jjDltèunj Chris de Boks Grietje de Boks-Van der Molen Oyarladarj Johannes van Nieuwenhuize opzegaienst familieberichten woensdag 3 maart 2010 i fllensenltnq.nl Wij willen op deze wijze iedereen hartelijk bedanken voor de belangstelling en felicitaties ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijk Tot mijn verdriet moet ik u mededelen dat op 28 februari mijn schoonzuster Adriana Adriaanse-de Pagter op 90-jarige leeftijd te Vlissingen is overleden. K.B. de Pagter-Pape Met droefheid hebben we kennisgenomen van het overlijden van onze vriend Kees Baljeu We wensen (o en verdere familie sterkte toe bij het ver werken van dit verlies. St-Laurens: Rie de Later Catrien en Joop van Sparrentak Riet en Telle van Scheltinga Met fijne en goede herinneringen moeten wij afscheid nemen van onze buurman Kees Baljeu Wim en Ria Gideonse Jan en Paula de Kok Gerrit en Nel Melse Rien en Elly Meijers Jan en Lydia Schraa Psalm 39 3 berijmd Bedroefd delen wij u mee dat de Heere op Zijn tijd van ons heeft weggenomen onze lieve moeder en meelevende oma en overoma Elizabeth Johanna Dekker-Louws sinds 8 augustus 2005 weduwe van Samuël Dekker in de leeftijd van 88 jaar. Oostkapelle: Wim en Leintje Dekker-de Visser Aagtekerke: Nel en Joost Louwerse-Dekker Oostkapelle: Piet en Ineke Dekker-Bodbijl Oostkapelle: Rinus en Tineke Dekker-Kamphorst Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Zorgcentrum Eben-Haëzer voor de jarenlange verzorging. 2 maart 2010 Middelburg, Zorgcentrum Eben-Haëzer Correspondentieadres M.W. Dekker Duinweg 105 4356 GA Oostkapelle Er is gelegenheid tot condoleren op vrijdag 5 maart van 19.30 tot 20.00 uur in Zorgcentrum Eben-Haëzer, Briandlaan 2 te Middelburg. Wij nodigen u van harte uit de rouwdienst bij te wonen op zaterdag 6 maart om 10.45 uur in de Saronkerk, Noordweg 34 te Oostkapelle. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Oostkapelle om 12.00 uur. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Saronkerk. Geen bloemen Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Gijs Eefting Wij wensen de familie veel kracht toe om dit verlies te dragen. Raad van Commissarissen, directie en personeel van DELTA N.V. Middelburg, 3 maart 2010 Het geloof is weg De hoop is verdwenen Maar de liefde blijft Heel verdrietig zijn wij over het verlies van onze innig geliefde man en vader Olivier Bartel van den Hoek O os in de leeftijd van 58 jaar. Truus van den Hoek-van Damme Fenny 24 februari 2010 Zuidweg 11 4316 AA Zonnemaire De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Verdrietig zijn we, dat is overleden onze broer en zwager Olivier Bartel van den Hoek - Oos Noordgouwe: Cathy van Leersum-van den Hoek Martin van Leersum Goes: Rianne van den Hoek 24 februari 2010 Na een kortstondig ziekbed is van ons heengegaan mijn schoonzoon en onze zwager Oos van den Hoek Wij wensen Truus en Fenny heel veel sterkte. Namens de familie, M. van Damme 24 februari 2010 Waarde Oos Het was een groot genoegen, plezier en voorrecht om zo lang met je samengewerkt te hebben. Je gedrevenheid en originaliteit blijven een inspiratie. Dank. Truus en Fenny, heel veel sterkte. Jaap Verseput Zonnemaire, 24 februari 2010 Onverwachts en veel te jong is onze collega Olivier van den Hoek overleden. Wij zullen je missen. We wensen Truus, Fenny en verdere familie veel sterkte toe bij dit verlies. Landbouwvereniging Ceres Zonnemaire, 24 februari 2010 Kapot van verdriet laat ik u weten dat mijn lieve zoon Edwin A-20 januari 1972 - t 23 januari 2010 bij een noodlottig ongeval is overleden Mam M.C. Meeuwse Diepgeschokt en vol onmacht zijn wij door het overlijden van Edwin Mijn vriend; Monique Onze neef; Come Sjaak en Ella Dennis, Patricq Enige en algemene kennisgeving Hierbij geven wij u kennis dat is overleden Hans Geb: 16 september 1923 Overl: 26 februari 2010 Mevr. A. Smits - van Nieuwenhuize Mevr. M. de Feijter - van Nieuwenhuize Mevr. H. van Nieuwenhuize Dhr. J.P.A. van Nieuwenhuize Correspondentieadres; Klaassen Notarissen Postbus 187 4300 AD Zierikzee Tel. 0111 698181 De begrafenis zal plaatsvinden op vrijdag 5 maart om 10.30 uur op de Algemene begraafplaats van Zonnemaire, Christinastraat. Na de begrafenis willen we samenkomen in het Dorpshuis van Zonnemaire, I.M. van der Bijlstraat 10. De eerste nog moedig overwonnen, de tweede helaas niet meer... Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Catharina |acoba Stokx-Vermeulen sinds 7 februari 2000 weduwe van Jacobus Pieter Stokx A 6 februari 1933 t 28 februari 2010 's Heerenhoek: Ron en Liesbeth Stokx Heinkenszand: Patrick en Juanita Stokx Britt Correspondentieadres: Nassauweg 2,4453 VJ 's Heerenhoek Wij nodigen u uit voor het bijwonen van de avondwake op donderdag 4 maart om 19.00 uur in de parochiekerk van de H. Blasius, Kerkdreef 4 te Heinkenszand. Aansluitend is er gelegenheid om persoonlijk afscheid van haar te nemen van 19.30 tot 20.00 uur, Eendvogel straat 11 te Heinkenszand. De uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 5 maart om 10.30 uur in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats bij de kerk. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in 'De Stenge', Stengeplein 1 te Heinkenszand. Geheel onverwachts hebben wij het bericht gekregen dat onze (mede)cliënt mevrouw Stokx-Vermeulen is overleden. We wensen de familie sterkte met dit verlies. Cliënten en medewerkers AC Oosterschelde Lieve Doortje Zo lief en zo klein, veel te kort mocht je bij papa en mama zijn. Lianne en André, in ons hart dragen wij jullie gemis met ons mee. Rhea, Marloes, Manuela, Mieky, Sandra, Karin, Evelien, Haitske, Lizet IHenseniinq.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 80