Unieke wijnaanbieding De unieke Disney Filmstrip Verzamelbox! I 33 Spaanse topwijn voor een stuntprijs www.pzc.nl/wijnwinkel X woensdag 3 maart 2010 mmmm- In het uiterste Zuidoosten van Spanje, grenzend aan de Middellandse Zee ligt het wijngebied Alicante. Van oudsher worden hier volle en rijke wijnen gemaakt. Casa Safra van wijnbouwer Salvador Poveda is een prachtig voorbeeld van wat voor moois dit gebied te bieden heeft. De wijngaarden van Casa Safra liggen in de Manan vallei en de wijnstokken hebben een gemiddelde leeftijd van 15 jaar. Maar liefst 24 maanden lagering op Amerikaanse eikenhouten vaten geven deze wijn zijn intense en volle karakter. Casa Safra Alicante Gran Reserva 2002 Rijpe en complexe rode wijn. Donker en intens granaatrood van kleur. Rijpe, belegen geur met het intense fruitige aroma van gekonfijt fruit, pruimen en vanille. De smaak is vol, rond, rokerig, complex met indrukken van najaars fruit, goed geba lanceerd en met een zachte houtimpressie. Lange afdronk met nog steeds een fruitig aroma. Adviesprijs 7,95 Lezersprijs 4,95 Betalen en bezorging Wij bieden u de meest veilige betalingsmogelijkheid. Nadat u de wijn heeft ontvangen, ontvangt u enkele dagen later de rekening per post. U betaalt dus pas als u uw bestelling heeft ontvangen. U heeft u deze binnen'maximaal zes werkdagen in huis Vanafvier dozen betaalt u geen verzendkosten. Bij minder dan vier dozen draagt u 5,95 bij. U ontvangt de rekening per post nadat de wijn geleverd is. In uitzonderlijke gevallen kan gevraagd worden om een aanbetaling. BON GRAN RESERVA Hierbij bestel ik: (aantal) x dozen (6 flessen) Casa Safra Alicante Gran Reserva a 4,95 p. fles*. Exclusief verzendkosten Bij vragen belt u met de klantenservice' 0900 - 2021352 0.45 p.g Het is helaas niet mogelijk uw bestelling telefonisch of per mail door te geven. VOORLETTERSVOORNAAM NAAM OM OV GEBOORTEDATUM Stuur de volledig in blokletters ingevulde bon in een envelop naar Wijnwinkel, Antwoordnummer 10822,7960 WB Ruinerwold. (een postzegel is niet nodig.) De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing. In het colofon van de krant en op www.pzc.nl treft u nadere informatie aan. Maak uw Disney Filmstrip verzameling helemaal compleet met deze handige verzamelbox! Ook in het bezit komen van de unieke Disney verzamelbox? Abonnees van de PZC leveren nevenstaande abonnee-bon volledig ingevuld in bij een verkooppunt van de PZC in de buurt. Bijvoorbeeld bij een krantenkiosk, benzinepomp of de supermarkt. In nagenoeg iedere winkel waar de PZC te koop is, is de verzamelbox af te halen tegen 3,50 per box bij inlevering van de abonneebon. Ook mensen die (nog) geen abonnement hebben op de PZC, kunnen in het bezit komen van deze exclusieve verzamelbox. Bij aankoop van de PZC in de losse verkoop, is de verzamelbox af te halen tegen €3,50 per box. (De bon uit de krant is dan uiteraard niet nodig). Voor de actievoorwaarden verwijzen wij naar onze website: www.pzc.nl/webwinkel Haal nu Disney Filmstrip Verzamelbox in°huis Tegen inlevering van deze volledig ingevulde originele krantenbon bij een van onze verkooppunten ontvang ik de verzamelbox voor €3,50 GEBOORTEDATUM 71 1688 555622'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 35