulst: MarjondeSmet Vierambachtenstraat 10,4561 WP Hulst Wij nemen afscheid van haar in besloten kring. Heden is na een korte periode van ziek-zijn overleden Maria Jacoba van Weele-Wesdorp sinds 8 oktober 1991 weduwe van Pieter van Weele in de leeftijd van 92 jaar. Correspondentieadres: M. Koole Schoondijksedijk 21 4438 AD Driewegen Driewegen, 2 maart 2010 De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden zaterdag 6 maart om 10.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna de begrafenis omstreeks 11.00 uur zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Driewegen. Na de begrafenis is er in voornoemd rouwcentrum gelegenheid de familie te condoleren. Ik zal nog altijd grapjes maken, we zullen samen door het stille landschap gaan. Nu je mijn handen niet meer aan kunt raken, raak je mijn hart nog duidelijker aan. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Schuddebeurs 23 juni 1922 Nieuwerkerk 2 maart 2010 Jeanne van 't Veer - van Dijke Nel Bart en Merel Fiore Seppe Hans en Henny Mariska Marcel en Natasja Michael en Marijke Annemarie en Arie Branko en Caroline Miriam en Frank Vincent Burg. van Eetenstraat 64 4306 CW Nieuwerkerk Maandag 8 maart is er van 9.30 uur tot 10.30 uur gelegen heid de familie te condoleren in de zaal van "Steenzwaenshof Burg. van Eetenstraat 32 te Nieuwerkerk, tevens is er van 11.30 uur tot 12.00 uur alsnog gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Hervormde kerk van Zonnemaire, Prof. Zeemanstraat 2, waarna om 12.15 uur de rouwdienst zal worden gehouden in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 15.00 uur in besloten kring plaatsvinden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Elk afscheid is de geboorte van een herinnering. Met liefde in ons hart hebben we afscheid genomen van Ruud van der Voorden Hij is overleden in de leeftijd van 47 jaar. Wat was je dapper. Janetta van der Voorden Nel van der Voorden Adrie Leijs Jolanda en William Mario en Gerda Shadow, Krieltje, Aussie Goes, 2 maart 2010 Correspondentieadres: Fuchsialaan 414401 HV Yerseke De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op zaterdag 6 maart om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Als u nog even bij Ruud wilt zijn, verzoeken wij u om 10.30 uur aanwezig te zijn. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Witte bloemen. Ik heb een steen verlegd in een rivier op aarde. Het water gaat er anders dan voorheen. De stroom van een rivier hou je niet tegen. Het water vindt er steeds een weg om heen. Er is een mand met stenen voor Ruud in de ontvangst ruimte aanwezig. Wij nodigen u uit een steen voor Ruud te nemen en deze desgewenst te voorzien van tekst en bij de afsluiting van de bijeenkomst bij Ruud te leggen. Tot onze grote ontsteltenis ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze collega en medewerker Ruud van der Voorden Ruud is in april 2006 als operator op de afdeling conserven bij ons bedrijf in dienst getreden. Wij hebben Ruud leren kennen als een fijne en collegiale medewerker die zeer betrokken was bij het productieproces. Wij verliezen in Ruud een gewaardeerde collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Janetta en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte met het verwerken van dit zware verlies. Directie en personeel Roem van Yerseke B. V. Op 99-jarige leeftijd is overleden onze lieve tante en oud-tante Jozephina Jannetje Maria Weststrate-de Hamer sinds 3 mei 1981 weduwe van Jan Adriaan Weststrate geboren, 15 december 1910 overleden, 3 maart 2010 Houten: H.W. Korteweg-Bouwens Zwijndrecht: M.J. Bouwens L.G. Bouwens-Verdonk Strijen: C. Brand I. Brand-Goseling Achterneven en -nichten. Correspondentieadres: L.G. Bouwens - Verdonk Lindeweg 4 3334 LA Zwijndrecht De begrafenis zal zaterdag 6 maart om 11.00 uur plaats vinden op de Algemene Begraafplaats te Rilland. Indien u de begrafenis wilt bijwonen verwachten wij u om 10.00 uur in de Levensbronkerk, Valckenisseweg 12 te Rilland. Gelegenheid om afscheid te nemen tussen 9.30 en 9.50 uur. Condoleren na afloop van de begrafenis. Onze dank gaat uit naar allen uit Nieulande en Ter Weel te Krabbendijke die haar met veel liefde hebben verzorgd. Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk ontvangen, bij het overlijden en de begrafenis van mijn lieve man, onze pa en opa Dolf van Arenthals zeggen wij u heel hartelijk dank. M.A. van Arenthals-Wiemes kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Axel, maart 2010 Jti rilH/fiDriijfri IN LIEFDEVOLLE HERINNERING F/iut I(•//'/<'/'-> Vc/t/'icr 07-02-1926 04-03-2007 De tijd gaat voorbij, maar het gemis blijft. Kinderen en kleinkinderen Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailópdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 74