televisie! 35
in telefilm 'Sekjoeritie'
'Het is niet niks voor een acteur om zo'n pakje aan te trekken en daar te gaan
staan onder de supervisie van echte beveiligers' Regisseuse Nkoie van KHsdonk
dinsdag 2 maart 2010
EVISIE
06:55 Coronation Street
07:25 The bold and the
beautiful 07:50 Tom
my Teleshopping.12:50
Trauma centrum 13:50
De grote verbou
wing 14:25 Coronation
Street 15:05 The Cos
by show 15:35 Still stan
ding 16:05 According to
Jim 16:30 The bold and
the beautiful 17:00 Little
house on the Prairie
07:00 Blik op ster
ren 07:30 Suerte 08:00
RTL Nieuws 08:15 Te-
leshop 7: Suerte 08:45
RTL Nieuws 09:00 RTL Z
Nieuws 10:20 Studio E
W 10:40 RTL Z Nieuws
12:20 Gemeenteraads
verkiezingen 12:40 RTL
Z Nieuws 15:20 We
kelijks gesprek met de
minister van Financi
en 15:30 RTL Z Nieuws
15:50 Wekelijks gesprek
met de minister van Fi
nanciën 16:00 RTL Z
Nieuws
07:00 Tel sell 16:45 The
naked truth 17:10 Op
rah Winfrey show
07:00 Disney feest 07:30
Ernst, Bobbie en de
rest 08:00 Tommy Tele-
shopping 09:00 Move
that body 09:30 The
game 10:00 Tommy Te
leshopping 11:00 Astro
TV 13:00 Tommy Tele-
shopping 14:00 Home
and away 14:30 Always
greener 15:35 Disney
feest 16:15 George Lo
pez 16:40 Gilmore girls
17:35 Will Grace
09:05 Disney XD: Kin
derprogramma's, met
onder meer Skunk fu,
Casper's griezelschool,
Monster Buster club,
Totally spies, Skunk fu,
Phineas Ferb, The sui
te life of Zack and Cody,
The replacements, Ca
sper's griezelschool,
Monster Buster club,
Shuriken school, Skunk
fu, Totally spies, Dis
ney's American dragon:
Jake Long, Jackie Chan,
The replacements, Phi
neas Ferb, The sui
te life of Zack and Cody,
Zeke Luther
o
o
18:00 De grote verbou
18:00
Stom, stommer,
18:05 Dr. Phil, talkshow
18:05 Grey's anatomy,
18:00
Ren Stimpy
wing, realitypro
stomst!, reality
18:55 Fabeltjeskrant,
dramaserie
18:10
George Lopez,
gramma
programma
kinderprogramma
comedyserie
18:30
Stom, stommer,
18:40
According to Jim,
stomst!
comedyserie
18:55
De politie op je
hielen!
19:00 Hart van Neder- 19:50 De Pfaff's, celebri- 19:00 Kinderzieken-
land - Vroege tydocusoap huis, realityserie
editie 19:35 Style by jury,
19:20 Shownieuws- make-overpro-
Vroege editie, het gramma
laatste nieuws
19:00 Grey's anatomy,
dramaserie
21:30 House, ziekenhuis
serie
21:25 Ugly Betty, come
dyserie
22:30
Hart van Nederl. 22:40
Sgt. Bilko.filmko- 22:35 As the world
22:25 Law Order:
- Late editie
medie turns, soap
Special Victims
22:45
Piets weerbericht
Unit, dramaserie
22:50
Move like Mi-
chaefjackson
22:55
Shownieuws -
Late editie
23:15
Harry van Oranje,
23:25 Oprah Winfrey
23:15 Cold case, detecti- 23:00 Sphere, sF-thriller
voetbalprogramma
show, talkshow
veserie
23:40
De meest schok
(h)
kende vliegtuig
rampen, reporta
ge
00:40
Ontsnapt aan de
00:30
RTL Poker: LAPT
00:15
The lion in winter 00:10
ER
01:10
Nachtprogram
dood
-Chili
00:55
Teleshop 8
01:10
Nachtprogram
mering
01:40
Astro TV
01:25
Teleshop 7
00:56
Sneak preview
mering: Relax TV
02:10
Poker after dark
02:40
Late night
01:26
Poker babes
02:00
Erostijl
04:00
Hart van Neder
02:55
Nachtprogram
03:00
Sneks
05:00
Car tracks
land Show
mering
05:00
Car tracks
05:30
Blik op sterren
nieuws (h)
04:55
Hart van Nederl.
