groots zijn tot in het detail Natuurzuiver in een ongedwongen sfeer uit 17 Waar staan de beelden met een tulband voor? o St. Jacobsstraat I8, Vlissingen, Papegaaistraat 14, Gaas o A Street BTrendwear in fashion S shoes www.xrayfashion.nl. Bench Vans Ragwear Karl Kani Ecko Criminal Damage Dickies Kani ladies, enz. binnen. Vans era, authentic 106 vulc, en lo pro v.a.€50.« Het Schouwburgplein in Rotterdam tijdens de vorige museumnacht. Bij alle vestigingen van De Rode Pilaren worden bezoe kers welkom geheten door een of meerdere beelden. Het zijn mannenhoofden met een tulband op en een uitstekende tong, waar op meestal een pilletje ligt. Hoe he ten deze beelden en waar staan ze voor? Uw antwoord kunt u tot en met dinsdag 9 maart sturen naar de Rode Pilaren, Lombardstraat 6, 4461 AG in Goes of mailen naar info@derodepilaren.nl. Onder de goede antwoorden wordt een huidverzorgingspakket verloot. De vier vestigingen van De Rode Pi laren MiddelburgGoes, Vlissingen en Bergen op Zoom) zijn zes dagen per week open. Maandag van 11.00 uur -17.30 uur, dinsdag tot en met vrijdag van 9.00 uur -17.30 uur en zaterdag van 09.00 uur -17.00 uur. Op koopavonden van 19.00 uur - 21.00 uur. Ella Bom uit Burgh-Haamstede zenak, Gerben Agterberg, Jasper Bos en Daniel Oliveira Prins. Zaterdag 6 maart 2010, 20.00 - 02.00 uur Kijk voor het volledige programma op www.rotterdamsemuseumnacht.nl Het passe-partout in de vorm van de button met een knipperend lichtje, geeft toegang tot alle locaties. In de voorverkoop 12 euro, op de avond zelf 16 euro (bij alle deelnemende musea, VW Rotterdam Store en Rotterdams Uitburo). Primeur dit jaar is de speciale kinderbutton. Het passe-partout is eveneens geldig voor de Museumnachtbus voor vervoer naar alle locaties. Er zijn tevens arrangementen met een overnachting te boeken. Peter Gruys, eigenaar van de Rode Pilaren. gaf het goede antwoord op de prijsvraag van vorige week. Zij mag een paar schoenen afhalen bij Budget Bruidsmode in Heinkens- zand. De andere inzenders krijgen een mailtje met een attentie. donderdag 4 maart 2010 teit heeft een bepaalde prijs. Maar als het goed is heeft iemand lang plezier van dat wat hij koopt en is hij er ook bij gebaat. Dat kun je weer tegenover de prijs zetten." De service achter de toonbank vindt Gruys ook erg belangrijk. „Al het personeel is gecertificeerd en kan klanten van een advies voorzien. Dat is ook een stukje kwaliteit." De Rode Pilaren mag dan ouder foto's Ronald den Dekker wets ingericht zijn, Gruys is con stant op zoek naar nieuwe produc ten. Hij laat de nieuwste aanwinst zien: kleurige zeepblokken. Voor de gewone huid, maar ook voor huidaandoeningen als psoriasis of ^cne. „Aan de ene kant hoop ik dat meer winkels zulke producten gaan verkopen, maar aan de ande re kant ook niet, want dan ver dwijnt onze exclusiviteit. En dat is juist onze kracht." Lombardstraat 6 Grote Markt GOES

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 51