Colofon 3 6 I familieberichten dinsdag 2 maart 2010 d fllensentinq.nl "De Heer is mijn Herder mij ontbreekt niets." Psalm 23 Heden nam de Here tot Zich mijn geliefde man, onze bijzondere vader, opa en over-opa JAN MATTHEÜS MARIS echtgenoot van C.A. Maris - Maris 17 mei 1913 28 februari 2010 Heijningen, gem. Fijnaart Grijpskerke Grijpskerke C.A. Maris - Maris Gijs Maris Klazien Hielkema - Maris Metha Maris -Timmer Coen Hielkema Jan Thijs en Iris Hielke en Machteld Lieke, Jasmijn Matthijs en Agnes Maarten en Jolanta Friso en Emilie Marius, Mart, Celine Barend Cocky Roks - Maris Frans Roks Dirk Maris Bart Floor Willemien Brands - Maris Teun Wim Brands Mark en Alexandra Janny Nijssen - Maris Sophie Hugo Nijssen Joep en Babette Joost en Kristie Evy, Bas, Daan Joris Job en Ewa Wouter Jasper Maartje Mats Wiedemann - Maris Jan Maris Wolfgang Wiedemann Nelleke Maris - Olthof Maike en Andy Niels Lars Sven Lars Via deze weg willen we de medewerkers van Zorgstroom en Jo danken voor de toewijding en zorg 28 februari 2010 Poppendamseweg 7 4364 SL Grijpskerke De dankdienst voor zijn leven zal plaats vinden DV donderdag 4 maart om 10.30 uur in de Opstandings- kerk, Jacob Catsstraat 7 te Grijpskerke. Daarna zullen wij op de algemene begraafplaats van Grijpskerke zijn lichaam aan de aarde toevertrouwen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Opstandingskerk. Liever geen bezoek aan huis. Zij die geen'rouwbrief hebben ontvangen, maar zich wel betrokken weten, worden verzocht deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na een lange periode van afnemende krachten is door de Heere van onze zijde weggenomen mijn geliefde man en onze vader Marinus Jacob Mieras in de leeftijd van 88 jaar. Goes: Mieras-Tramper Yerseke: J.J.W. Mieras C.M.W. Mieras Goes, 27 februari 2010 Zorgcentrum "Ter Weel Correspondentieadres: Breeweg 18 4401 BP Yerseke De rouwdienst wordt D.V. vrijdag 5 maart om 10.30 uur gehouden in het verenigingsgebouw Molenlaan la te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Vooraf is er vanaf 10.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen. Onze bijzondere dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van "Ter Weel", unit 3 te Goes voor de jarenlange liefdevolle verzorging. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Na de vakantie kregen we het trieste bericht dat Liebeke Peters de moeder van Luna vorige week is overleden. Wij wensen Luna en Leonard heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Team, leerlingen en ouders van Archipelschool "De Bijenburch" We zijn heel verdrietig dat de moeder van een van onze brugklasleerlingen, Luna Snelders, mevrouw Liebeke Peters toch nog onverwacht snel is overleden. Wij wensen Luna en haar familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens haar klasgenoten, overige leerlingen, medewerkers en directie van Nehalennia ssg M.A. Wagensveld-Heeren Loc.dir. Nehalennia ssg afd. HAVO/VWO Ter nagedachtenis 26 februari 2010 Johanna Roos-Geus We bonden altijd bomen. Nu wordt er afscheid van je genomen. Je was er voor ons, beer op beer. We zullen je missen, telbens weer. Heinbaiszand L. Vermue C. Vermue-Geus Jan en Monique Vermue Pascal Cecile 'zingen, daar ik Hem verwacht Psalm 42:5 Dankbaar voor alle mooie en gelukkige jaren, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoon moeder en oma Barbera (Bep) Verhoef-van Buuren weduwe van Gerrit Verhoef Leerdam, 12 maart 1922 Heino, 28 februari 2010 Calgary (Canada): Marja Verhoef en Peter Dankers Arne en Kerry Maarten Heino: Nellie Verhoef en Henk van der Wal Maartje en Thotnas Reine Zoetermeer: Nico en Yvonne Verhoef-Witz Geert Rianne Haarlem: Mariënne Verhoef en Johan Vermeer Ben Martijn Wij bedanken de medewerkers van het European Care Hotel voor de liefdevolle aandacht en zorg. Correspondentie-adres: Lemelerveldseweg 20 8141 PV Heino De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 4 maart om 10.30 uur in de Nieuwe Kerk, Groenmarkt 1 te Middelburg. Aansluitend vindt de begrafenis plaats om 12.00 uur op de algemene begraafplaats. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid de familie te ontmoeten en te condoleren. Er is ook gelegenheid om op 3 maart van 19.00 tot 20.30 uur afscheid te nemen in haar appartement 2.01, European Care Hotel, Statenweg 3 te Heino. Lieve opa Als tranen een trap konden bouwen en herinneringen een brug, Dan klommen we naar boven en namen je mee terug. Dennis, Chantal, Sven, Youri en Merlijn Ik stuur een engel voor jullie uit om je op je tocht te beschermen en je naar de plaats te brengen die ik voor jullie bestemd heb Ex 2320 Na de vreugde van de geboorte kwam snel daarna het onmetelijke verdriet van het overlijden van Doortje dochter van onze docente Lianne Scheers en haar partner André Vandepitte. We willen als scholengemeenschap rondom jullie staan en bidden jullie kracht en troost toe. Namens bestuur, personeel, leerlingen en ouders van CSWVan de Perre ir. D.J. Borst, voorzitter bestuur drs. B.C.B.M. Hamans, directeur H. Kiel, teamleider Dag lieve Doortje Hier nog een zacht woordje Als een vlindertje zo klein Vlieg je daar naar boven Ja, daar is het fijn Normaal zijn we zo druk maar toen we het nieuws hoorden waren we allemaal even stil. De leerlingen en mentoren van klas bl e - CSW van de Perre: Adaja, Sander, Jocynthe, Koen, Jonathan, Mahyar, Olaf, Rosemarie, Anne, Nourdine, Anoeska, Esmee, Bo, Marnix, Larissa, Daily, Rick, Julie, Eva, Jesse, Ester, Jaimy, Catalijn en Christel :a.niiMehericliteri Sluiftijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Siuittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38