(late editie) (h)
00
19:10 Still standing, co-
medyserie
19:35 Friends, comedy-
20:00 Trauma centrum, 20:30 Life, filmkomedie 20:30 A mighty heart, 20:00 Sex and the city, 20:00 Two and a half
realityprogramma dramafilm komische dramase- men, comedyserie
20:30 NCIS, misdaadse- rie 20:30 Swordfish, actie-
rie 20:30 Desperate hou- misdaadfilm
sewives, dramase-
N>
fO
IO
ro
o
O
K>
W
n
x
H
haar ambities. Moet ze Bob, die bij
nader inzien totaal niet aan haar
vooroordelen voldoet, verraden
door de film in de montage naar
haar hand te zetten. Of moet ze
haar documentaire opofferen voor
de liefde? Van Kilsdonk putte voor
deze thematiek uit haar eigen erva
ring. Voordat ze voor het filmvak
koos (ze maakte onder meer de
film Zadelpijn), deed ze de Acade
mie voor de Journalistiek in Til
burg. „Televisiejournalistiek was
niet mijn ding, ontdekte ik tijdens
mijn stages bij actualiteitenpro
gramma's. Al die enorme ego's die
achter hetzelfde nieuws aan hollen
om in vijf minuten zo veel moge
lijk quotes te vangen. Soms werd
het bijna voorgezegd, om het zo
kort mogelijk in beeld te krijgen."
Sekjoeritie, Nederland 2, 23.00 uur.
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland nu
18:15 Weer
18:20 In het theater
18:35 Zeeland nu
18:50 Weer
18:55 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Radio 2 op één 12:00
12:10 De rode loper 12:35
Blokken 13:00 Het journaal
13:30 Het weer 13:35 Man bijt
hond 14:00 Ongerept Australië
14:30 Thuis 14:55 Midsomer
murders 16:30 Clips 16:40
James Martin's Brittany 17:05
Vrolijk Vlaanderen 17:35 Buren
18:00 Het journaal 18:10 De
rode loper 18:35 Blokken
19:00 Het journaal 19:40
Man bijt hond 20:05 Het weer
20:10 Thuis 20:40 Flikken
21:30 Koppen XL 22:05 De
laatste show 22:55 Het journaal
laat 23:16 KENO-uitslagen
23:17 Het weer 23:20'Allo'allo
23:50 Man bijt hond 00:15 De
rode loper
België 2
07:05 SamSam 07:15 Zoe
Kezako 07:30 Hazentem
Internationaal 07:40 Disney's
Kim Possible 08:00 Gawayn
08:15 Samson en Gert 08:40
De kinderpuzzel: De 32
08:50 Karrewiet 08:58 08:59
CANVAS 09:00 Terzake 09:35
Winterbeelden 12:00 15:29
KETNET 15:30 Hopla 15:35
Musti 15:40 Bol en Smik 15:55
Bob de Bouwer 16:05 Mickey
Mouse clubhuis 16:30 Samson
en Gert 16:55 Zoe Kezako
17:10 Hazentem Internationaal
17:20 Disney's Kim Possible
17:40 Gawayn 17:55 De
kinderpuzzel: De 32 18:05
Karrewiet 18:15 4 Tegen Z
18:40 Bel's boys 18:55 Click-ID
19:10 De kinderpuzzel: De 32
19:20 Karrewiet 19:30 Lizzie
McGuire 19:51 19:59 CANVAS
20:00 Terzake 20:40 In de keu
ken 21:10 Bobslee: Operatie
Vancouver 22:05 Food super
highway 23:00 Phara 23:40
Virus
RTBF1
08:50 Escapade gourmande
09:20 Commissaire Moulin:
L'ours vert 10:50 Sans chichis
11:50 Questions d'argent
11:55 Table des terroirs
