Jonge raadskandidaten .Ton. buafip 141 zeeland Eigen veld voor 'mini-hockeyers' MHC Olympia Campagne dertig minuten bewegen Amadoreketen koopt failiet 't Veerse Duin Addie de Bree toont figuratief werk SAAMHORIGHEID Jongeren willen met elkaar Sluis op orde bregen Voor alle kernen! Lijst 3 Stem 3 maart lokaal! 1Frank van Hulle Groedse kiezer vraagt lijsttrekkers om voorkeurcoalities almanak Zaadje maandag 1 maart 2010 terneuzen - Na een tweede kunst grasveld heeft de Terneuzense mixed hockeyclub Olympia ook nog een kunstgrasoefenveldje tot haar beschikking. De aanlegkosten van het veldje, 25 mille, zijn ge schonken door Dow Benelux. Tabita Verburg van het 'donatie team' van Dow verrichtte de offi ciële opening. Daarna speelden mi ni's van Olympia, Rapide, Goes, Vlissingen en Middelburg een toer- nooitje. Voorzitter Erik Leliveld was verguld met het veldje dat - behalve voor wedstrijden van de kleinste hockeyers is - bedoeld voor trainingen, oefenwedstrijden en het inspelen van jeugdspelers. HULST De gemeente Hulst schenkt van daag aandacht aan de campagne Dertig Minuten Bewegen. Wethou der Fons Dobbelaer slaat 's och tends een bord de grond in aan de Oude Zoutdïjk. Kinderen van alle basisscholen doen van 15.30 uur tot 16.30 uur in Den Dullaert mee aan een les streetdance, hiphop en zum- ba onder leiding van dansschool Anneke Hamelink. KAMPERLAND Zeeuws horecaondernemer Jerry van Zuijlemis de koper van het 't Veerse Duin, het viersterrencom- plex bij Kamperland, uit de faillie te boedel van ontwikkelaar Kam perduin BV. Het hotel wordt onder deel van Van Zuilens hotel- en res taurantketen Amadore. Van Zuilen hoopt hotel, restaurant en weiness centrum in april te openen als Amadore Wellness Hotel De Kam perduinen. Aan de inwoners van de Gemeente Sluis stemadvies 't Was koud, het vroor, de wegen waren glad, maar iedereen die moest er door op weg naar werk.....op pad. Het is weer al een maand geleden, de wegen zijn weer druk bereden en iedereen heeft haast, zodat het niemand meer verbaast dat tijden vliegen snel voorbij ongrijpbaar als de wind. Mijn vriend, ik heb je wat te vragen: 'Kan jij je pakje zelf wel dragen?' Want in 't gemeentehuis van Sluis zitten geen centen in de kluis. Dat is voor een gemeenteraad een onuitsprekelijk groot kwaad. Om zonder centen te besturen kun je als raad niets avonturen. Ja, wie zal weten hoe het moet? Alleen maar zuur en heel geen zoet. Toch vraag ik U om het vertrouwen om 't langzaam weer omhoog te bouwen. Ik hebt 't idee al op papier, maar 'k ga het nog niet zeggen hier. Als U mij stemt de 3e maart, ga ik het zeggen aan de raad. Ab Verhage Dorpsbelangen en Toerisme lijst 2 kandidaat nr. 11 abverhaae@hotmail.com WESTDORPE Kunstenares Addie de Bree expo seert de maand maart in De Bae- ckermat in Westdorpe. Ze maakt fi guratief werk waarin het menselijk gedrag vaak onderwerp is. Daar naast verwerkt ze details uit na tuurkrachten als oude boomtak ken, opgravingen of golfbrekers aan de Zeeuwse kust. De Baecker- mat in de Bernhardstraat is open van dinsdag tot en met zondag. www.pzc.nl MEEST GELEZEN 1. Drie Belgen betrapt met soft drugs. 2. Analyse: houding van Rijk is lo gisch. 3. Gladheid mede oorzaak dodelijk ongeluk. STUUR UW TIPS NAAR redactie@pzc.nl Zet uw foto in het album www.pzc.nl/zeeuws-vlaanderen Jeroen de Graaf (CDA-groen), Tessie Haverbeke (WD-jas) en Joyce Vermue (PvdA-rood) laten een bezoeker van jes zien dat politiek ook leuk kan zijn. Tip? redactie@pzc.nl Op een druilerige zondagmiddag zat de Kappelse moeder met haar oudste zoon op de bank anekdotes op te ha len uit de acht jaren van zijn leven. De jongen genoot zichtbaar. Ineens hield hij zijn duim en wijsvinger een eindje uit elkaar en vroeg: „Ik ben zo klein geweest, hè mama?" „Ja, dat klopt" antwoordde zijn moeder. Vervolgens hield de jongen zijn duim en wijsvinger praktisch tégen elkaar en zei: „En daarvoor was ik toch zo klein?" „Ja," legde moeder uit, toen was je eigenlijk een zaadje." Het was even stil en je zag hem na denken. Moeder zette zich schrap voor een paar 'lastige' vragen, maar zijn redenatie was veel eenvoudiger: „Dat komt zeker omdat jij veel fruit eet met pitjes!" groede - De lijsttrekkers van CDA, WD en PvdA vormen na de gemeenteraadsverkiezingen in Sluis het liefst een coalitie met el kaar. Van de PvdA mag D8cT ook meedoen. De drie lijsttrekkers voegden er di rect aan toe dat het niet gezegd is dat hun voorkeur haalbaar is. Ze moesten hun voorkeur kenbaar maken tijdens een verkiezingsde bat in Groede. Een aanwezige wil de graag weten met welke twee an dere partijen de afgevaardigden bij voorkeur samenwerkten. D66 werd door de andere landelijke partijen niet genoemd, maar zag zelf wel het meest in samenwer king met hen. De oudste lokale partij, D&T, werkt het liefst sa men met PvdA en CDA. De nieu we lokale partij Lijst Babijn ziet - alleen al vanwege de standpunten over Waterdunen - juist niets in sa menwerking met landelijke par tijen. Lijst Babijn hoopt op een coalitie met Nieuw Gemeentebe lang en Helder Zeeuws. Die par tijen hebben er echter liever een landelijke partij bij. Helder Zeeuws kiest voor Nieuw Gemeen tebelang en WD. Nieuw Gemeen tebelang ziet wel iets in Lijst Ba bijn, maar hoopt dat ook Helder Zeeuws en CDA aanschuiven. Alle lijsttrekkers beseffen dat de verkiezingsuitslag geheel andere coalities met meer partijen nodig kan maken. Meer dan drie wethou ders mogen er niet komen, waar schuwde Nieuw Gemeentebelang. www.pzc.nl/sTemmeninsluis Op dinsdag 2 maart 2010 om 14:00 uur houden wij i.o.v. J.A. van Dijke, h.o.d.n. Van Dijke Watersport, in het openbaar een EXECUTIEVEILING van: Een motorboot merk Renken, type Seamaster 2008 WA, H.I.N. nummer PBVFC024k990, registratienummer 59-51-yh inclusief een trailer. Deze veiling vindt plaats aan het adres Den Osse 3 te Brouwershaven, ten laste van E. Mouwen, thans zonder bekende woon- of verblijfplaats. Voor vragen kunt u bellen met ons kantoor BUYS PARTNERS B.V., Ondernemersweg 5 4691 SL Tholen 0166-601020

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 84