Nostalgische muziek PZC Vlissingen PZC Uniek aanbod: originele, gelimiteerde ets PZC Nu in onze webwinkel! Fantastische aanbiedingen! Toon Hermans Boudewijn de Groot Engelbert Humperdinck Ramses Shaffy www.pzc.nl/webwinkel ABONNEE VOORDEEL Orginele gelimiteerde ets Maak kans op een extra prijs! Dagbladbezorger m/v BON JA, ik wil dagbladen bezorgen 14 donderdag 4 maart 2010 WEBWINKEL Geniet nu urenlang van alle hoogtepunten^ en nog veel meer uit het omvangrijke oeuvre van Toon Hermans. Een compleet verzameld werk en niet te missen voor de liefhebber van Nederlands beste en populairste cabaratier ooit. Op 19 cd's, waaraan nog een dvd is toegevoegd. In een prachtige, luxe box. ledereen kent de legendarische hits van Boudewijn de Groot, waarmee hij zijn naam vestigde als een van de grootste vertolkers van het Nederlandse lied. Deze box bevat al zijn 11 studio albums en op cd 12 "Curiosa" staan bekende nummers in nieuwe uitvoerin gen en niet eerder verschenen liedjes. Geniet van de beste nummers van Engelbert Humperdinck, de bekende popzanger uit de jaren '50, '60 en '70. Release Me, The Last Waltz en Quando, Quando zijn slechts een paar van zijn bekende hits die op deze Top 100 cd-box staan. Kijk, luister en geniet van het beste van Ram ses Shaffy met deze speciale combinatie van een dubbel-cd en -dvd. Een must have voor de ware liefhebber! Adviesprijs 144,00 Adviesprijs 40,00 Adviesprijs €23,00 Adviesprijs 41,08 Lezersprijs 79,95* exclusief 5,95 verzendkosten Categorie CD's Lezersprijs 37,95* exclusief 1,95 verzendkosten Lezersprijs 17,95* exclusief 1,95 verzendkosten Voor meer informatie en bestellen ga naar de webwinkel. Levertijd is 5 werkdagen. Lezersprijs 33,95* exclusief 1,95 verzendkosten 1 De ets is gemaakt aantal bekende en door kunstenaar Mark Jurriens en laat een markante gebouwen in Vlissingen zien. De ets is zeer fijn van lijnvoering waardoor de klein ste details nog zichtbaar zijn. Deze ets is de derde in een serie van 6. Elke maand komt een nieuwe ets uit, met markante gebouwen in de plaatsen/streken: Tholen, Zierikzee, Veere, Zeeuws Vlaanderen en Vlissingen. Van iedere ets zijn slechts 500 genum merde exemplaren beschikbaar. Voor deze actie geldt het nummer van de ets tevens als lotnummer. Het formaat inclusief passe partout is 11 cm x 28 cm. Eén abonnee wint met zijn ets/lotnummer een bronzen beeld t.w.v. €179,- Met de winnaar wordt contact opgenomen. Zo profiteren abonnees De ets is verkrijgbaar in een passé partout en kost slechts 29,95. De ets is ook ingelijst te koop voor 39,95. Prijzen exclusief verzendkosten. Stuur onderstaande bon, volledig ingevuld naar Ga lerie Bellas Artes, Heuvelsweg 2, 4321 TG Kerkwerve of ga naar www.pzc.nl/service/abonneevoordeel en vul het formulier in. De levertijd is ongeveer 2 a 3 weken. Wees er snel bij, want op op! www.pzc.nl/service/abonneevoordeel Ja, ik bestel de ets van Vlissingen ingelijst a 39,95 aantal niet ingelijst a 29,95 aantal Naam Adres Geboortedatum E-mail Ik machtig Galerie Bellas Artes het bedrag éénmalig automa tisch af te schrijven van: Rekeningnummer Handtekening Stuur de bon volledig ingevuld naar: Galerie Bellas Artes, Heuvelsweg 2, 4321 TG Kerkwerve De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle Informatie die u aan o s de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofi n op pzc.nl treft u nadere informatie aan DichtbijMedJa. Wegener NieuwsMedia Goes Dagblad PZC is op zoek naar dagbladbezorgers die 's ochtends vóór 07.00 uur willen bezorgen. WAT STAAT ER TEGENOVER? een prima maandelijkse vergoeding gratis dagblad PZC lezen uitstekend te combineren met andere bezigheden vele extra's Ga naar www.bezorgen ril voor meer informatie. AANMELDEN? Selecteer op www.bezorgers.nl het dagblad dat je wilt bezorgen en vul het aanmeldformulier in. Of neem tijdens kantooruren contact op via telefoonnummer 0800-022 2710. Je kunt ook onderstaande bon invullen. Stuur deze (zonder postzegel) naar: Dagblad PZC Afdeling Distributie Buitendienst Antwoordnummer 246 4330 VB Middelburg Postcode: Woonplaats: Tel.: Geboortedatum (min. 15 jr.)

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 14