12:05 Feux de l'amour 12:50
Weerbericht 12:54 Questi
ons d'argent 13:00 Nieuws
13:35 Weerbericht 13:45
Télétourisme quotidien 13:55
Le renard 14:50 Navarro: Un
visage d'ange 16:40 PJ - Police
judiciaire 17:40 FBI, portés
disparus 18:30 Le 6 minutes
18:40 Weerbericht 18:45 Au
quotidien 19:21 Weerbe
richt 19:30 Nieuws 20:10
Weerbericht 20:20 Mercator
21:50 Alice Nevers, le juge est
une femme 22:45 Puissante
planète: La glacé et les glaciers
23:43 Questions d'argent
23:45 En quête de sens - La
pensée et les hommes 00:00
50 degrés nord
RTBF2
09:05 C'est vous qui le dites
11:00 Matière grise express
11:10 30 Rock 11:39 Questi
ons d'argent 11:40 Plus belle
la vie 12:05 Une brique dans le
ventre 12:31 Matière grise ex
press 12:35 Toute une histoire
13:40 Sans chichis 14:35 FBI,
portés disparus 15:25 C'est pas
sorcier 15:50 Tekenfilms 17:00
Les niouzz 17:15,17:35 Les
nouvelles aventures~de Lucky
Luke 18:00 Air de families
18:05 Tout le monde veut
prendre sa place 18:55 Plus bel
le la vie 19:25 Les Griffin 19:50
Beursberichten 20:00 Batman:
Le commencement 22:20
Weeds 22:54 KENO 22:55 Le
12 minutes 23:12 Weerbericht
23:15 Beursberichten 23:20
Du kinder surprise considéré
comme une oeuvre d'art 23:45
Life on Mars
BBC 1
07:00 Breakfast 10:15 Animal
24/7 11:00 Homes under the
hammer 11:55 Nieuws en
weerbericht 12:00 To buyor
not to buy 12:45 Cash in the
attic 13:10 Nieuws en weer
bericht 13:15 Bargain hunt
14:00 Nieuws en weerbericht
14:30 Regionaal nieuws en
weerbericht 14:45 Doctors
15:15 Murder, she wrote 16:00
Nieuws en weerbericht 16:05
Timmy time 16:15 Pinky Dinky
Doo 16:25 Dennis Gnasher
16:40 Bear behaving badly
17:05 Deadly 6017:30 Street
monsters 17:35 Blue Peter
18:00 Newsround 18:15 The
weakest link 19:00 Nieuws en
weerbericht 19:30 Regio
naal nieuws en weerbericht
20:00 The One show 20:30
EastEnders 20:57 Nieuws
en weerbericht 21:00 Holby
City 22:00 Five days 23:00
BBC News 23:25 Regionaal
nieuws en weerbericht 23:32
Weerbericht 23:35 Secrets for
sale 00:20 Open range
BBC 2
07:00 Jakers: The adventures
of Piggley Winks 07:20 Clifford
the big red dog 07:35 Brum
07:45 Louie 07:55 Pingu
08:00,08:15 Arthur 08:25
Newsround 08:30 Barney's bar
rier reef 09:00 League of super
evil 09:10 Angus and Cheryl
09:15 Dennis Gnasher 09:30
Zigby 09:40,09:55 Pinky
Dinky Doo 10:05 Louie 10:20,
10:25 Ethelbert the tiger
10:30 I can cook 10:45 Guess
with Jess 10:55 Big and small
songs 11:00 Tinga tinga tales
11:10Waybuloo 11:30 In the
night garden 12:00 Primary
geography 12:20 Science clips
12:30,12:35 Telling tales
12:40 Let's write a story 13:00
The daily politics 13:30 Wor
king lunch 14:00 Nature's top
40 14:30 Castle in the country
15:00 Living in the sun 16:00
Diagnosis murder 16:45 Flog it!
