Kitty Jansen O lllensenlinq.nl dinsdag 2 maart 2010 familieberichten 133 Een moeder sterft altijd te vroeg. Geheel onverwacht, maar moegestreden, is na een liefdevolle verzorging in Ter Valcke afd.2.2 overleden onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Pieterneila Willemina (Nel) Geelhoed - Bouterse gehuwd met C. H. Geelhoed f 28 juli 1995 Colijnsplaat, 25 mei 1932 f Goes, 28 februari 2010 Kloetinge: Joop en Riek Geelhoed - van Wanrooij Goes: Lia en Rien van de Schraaf - Geelhoed Kristy Renée Onze oprechte dank gaat uit naar alle medewerkers en vrijwilligers van Ter Valcke die haar met liefde hebben bijgestaan. Correspondentieadres: Oostmolenweg 98 4481 PL Kloetinge De afscheidsbijeenkomst zal worden gehouden op vrijdag 5 maart om 13.30 uur in de aula van rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Er is vanaf 13.00 uur gelegenheid om van haar afscheid te nemen. Na de afscheidsbijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren in het rouwcentrum. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Indien u geen rouwbrief mocht ontvangen, hopen wij u toch te bereiken met deze advertentie. Bedroefd, maar met fijne herinneringen, hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Nel Geelhoed-Bouterse Arnemuiden: Anton Colijnsplaat: Wim Delft: Adrie en Joke Colijnsplaat: Kees Colijnsplaat: Sjaan en Cor Neef en Nichten Colijnsplaat, 1 maart 2010 Verdrietig maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, is van ons heengegaan onze lieve schoonzus Lenie Hennekij-de Looff weduwe van Lambrecht Hennekij Krabbendijke: Anna van Iwaarden-Hennekij Corre van lwaarden (in herinnering) Hardinxveld-Giesendam: Liza Hennekij Annie Hennekij-de Boer Krabbendijke: Piet Hennekij Catharien Hennekij-Nagelkerke Krabbendijke: Mientje Imanse-Hennekij Bram Imanse Oostdijk: Trix van Iwaarden-Hennekij Rinus van lwaarden Krabbendijke, 26 februari 2010 Verdrietig zijn wij door het overlijden van moeder van onze lieve vriendin Britta. We wensen Britta, Gunnar en verdere familie heel veel sterkte toe. Annika en Marinus Monique en Leo Danielle Hagar en Niek Miranda Mirte en Bas Stéphanie en Ernst Mieke en Peter Marlies en David Nicole en Lous Het is voorbij, ons blijven de mysteries. Dr. Joos Joosse echtgenoot van Dr. Elsje N.G. van Damme Emeritus hoogleraar Dierkunde Vrije Universiteit Lid Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen - Ariëns Kappers Medaille Nederlands Instituut voor Hersenonderzoek Eredoctoraat Universiteit Lille (Fr.) Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw Nieuw- en St. Joosland, 6 oktober 1930 Nederhorst den Berg, 26 februari 2010 Namens de familie, Dr. Elsje N.G. Joosse - van Damme Hinderdam 15 1394 JB Nederhorst den Berg Joos is thuis, alhier geen bezoek. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Op 79-jarige leeftijd is overleden onze geliefde broer, zwager en oom Dr. Joos Joosse echtgenoot van Dr. Elsje N.G. van Damme Emeritus Hoogleraar Dierkunde Vrije Universiteit Lid Koninklijke Nederlandse Akademie van Wetenschappen Ariëns Kappers Medaille Nederlands Instituut voor Hersenonderzoek Eredoctoraat Universiteit Lille (Fr.) Ridder in de Orde van de Nederlandse Leeuw Middelburg: R. Joosse t C. Joosse-Schout Middelburg: J. van Mensch-Joosse t J.W. van Mensch t Nw. en St. Joosland: P. Joosse J.J. Joosse-Bodbijl Grimsby (Can): C. van Geest-Joosse t I. van Geest Grimsby (Can): M. Joosse C.J. Joosse-de Wijze Middelburg: K. Koole-Joosse G. Koole Nw. en St. Joosland: J. Joosse J. Joosse-Antheunisse Nw. en St. Joosland: C. Joosse t Rijswijk: L. Joosse F. Hansen Haarlem: J. Joosse R. Stulp Neven en Nichten Nieuw- en St. Joosland, 6 oktober 1930 Nederhorst den Berg, 26 februari 2010 Dankbaar dat zij voor een verder lijden gespaard is gebleven, is zacht en kalm van ons heen gegaan mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Cornelia Levina de Kam-Vos Biggekerke 9 september 1929 Antwerpen 26 febryari 2010 Zoutelande: lan de Kam Koudekerke: Leny en Ben Sinke-de Kam Tim en Cindy Middelburg: Pascal Llulissat (Groenland): RiadeKam Levina Karla Laura Birthe-Johanne Zoals zij het wilde zal de crematie in besloten familiekring plaatsvinden. Correspondentieadres: Keiweg 14 4371 MX Koudekerke Bedroefd delen wij u mee dat is heengegaan, onze lieve zus, schoonzus en tante Cornelia Levina de Kam-Vos 09-09-1929 26-02-2010 Vlissingen: Oost-Souburg: Zoutelande: Biggekerke: Meliskerke: Biggekerke: C. Vos-van Engelen P. Calje-Vos L.P.A. Brasser M. Janse-Vos W. Vos-Jobse W. Vos-Melse L. Melse L. Vos A.N. Vos-van Oord Neven en nichten Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze schoonzus Cornelia Levina Vos echtgenote van Jan de Kam A. de Kam P. de Kam B.H. de Reu-de Kam L. van Sluijs-de Kam P. Kluijfhout-de Kam J. Kluijfhout L. Huiszoon-de Kam L. Huiszoon Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze buurvrouw Cornelia Levina (Kee) de Kam-Vos Wij wensen de familie sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Mevrouw N. Looij Familie J. de Witte Familie J. Verhage Familie W. Duvekot Familie A.W. Janse Familie de Visser Familie Hijmans-van den Familie J. Lozie Bergh Familie A. de Visser Familie G. Wijers Familie A. Maljaars Familie B. de Nooijer Als ik dood ben niet de theatrale rouw neem wat franse kaas wat stokbrood en een borrel laat me vliegen op de wind In de hoop dat ik m 'n ouders en m 'n broertje vind. Geheel onverwacht moeten wij afscheid nemen van mijn lieve moeder, schoonmoeder Ciska en mijn lieve oma Franciska Adriana Ketelaars Ciska 22-01-1944 Rijswijk (ZH) f 28-02-2010 Vlissingen Huil niet omdat ik er niet meer ben, maar glimlach omdat ik er was. Middelburg Björn Kats Sandra Kats-Snip Glenn Kats Correspondentieadres: Schepenenlaan 302 4336 AP Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 5 maart van 11.30 tot 12.30 uur in Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal om 13.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condo leren in de ontvangkamer van het crematorium. Ciska hield van bloemen maar geen gele bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 35