Garantex Piet Davidse Jo Davidse-Wisse üyfjrlïïdïïfl Rob Lieve Rob 32 E familieberichten dinsdag 2 maart 2010 (j) lïlenseniinq.nl uuitèufn 1950 Dankbaar feliciteren wij onze lieve ouders, groot- en overgrootouders en Met hun 60-jarig huwelijk. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Bergstraat 19,4365 BC Meliskerke Korte tijd na het overlijden van onze vader en schoonvader is heden rustig en kalm van ons heengegaan onze lieve moeder en schoonmoeder Adriana Adriaanse-de Pagter Zus 10 december 1919 Domburg 28 februari 2010 Vlissingen sinds 9 december 2009 weduwe van Ko Adriaanse Kapelle: Janneke Willekes-Adriaanse Vlissingen: Pim Adriaanse Renée Adriaanse-Ter Smitte Correspondentieadres: De Komme 21, 4421 ES Kapelle Er is gelegenheid tot afscheid nemen en condoleren op donderdag 4 maart van 11.00 tot 12.30 uur in het uitvaartcentrum Monuta De Voorzorg, Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsvinden. Samen zoveel meegemaakt We zullen Rob missen. Peter, Hidde Jeroen (in liefdevolle herinnering) Marloes Tim -Rust zacht Margriet Vrijdag ontvingen wij het trieste bericht van het overlijden van onze zeer gewaardeerde collega. Rob Akerboom Wij wensen de familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Namens de directie en medewerkers van UnigarantNV Getroffen zijn wij door het toch plotselinge overlijden van ROB AKERBOOM man en vader van onze leden Nel, Maarten en Paul (in herinnering). Wij wensen hen en hun naasten veel sterkte toe. Bestuur en leden van Tennisvereniging TEBO in Heinkenszand Groot is het gemis, mooi zijn de herinneringen die blijven. Rob Akerboom Vrijdag jl. is onze zeer gewaardeerde collega overleden. Wij wensen Nel en de familie heel veel sterkte toe. 20-02-1950 26-02-2010 Namens alle collega's Garantex BV WA'WWCHtS £X«.«TVtt De liefde zal nooit vergaan. Profetieën zullen verdwijnen, talen zullen verstommen, kennis zal verloren gaan, want ons kennen schiet tekort en ons profeteren is beperkt. Wanneer het volmaakte komt, zal wat beperkt is verdwijnen. Dankbaar dat hij niet meer verder hoefde te strijden, maar verdrietig om het verlies, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve, sterke en innemende man, onze vader en opa Cornelis Baljeu Kees Middelburg, 15 maart 1933 f Veere, 1 maart 2010 J.P. Baljeu-Fraanje Ciska en Rudy Roth-Baljeu Ivan Alex Kasper Kristel Jan en Yvonne Baljeu Lisan Anouk Nieck Ellis en Silvio Furtado-Baljeu Kyran Jaylin Correspondentieadres: Kon. Wilhelminalaan 4 4354 BC Vrouwenpolder Er is gelegenheid tot afscheid nemen oj> woensdag 3 maart a.s. van 19.00 tot 19.30 uur in Zorgcentrum Nieuw-Sandenburgh (afd. Rozenhof, kamer 67) aan de Sandenburghlaan 2 te Veere. De kerkdienst wordt gehouden op donderdag 4 maart om 14.00 uur in de Pelgrimskerk aan de Fort den Haakweg 2 te Vrouwenpolder. Voorafgaand aan de dienst is er tevens gelegenheid tot afscheid nemen van 13.30 tot 13.50 uur. Aansluitend aan de kerkdienst zal de begrafenis plaatsvinden om 15.00 uur op de algemene begraafplaats aan de Zoekweg te Vrouwenpolder. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in bovengenoemde kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te.beschouwen. Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer, zwager en oom Kees Baljeu Hoofddorp: J.L.I. Baljeu P.W. Baljeu-van Beek Middelburg: J.P. Baljeü J. Baljeu-de Veij St lansteen: J. Baljeu A. Baljeu-Groenenboom Göteborg (Zweden): M. Baljeu J. Baljeu-Helmig Neven en nichten 1 maart 2010 Verdrietig zijn we omdat na een periode van afnemende gezondheid van ons is heengegaan onze zwager en oom Kees Baljeu man van onze zus fans Namens de familie Fraanje Vrouwenpolder, 1 maart 2010 Verdrietig hebben we kennisgenomen dat van ons is heengegaan onze schoonzus en tante Tonia de Bruijne-Kole Weduwe van Rinus de Bruijne We wensen Janneke Cees en kinderen sterkte bij het verlies van hun moeder en oma. Colijnsplaat; Piet de Bruijne (in herinnering) Biddinghuizen; Marie Wisse-de Bruijne Wim Wisse (in herinnering) Kortgene; Dirk de Bruijne (in herinnering) )anny de Bruijne-Priester Klundert; Ko de Bruijne (in herinnering) Lies de Bruijne-Zuijdweg (in herinnering) Neven en Nichten 1 maart 2010 Met grote droefheid geven wij u kennis dat, na een ernstige ziekte, door de Heere uit ons midden is weggenomen, mijn geliefde man en onze geliefde zorgzame vader, groot- en overgrootvader Jan Buijs echtgenoot van Adriana Buijs-Dingemanse in de leeftijd van 80 jaar. Middelburg Middelburg Middelburg Middelburg A. Buijs-Dingemanse Ria en Bert Struik-Buijs Marco en Esther Julia en Sophie Sandra Martin en Emily Oost SouburgAdri en Henny Buijs-Kaljouw Michel en Vivian Werner en Petra Miranda en Patrick Ferdinand Bram en Lian Buijs-Boone Jan en Lianne Buijs-van Keulen Jacqueline Johan Mirjam Onze dank gaat uit naar de huisartsen Alters en Roest voor de medische begeleiding en de medewerkers van het wijkteam van Zorgstroom voor de liefdevolle verzorging. 27 februari 2010. Veersesingel 50 4332 TC Middelburg Op woensdag 3 maart is er gelegenheid tot condoleren van 19.00 tot 19.30 uur in^de Ter Hoogekerk, Willem Teellinckstraat 3 te Middelburg. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden op D.V. donderdag 4 maart om 13.45 uur. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg om 15.00 uur. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in de ontvangstruimte van de begraafplaats. Geen bloemen Met droefheid geven wij u kennis dat na een kortstondig ziek zijn is overleden onze geliefde zwager Jan Buijs L. Dingemanse S. Dingemanse-de Heer J. Dingemanse S.J. Dingemanse-Lukasse A. Dingemanse J. Dingemanse-Kramer J.C. Koole-Dingemanse S.F. Koole C. de Bruijne-Dingemanse J.K. de Bruijne Middelburg, 27 februari 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34