17:30 Cash in the celebrity at
tic 18:15 Escape to the country
19:00 Eggheads 19:30 Priceless
antiques roadshow 20:00 Coast
21:00 Hairy bikers come home
22:00 Horizon 23:00 Mock the
week 23:30 Newsnight 00:20
Mad men
Duitsland 1
09:00 Tagesschau 09:05 Rote
Rosen 09:55 Wetterschau
10:00 Tagesschau 10:03 Bri
sant 10:30 Tierarztin Christine
12:00 Tagesschau 12:15 Buffet
13:00 Mittagsmagazin 14:00
Tagesschau 14:10 Rote Rosen
15:00 Tagesschau 15:10 Sturm
der Liebe 16:00 Tagesschau
16:10 Nashorn, Zebra Co.
17:00 Tagesschau 17:15
Brisant 18:00 Verbotene Liebe
18:25 Marienhof 18:50 Das
Duell im Ersten 19:20 Das Quiz
mit Jörg Pilawa 19:45 Wissen
vor 8 19:50 Das Wetter im
Ersten 19:55 Börsq im Ersten
20:00 Tagesschau 20:15 Urn
Himmels Willen 21:05 In aller
Freundschaft 21:50 Plusminus
22:15 Tagesthemen 22:43
Das Wetter im Ersten 22:45
Menschen bei Maischberger
00:00 Nachtmagazin 00:20
Harry und Sohn
Duitsland 2
09:00 Tagesschau 09:05 Voile
Kanne - Service taglich 10:30
Hanna - Folge deinem Herzen
11:15,11:35 Reich und Schön
12:00 Tagesschau 12:15 dreh-
scheibe Deutschland 13:00
Mittagsmagazin 14:00 heute
- in Deutschland 14:15 Die
Küchenschlacht 15:00 heute
- Sport 15:15 Tierisch Kölsch
16:00 heute - in Europa 16:15
Hanna - Folge deinem Herzen
17:00 heute - Wetter 17:15
hallo deutschland 17:45 Leute
heute 18:00 SOKO Köln 19:00
heute 19:20 Weerbericht
19:25 Die Rosenheim-Cops
20:15 Faszination Erde: Afrika
- Mitten ins Herz 21:00 Frontal
21 21:45 heute-journal 22:12
Weerbericht 22:15 37°: Kein
Schritt ohne Risiko 22:45
Markus Lanz 23:50 heute nacht
00:05 Neu im Kino: Der Rau-
ber, van Benjamin Heisenberg
00:10 Verleihung Deutscher
Kleinkunstpreis 2010
Discovery
07:40 Dirty jobs: Avian vomito-
logist 08:30 Twist the throttle.
MV Agusta 09:20 American
chopper: Australia 10:15
Massive machines: Helicopters
10:40 Overhaulin' 11:35 Proto
type this: Traffic busting truck
12:30,13:00 How stuff s made
13:25 Survivorman: Mountain
14:20 Extreme engineering:
Widening the Panama Canal
15:15 Die Ludolfs 16:10 Chop
shop: Phoenix car 17:05,17:35
Fifth gear 18:05 Mythbusters:
Shooting fish in a barrel 19:05
Really big things 20:05 Fifth
gear 20:35 Weaponizers: Mad
Max 21:35 Dirty jobs 22:35
Destroyed in seconds 23:00
Deadliest catch: The unfor
giving sea 00:00 Maclntyre:
World's toughest towns - Paris
National Geographic
07:00 Prove it! 07:30 Wat is
wat: Auto's 08:00 Michaela's
wild challenge 08:30 Heads up:
How big is the earth? 09:00
Animal inspectors 09:30 Zoo
tales 10:00 Fishzilla 11:00 Is it
real?: Vampires 11:30 Seconds
from disaster: Mount St Helens
eruption 12:00 Earth investiga
ted: Birth of the oceans 13:00
Known universe: Speeding
through space 14:00 Is it real?:
Vampires 14:30 Seconds from
disaster: Mount St Helens
eruption 15:00 Air crash inves
tigation: Out of control 16:00
Hunter hunted: Outback attack
17:00 Shark men: Off the hook
18:00 Swine flu - The science
of pandemics 19:00 Brilliant
beasts: Pigeon genius 20:00 Is
it real?: Russian bigfoot 20:30
Seconds from disaster: Gare De
Lyon 20:59 Undercover Tues
day 21:00 Earth investigated:
Secret world of fireworks 22:00
Known universe: is anyone out
there? 23:00 Earth investiga
ted: Secret world of fireworks
00:00 Known universe: Is
anyone out there?
