mm DvarJadHfj Marinus Willem van 't Veer 34 familieberichten donderdag 4 maart 2010 mensenlinq.nl SiHHI Zij was nog zo graag naar haar nieuwe huis gegaan Maar de Heer heeftt haar nie t toegestaan Hij toch bewandelt hoger wegen Genadig vatte Hij haar hand En bracht haar in 't Hemels Vaderland baar heeft zij nu een woning verkregen Dankbaar voor het leven dat God in haar aan ons gaf, maar ook verdrietig omdat we haar moeten missen, geven wij u kennis dat na een ernstige ziekte, die zij op bewonderenswaardige wijze heeft gedragen, door haar Heer en Heiland is thuisgehaald mijn innig geliefde vrouw, onze lieve, zeer zorgzame moeder en trotse, lieve oma Maria Jacoba Zoeteweij - de Koeijer 10 juni 1929 12 maart 2010 D.C. Zoeteweij Hanneke en Ko Prins-Zoeteweij Carolien en Steve Monique Jan en Marcia Peter en Jolanda Zoeteweij-Jansens Danique Shanice Marijkelaan 86,4401 GKYerseke. De dankdienst wordt zaterdag 6 maart om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Vrije Evangelische Gemeente, Kaaistraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Wij zijn heel erg verdrietig om het heengaan van onze lieve zus, schoonzus en tante Maria Jacoba de Koeijer Echtgenote van D.C. Zoeteweij Met heel veel moed, geduld en veel liefde uitstralend, naar de ander, is zij de weg gegaan. Zoals zij zei: "Naar God die ze wilde ontmoeten in heelheid van lichaam, ziel en geest", zoals ze was. Uitgeput, maar "wandelend met Hem in het licht." Yerseke: C.P. de Koeijer J. de Koeijer-Murre Kapelle: C. A. Vermaire Yerseke: J. de Koeijer K. de Koeijer-Wisse Biezelinge: L. de Koeijer-Nieuwdorp Neven en Nichten Wij wensen Dies, Hanneke en Peter met hun gezinnen heel veel sterkte met dit grote verlies. Met ontroering namen wij kennis van het overlijden van mevrouw M. Zoeteweij-de Koeijer Echtgenote van onze oud-schipper D.C. Zoeteweij Moeder van onze schipper Peter Zoeteweij Zij leefde altijd zeer met ons mee. Wij wensen de familie Zoeteweij Gods Kracht en Troost toe in dit verlies. BemanningYE 161 Dingenis-Maria Jan en Coby Blok Ralph Janssens Krabbendijke Alle medewerkers van "Ter Valcke", afdeling Palliatieve Zorg, willen we hartelijk bedanken voor de liefdevolle verzorging van mijn vrouw, onze moeder en oma. Familie D. Zoeteweij Noem mij een dag dat ik je niet zal missen Noem mij een dag dat ik je niet vergeet Jouw leven is voor mij niet uit te wissen Hanneke Tot ziens... Al weet ik dat u veilig bent, geborgen bij de Heer, de lege plaats blijft onvervuld, ik zie u hier nooit meer. Al weet ik dat u veilig bent, verlost van alle pijn, ik kan mijn vragen niet meer kwijt, kan nooit meer bij u zijn. Al weet ik dat u veilig bent, ik zoek en vind u niet. Ik vraag het aan een lege lucht of u mij hoort en ziet. Al weet ik dat u veilig bent, mijn hart wil er niet aan, dat u, die ik niet missen kan, voorgoed bent heengegaan. Al weet ik dat u veilig bent, ik zie u hier nooit meer. Maar als het donkert, zeg ik zacht: Tot ziens, bij God de Heer! Peter Lieve oma. Nooit meer Wat zullen we je missen! Carolien, Monique, Jan Danique, Shanice Verdrietig zijn wij dat na ruim 60 jaar vriendschap van ons is heengegaan onze lieve vriendin en nicht Marie Zoeteweij - de Koeijer We wensen Dies, kinderen en kleinkinderen kracht en sterkte toe. Ida en Kees Sinke Mina en Wim t Goeman Ik zal nog altijd grapjes maken, we zullen samen door het stille landschap gaan. Nu je mijn handen niet meer aan kunt raken, raak je mijn hart nog duidelijker aan. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar dat we hem zolang in ons midden mochten hebben, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze vader, schoonvader en opa Schuddebeurs Nieuwerkerk 23 juni 1922 2 maart 2010 Jeanne van 't Veer - van Dijke Nel Bart en Merel Fiore Seppe Hans en Henny Mariska Marcel en Natasja Michael en Marijke Annemarie en Arie Branko en Caroline Miriam en frank Vincent Burg. van Eetenstraat 64 4306 CW Nieuwerkerk Maandag 8 maart is er van 9.30 uur tot 10.30 uur gelegen heid de familie te condoleren in de zaal van "Steenzwaenshof Burg. van Eetenstraat 32 te Nieuwerkerk, tevens is er van 11.30 uur tot 12.00 uur alsnog gelegenheid tot condoleren in de zaal van de Hervormde kerk van Zonnemaire, Prof. Zeemanstraat 2, waarna om 12.15 uur de rouwdienst zal worden gehouden in bovengenoemde kerk. Aansluitend zal de crematieplechtigheid om 15.00 uur in besloten kring plaatsvinden in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 36