Annie Piessens Annie Piessens ft fflens0nlinq.nl 'T' 3 o I familieberichten D varied er J Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Gekomen tot de leeftijd der sterken is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve moeder en oma Antonia Maria van Amersvoort Tonia Zij overleed in de leeftijd van 80 jaar. Tonia en Bas Riet en Benny Annie en John Adrie Marian en Klaas Hans en Sylvia Ellyen Dik Erik en Sylvia Godelieve en Chris Valli en Erwin Klein- en achterkleinkinderen 1 maart 2010 Glacisweg4,4561 HG Hulst Ma is thuis, waar u afscheid van haar kunt nemen op woensdag 3 maart en donderdag 4 maart van 11.00 tot 12.00 uur en van 14.00 tot 15.00 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 6 maart om 10.30 uur in de Basiliek van de H. Willibrordus te Hulst, gevolgd door de begrafenis op de algemene begraaf plaats Hulst aan de Van der Maelstedeweg. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de begrafenis bent u in de gelegenheid de familie ook persoonlijk te condoleren in het uitvaartcentrum van DELA, dat gelegen is bij de begraafplaats. Wilt u, indien ugeen kennisgeving heeft onhmngen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze collega Gijs Eefting Wij wensen de familie veel kracht toe om dit verlies te dragen. Raad van Commissarissen, directie en personeel van DELTA N.V. Middelburg, 3 mqart 2010 INa een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum "De Vurssche" te Axel is rustig ingeslapen onze beminde broer, schoonbroer, oom en neef Alphonsius Ferket Fons A Koewacht, 15-7- 1926 t Axel, 28-2- 2010 Wij zijn de medewerkers van De Vurssche te Axel op afdeling Watervliet dankbaar voor de liefdevolle zorg die Fons heeft gekregen. De familie Ferket-Meijs Koewacht, 28 februari 2010 Correspondentieadres: Molenstraat 28 9940 Ertvelde België De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 6 maart 2010 om 10.00 uur in de parochiekerk van de H.H. Philippus en Jacobus te Koewacht, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op het R.K-kerkhof aldaar. Samenkomst vóór aanvang van de uitvaartdienst in de parochiekerk. Afscheid nemen van Fons is mogelijk vrijdag 5 maart 2010 van 18.15 uur tot 18.45 uur in het mortuarium begraaf plaats "Westerzicht", Westsingel te Axel. Gaarne schriftelijke condoleance. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. woensdag 3 maart 2010 'n Beetje sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje en alle beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan, je zegt: "Ik ben wat moe". Maar op een keer dan ben je, aan je laatste beetje toe. (Toon Hermans) Met veel verdriet, omdat ze de ongelijke strijd heeft verloren, geven wij kennis van het overlijden van onze moeder en oma weduwe van Ronny van Hecke Sas van Gent, 13-11 -1943 Roosendaal, 26-02-2010 Sonja en Ron Manley familie Piessens Correspondentie adres: van der Nootlaan 5 4707 HK Roosendaal. Annie is opgebaard in rouwcentrum Coppens,Vijfhuizenberg42 te Roosendaal, alwaar woensdag 3 maart van 19.00 tot 19.30 uur gelegenheid is om afscheid van haar te nemen. De afscheidsdienst zal plaatshebben vrijdag 5 maart om 11.00 uur in crematorium Zegestede, aan de lonweg (afslag Zegge) te Roosendaal. Samenkomst in het crematorium. Schriftelijke condoleances voor aanvang in de ontvangkamer en persoonlijk na de dienst in de koffiekamer van het crematorium. Voor nadere informatie en/of condoleance zie www.uitvaartcoppens.nl/requiem u logt in met Annie en met toegangscode B487PY Annie, je bent in je strijd tot het uiterste gegaan Niemand kan begrijpen wat je hebt doorstaan Ondanks het leed waar je nooit om hebt gevraagd Heb je al die jaren nooit geklaagd Bedroefd stellen wij u in kennis van het overlijden van onze lieve zus, schoonzus en tante weduwe van Ronny van Hecke Ria en Albert Ludy en Desire Emmy en Yvan Betty Tiny en jack Johan Neven en nichten Het geloof is weg De hoop is verdwenen Maar de liefde blijft Heel verdrietig zijn wij over het verlies van onze innig geliefde man en vader Olivier Bartel van den Hoek O os in de leeftijd van 58 jaar. Truus van den Hoek-van Damme Fenny 24 februari 2010 Zuidweg 11 4316 AA Zonnemaire De crematie heeft in besloten kring plaatsgevonden. Kapot van verdriet laat ik u weten dat mijn lieve zoon Edwin A 20 januari 1972 - t 23 januari 2010 bij een noodlottig ongeval is overleden Mam M.C. Meeuwse Diepgeschokt en vol onmacht zijn wij door het overlijden van Edwin Mijn vriend; Monique Onze neef; Corrie Sjaaken Ella Dennis, Patricq De eerste nog moedig overwonnen, de tweede helaas niet meer... Dankbaar voor de liefde en zorg waarmee zij ons altijd heeft omringd, geven wij u kennis van het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Catharina Jacoba Stokx-Vermeulen sinds 7 februari 2000 weduwe van Jacobus Pieter Stokx 6 februari 1933 t 28 februari 2010 's Heerenhoek: Ron en Liesbeth Stokx Heinkenszand: Patrick en luanita Stokx Britt Correspondentieadres: Nassauweg 2,4453 VJ 's Heerenhoek Wij nodigen u uit voor het bijwonen van de avondwake op donderdag 4 maart om 19.00 uur in de parochiekerk van de H. Blasius, Kerkdreef 4 te Heinkenszand. Aansluitend is er gelegenheid om persoonlijk afscheid van haar te nemen van. 19.30 tot 20.00 uur, Eendvogel straat 11 te Heinkenszand. De uitvaartdienst zal gehouden worden op vrijdag 5 maart om 10.30 uur in bovengenoemde kerk, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats bij de kerk. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren in 'De Stenge', Stengeplein 1 te Heinkenszand. Geheel onverwachts hebben wij het bericht gekregen dat onze (mede)cliënt mevrouw Stokx-Vermeulen is overleden. We wensen de familie sterkte met dit verlies. Cliënten en medewerkers AC Oosterschelde Roy Wij gaan je heel veel missen. Maar nu heb je rust. We blijven aan je denken. Tante Lia Ome Sjef Zo jong en eigenlijk nog zo veel om voor te leven helaas mag jij je dromen niet meer beleven Je spontaniteit en de glimlach op je gezicht blijft voor altijd in ons geheugen gegrift Lieve Roy we zullen je missen Wij wensen Manuel, Bianca en verdere familie heel veel kracht en sterkte toe in deze moeilijke tijd. Denny en Micha, Selina, Sergio Peter en Martine Edwin en Ingrid Na een kortstondig ziekbed is van ons heengegaan mijn schoonzoon en onze zwager Oos van den Hoek Wij wensen Truus en Fenny heel veel sterkte. Namens de familie, M. van Damme 24 februari 2010 v Na 7 maanden ongelijke strijd Heb jij verloren voor altijd Maar voor ons is één ding zeker Jij verdient de wereldbeker Wij zijn diepbedroefd door het overlijden van Roy Vlaeminck jeugdlid van onze voetbalvereniging Bestuur, jeugdcommissie en leden V.V.Clinge

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 70