TMF
07:20 TMF Toons: Eon kid
07:40 TMF Toons: Bagukan
08:10 TMF Toons: Skyland
08:40 TMF Toóns 09:00 Your
chart 10:00 10X11:00 TMF
hits 12:00 TMF Pure 13:00 10
X 14:00 serveert 14:30 TMF
hits 15:00 Your chart 16:00,
16:30 Hollywood buzz 17:00
Kijk dit nou live 17:50 TMF hits
20:00 Your chart 21:00 Keek
dat nou 22:00 TMF NL 23:00
TMF Laat! 00:00 Midnight
MTV
09:00 Rewind 10:00 3 from 1
11:00 Top 11 at 11 12:00 The
hills 15:25 Made 16:15,16:40
My super sweet 1617:10
The hills 17:35 The city 18:00
Disaster date 18:30 Room
raiders 18:55 True life 19:50,
20:15 Hogan knows best 20:40
Cribs 21:10 Disaster date
21:35 Busted Cycle 2 22:00
Pranked 22:30 Nitro circus
22:55 Jackass 23:20 Dirty
Sanchez 23:50 After hours
TV 5
08:00 Canadees nieuws 08:30
Continent noir 09:00 Flash
09:05 A la di Stasio 09:30
Passions maisons 10:00 Flash
10:05 Télétourisme 10:30 Plus
belle la vie 11:00 Belle-baie
11:30 A bon entendeur 12:00
Flash 12:05 Les escapades de
Petitrenaud 12:30 Mère-bi, la
mère 13:30 Belgisch nieuws
14:05,15:00 Avocats et
associés 16:00 Nieuws 16:20
Kaamelott 16:30 Questions
pour un champion 17:00
Temps présent 18:00 Nieuws
18:20 L'invité 18:30 Le journal
de l'éco 18:35 Les risques
du métier 20:10 Alter ego
20:30 Frans nieuws 21:00
Le procés de Bobigny 22:30
Terres arctiques 23:00 Nieuws
23:10 Zwitsers nieuws 23:35
Afrikaans nieuws 23:50 Envoyé
spécial
Eurosport
08:30 Eurogoals 09:15,09:30,
09:45,10:00 Voetbal 10:15
IJshockey 11:30 Olympic Finish
Line 12:30 WATTS 12:45 Eu
rogoals 13:30 Champions club
15:00,15:30,16:00 World
Cup Giants 16:30 Eurogoals
17:15 Champions club 18:45
Eurogoals one to one 19:00
Eurogoals flash 19:10 Olympic
Finish Line 20:00,21:00 Bok
sen 23:00 Free ride spirit 23:15
Autosport 23:45 Motorsport
CNN
07:00 World report 08:30
World sport 09:00 World
report 09:30 World business
today 10:00 World report
10:30 Inside Africa 11:00
Larry King 12:00 World report
12:30 World sport 13:00
World report 14:00 Amanpour.
14:30 News special 15:00
World business today 16:00
International desk 17:00 The
brief 17:30 World sport 18:00
Prism 18:30 News special
19:00 International desk 20:00
Quest means business 21:00
Amanpour. 21:30 World one
22:00 Connect the world
23:00 BackStory 23:30 World
sport 00:00 The situation room
Elise Schaap (links) als Tjitske en Loek Peters als Bob in de telefilm i
tie. f