34 Li ysriadan 1 I I familieberichten donderdag 4 maart 2010 Zij was nog zo graag naar haar nieuwe huis gegaan Maar de Heer heeft 't haar niet toegestaan Hij toch bewandelt hoger wegen Genadig vatte Hij haar hand En brach t haar in 't Hemels Vaderland baar heeft zij nu een woning verkregen Dankbaar voor het leven dat God in haar aan ons gaf, maar ook verdrietig omdat we haar moeten missen, geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte, die zij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, door haar Heer en Heiland is thuisgehaald mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zeer zorgzame moeder en trotse, lieve oma Maria Jacoba Zoeteweij - de Koeijer *10 juni 1929 t 2 maart 2010 D.C. Zoeteweij Hanneke en Ko Prins-Zoeteweij Carolien en Steve Monique Jan en Marcia Peter en Jolanda Zoeteweij-Jansens Danique Shanice Marijkelaan 86,4401 GK Yerseke. De dankdienst wordt zaterdag 6 maart om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Vrije Evangelische Gemeente, Kaaistraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begraf enis plaatsvinden op de Algemene Begraaf plaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij dat na ruim 60 jaar vriendschap van ons is heengegaan onze lieve vriendin en nicht Marie Zoeteweij - de Koeijer We wensen Dies, kinderen en kleinkinderen kracht en sterkte toe. Ida en Kees Sinke Mina en Wim t Goeman l IHensenhnq.nl jjpl .11 1*1 Tot ziens... Al weet ik dat u veilig bent, geborgen bij de Heer, de lege plaats blijft onvervuld, ik zie u hier nooit meer. Al weet ik dat u veilig bent, verlost van alle pijn, ik kan mijn vragen niet meer kwijt, kan nooit meer bij u zijn. Al weet ik dat u veilig bent, ik zoek en vind u niet. Ik vraag het aan een lege lucht of u mij hoort en ziet. Al weet ik dat u veilig bent, mijn hart wil er niet aan, dat u, die ik niet missen kan, voorgoed'bent heengegaan. Al weet ik dat u veilig bent, ik zie u hier nooit meer. Maar als het donkert, zeg ik zacht: Tot ziens, bij God de Heer! Peter Noem mij een dag dat ik je niet zal missen Noem mij een dag dat ik je niet vergeet Jouw leven is voor mij niet uit te wissen Hanneke Lieve oma. Nooit meer Wat zullen we je missen! Carolien, Monique, Jan Danique, Shanice Alle medewerkers van "Ter Valcke", afdeling Palliatieve Zorg, willen we hartelijk bedanken voor de liefdevolle verzorging van mijn vrouw, onze moeder en oma. Na èen-geduldig en dapper gedragen ziekte is, gesterkt door het H. Sacrament der Zieken, van ons heengegaan onze lieve zus, schoonzus en tante Anna Stephania Eduarda van Daele An Zij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Hulst: P.G. van Daele G.L.M. van Daele-Maenhout Hoogerheide: J. van Daele L.R. van Daele-Ivens t W. van Daele-Blokzeil t Oostburg: |.R. de Bakker-van Daele A.S.A. de Bakker St. Jansteen: J.E.M. van Daele M.P.J. van Daele-de Kort Kruiningen: E.J.A.M. van Daele J.C. van Daele-Martens en hun kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind 3 maart 2010 Correspondentieadres: Hoofdstraat 33,4564 AM St Jansteen U kunt afscheid nemen van An in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, op zondag 7 maart van 13.00 tot 13.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 8 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Johannes de Doper te Sint Jansteen, gevolgd door de begrafenis op de begraafplaats aldaar. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving heeft ontvangen deze aankondiging als zodanig beschouwen. Familie D. Zoeteweij Voortdurend zal ik bij U zijn in al mijn noden, angst en pijn, U al mijn liefde waardig schatten, U die mijn rechterhand omvatte. Psalm 73:9 berijmd Na een werkzaam leven heeft de Here mijn geliefde man, onze zorgzame vader, opa en overgrootvader Hendrik de Pooter echtgenoot van Geertruida de Pooter op de gezegende leeftijd van 92 jaar tot Zich genomen. AxelG. de Pooter-de Pooter Terneuzen Giel en Ineke Erik en Miranda - Amber, Naomi Silvia en Robert - Dennis, Ilse Mark en Sabine - Jasper, Merijn, Evi Axel Fré en Marijke Ronald en Monique - Tim, Nina Anika en Bob Breda Addie Sara 2 maart 2010 Oosterstraat 68-48 4571 GP Axel De dienst van Woord en Gebed wordt gehouden op zaterdag 6 maart om 10.30 uur in de Gereformeerde Kerk, Kerkdreef 19 te Axel. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Burchtlaan. Na de begrafenis kunt u de familie condoleren in de kerk. Onze dank gaat uit naar het personeel van verpleeghuis J "De Vurssche", afd. Bossenblie. voor de liefdevolle zorg Geen bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 72