Gilles Dellebeke 36 Efamilieberichten donderdag 4 maart 2010 O ITlensenunq.nl Zijn werk was zijn leven Met goede herinneringen hebben we afscheid genomen van onze vader en opa, (O)pa heeft zijn lichaam ter beschikking gesteld aan de medische wetenschap. 31 juli 1925 3 maart 2010 (O)pa zal in besloten kring herdacht worden. Middelburg Jan en Mariet Maarten, Martijn, Iris. Bunnik Henk en Myra Tessa, Luc. Correspondentie adres: Buitenhovelaan 199 4337 HL Middelburg Bedroefd geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom Gilles Dellebeke in de leeftijd van 84 jaar P. Dellebeke (in herinnering) F.P. Dellebeke-Janse J. Dellebeke C. Dellebeke - f. Dellebeke-Schipper (in herinnering) M. van Waarde-Dellebeke (in herinnering M. Dellebeke P. Dellebeke-de Meulmeester Neven en nichten Nieuw- en Sint foosland. 3 maart 2010 Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van, mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Zeeland Marinus Hermanus Telle in de leeftijd van 85 jaar. MaryTelle-de Vet Kees en Chan rat Anneke en Peter Peter en Suzan Kleinkinderen Achterkleinkinderen Oost-Souburg, 3 maart 2010 4388 LP Berkenstraat 138 De crematieplechtigheid zal plaatshebben zaterdag 6 maart om 13.30 uur in crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop ontmoeten we elkaar in de ontvangkamer van het crematorium. -Voorafgaand aan de plechtigheid is er gelegenheid tot afscheid nemen.- Enige en algemene kennisgeving. Geheel onverwacht is overleden onze broer, zwager en oom René Cornelis Maria van der Borgt in de leeftijd van 55 jaar Hansweert: Ankie en Ko Hoogesteger - van der Borgt Kruiningen: Carlo en Ineke van der Borgt - Mol Doetinchem: Fhlmira en Dik Brandenburg - van der Borgt 's-Heer Arendskerke: Frans en Nel van der Borgt - van Sluis Neven en nichten Correspondentieadres: Roompot 63, 4417 CK Hansweert De crematie zal in stilte plaatsvinden. Verdrietig zijn wij door het plotselinge overlijden van onze medewerker de heer René van der Borgt Wij wensen allen die dicht bij hem stonden veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Wij hebben René leren kennen als een sympathieke mede werker die de afgelopen 2 jaar met veel plèzier gewerkt heeft op de B-Flex afdeling. Namens het bestuur, het managementteam en de medewerkers van De Betho Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde broer, zwager en oom M.W. van 't Veer Wij wensen onze schoonzus, tante en de kinderen veel sterkte toe. Maarn: Fam. W. van 't Veer Goes: Fam. D. Kort-van 't Veer Zierikzee: Fam. N. van 't Veer Neven en nichten 2 maart 2010 Met groot verdriet delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen mijn geliefde man en onze lieve, meelevende vader en opa Christiaan Verhage in de leeftijd van 85 jaar. MiddelburgW. Verhage-Klaasse Hans (in herinnering) Middelburg Heieen de Ridder-Verhage Bram de Ridder Jeannette Martijn Oudemirdum (Fr.) Anja de Vries-Verhage Douwe de Vries Ids en Maaike Christiaan en Erica Wilhelm (in herinnering) Johannes Willem Baukje Hanna 2 maart 2010 Breeweg 90 4335 AS Middelburg Wij nodigen u uit de rouwdienst bij te wonen op D.V. maandag 8 maart om 12.45 uur in de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot condoleren van 12.00 tot 12.30 uur. De begrafenis zal zijn om 14.00 uur op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de ontmoetingsruimte van de begraafplaats. Geen bloemen Met droefheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde broer, zwager en oom Chris Verhage in de leeftijd van 85 jaar. Namens de familie: N. Boone-Verhage Oostkapelle, 2 maart 2010 Kapot van verdriet laat ik u weten dat mijn lieve zoon Edwin 20 januari 1972 - t 23 februari 2010 bij een noodlottig ongeval is overleden Voor altijd in mijn hart Mam M.C. Meeuwse p/a Sluisplateau 26 4424 BK Wemeldinge Heden overleed onze geliefde schoonzuster en tante Elizabeth Johanna Dekker-Louws weduwe van Sanruël Dekker in de leeftijd van 88 jaar. Vrouwenpolder: C. Dekker-Schout Vrouwenpolder: N. Dekker-Schout Veere: A. Dekker Grijpskerke: E. Willemse-Dekker P. Willemse 2 maart 2010 Heden ontvingen wij het bericht, dat nog onverwachts van ons is weggenomen onze nog laatste overgebleven altijd meelevende en zorgzame Tante Betje Louws Ons meeleven gaat uit naar de familie. Neven en nichten familie Louws Elk afscheid is de geboorte van een herinnering. Met liefde in ons hart hebben we afscheid genomen van Ruud van der Voorden Hij is overleden in de leeftijd van 47 jaar. Wat was je dapper. janetta van der Voorden Nel van der Voorden Adrie Leijs lolanda en William Mario en Gerda Shadow, Krieltje, Aussie Goes, 2 maart 2010 Correspondentieadres: Fuchsialaan 414401 HV Yerseke De afscheidsbijeenkomst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op zaterdag 6 maart om 11.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Als u nog even bij Ruud wilt zijn, verzoeken wij u om 10.30 uur aanwezig te zijn. Na de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Witte bloemen. Ik heb een steen verlegd in een rivier op aarde. Het water gaat er anders dan voorheen. De stroom van een rivier hou je niet tegen. Het water vindt er steeds een weg om heen. Er is een mand met stenen voor Ruud in de ontvangst ruimte aanwezig. Wij nodigen u uit een steen voor Ruud te nemen en deze desgewenst te voorzien van tekst en bij de afsluiting van de bijeenkomst bij Ruud te leggen. Tot onze grote ontsteltenis ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze collega en medewerker Ruud van der Voorden Ruud is in april 2006 als operator op de afdeling conserven bij ons bedrijf in dienst getreden. Wij hebben Ruud leren kennen als een fijne en collegiale medewerker die zeer betrokken was bij het productieproces. Wij verliezen in Ruud een gewaardeerde collega. Ons medeleven gaat uit naar zijn vrouw Janetta en verdere familie. Wij wensen hen veel sterkte met het verwerken van dit zware verlies. Directie en personeel Roem van Yerseke B.V. Heden is na een korte periode van ziek-zijn overleden Maria Jacoba van Weele-Wesdorp sinds 8 oktober 1991 weduwe van Pieter van Weele in de leeftijd van 92 jaar. Correspondentieadres: M. Koole Schoondijksedijk 21 4438 AD Driewegen Driewegen, 2 maart 2010 De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden zaterdag 6 maart om 10.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna de begrafenis omstreeks 11.00 uur zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Driewegen. Na de begrafenis is er in voornoemd rouwcentrum gelegenheid de familie te condoleren. Lieve tante Marietje Wat zullen we u toch missen. Hannie en Jan f Karin en Jacko Ronnie en Deborah Rudy en Sylvana Mark

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38