Q Pinas vergeet invalbeurt met 341 sport Smerdiek moet SPS laten gaan Kloetinge profiteert van 1 Hoek boekt op eigen veld een minimale zege op Bennekom (1-0). Regilio Pinas valt sterk in en geeft de voorzet waaruit Josimar Pattinama scoort. maandag 1 maart 2010 MIDDELBURG - SPS is na vijftien duels in de vierde klasse B alleen koploper. Zelf walste de ploeg uit Poortvliet met 8-o over Vrederust heen. Daarnaast verloor de grote concurrent Smerdiek bij Mevo ver rassend met 3-1, waardoor SPS nu drie punten voorsprong heeft. Vos meer won uit bij Waarde met 4-0. Mevo-Smerdiek 3-1: Na twintig minuten kwam Smerdiek via Erik van Haaften, die de bal over de uit komende Mevo-doelman Ruud van der Linde wipte, op voor sprong. Vlak voor rust hielp Robin van Welt Mevo echter aan de 1-1. In de 63e minuut passeerde Michiel Tamerus keeper Alex Stoutjesdijk. Smerdiek-speler Lean- der Vroegop liep daarna tegen zijn tweede gele kaart op en kon ver trekken. Toch drong Smerdiek nog aan en via Van Haaften, die op de lat kopte, was Smerdiek dicht bij de 2-2. In de slotminuut maakte Matthijs Heeres echter aan alle illu sies een eind: 3-1. Waarde-Vosmeer 0-4: Vosmeer speelde slimmer en boekte een ver diende zege. Voor rust raakte Waarde-speler Frank Lobbezoo de paal. Na de pauze opende Rachid Bouhoudane de score en door twee goals van Illias El Jilali liep Vosmeer uit naar 0-3. Mark van der Hart raakte namens de thuis ploeg nogmaals de paal, maar jaouad Allouchi bepaalde de eind stand op 0-4. Vrederust-SPS 0-8: SPS leidde bij rust al met 0-4. Jan Deij en Wil lem Bevelander maakten de eerste treffers en uit een strafschop teken de Ramon Voshol voor de 0-3. Met een hakje tilde Sjaak Quist de stand naar 0-4. In de tweede helft scoorde Voshol opnieuw en daar na was het de beurt aan Stefan Bo- gers. Bevelander en Jorn Elenbaas, met een rechtstreekse vrije trap, maakten de laatste treffers in het duel dat al in de 88e minuut werd beëindigd. Brouwershaven-ZPR'84 2-3 (1-1). Lars Johansson 1-0, Talib El Fadili 1-1, Cailey Jacobs 1-2, Majid El Allouchi 1-3, Remy Lievense 2-3. FSV-WIK'57 6-1 (2-1). Wiebe de Kok 1-0, Edward de Rooij 2-0, Dominique Reijnders 2-1, Wiebe de Kok 3-1, Edward de Rooij 4-1, Bas van Sprundel 5-1, Raymond Lingen 6-1. HOEK-BENNEKOM Josimar Pattinama maakte tegen Bennekom zijn achtste treffer van dit seizoen. Hij is daarmee clubtopscorer. door Rudy Boogert MIDDELBURG - De Zeeuwse eerste klassers staken elkaar zaterdag de helpende hand toe. Door de gelij ke spelen van Terneuzense Boys (1-1) en GPC Vlissingen (2-2) te gen de koplopers Heerjansdam en Rijsoord kon Kloetinge de kop overnemen. Dat deed de Beveland- se club door een 6-o-overwinning bij Dinteloord. Daarmee bewees het het tegen degradatie vechten de GPC een dienst. Dinteloord-Kloetinge 0-6: Het enige vuiltje, zoals trainer Cees Houtepen het noemde, op de mid dag was de rode kaart voor verde diger Björn Quartel. Vlak voor tijd, bij een 6-o-voorsprong, ging hij er met gestrekt been in en de scheids rechter vond het rood waard. „Geel had ook wel gekund", vond Houtepen. Het was de enige kritiek op zijn ploeg. Doelman Jaco van der Schee hield voor de vijfde keer op rij de nul. Dit was de minst lastige 4 van de vijf, want hij kreeg geen schot tussen de palen. Ook het 1 veldspel stemde Houtepen tevre den. „We hadden het middenveld stevig in handen en zetten mooie combinaties op. Het ging weer zo als we het kunnen." Halverwege de eerste helft brak Corné Schilperoort het verzet van de hekkensluiter met een fraaie stift alleen voor de doelman. Teun Rentmeester kopte een paar minu ten later de 0-2 binnen uit een voorzet van Etiënne Mallie. Na Thomas Ragut (rechts) verovert de bal in een duel niet Lennart van de Peppel van Bennekom. Ragut speelde zaterdag zijn tweehonderdste wedstrijd in het shirt van Hoek. foto Mark Neelemans Puzzel ouderwets gezellig mee en maak deze week kans op een dag samen genieten van een Dr. Fish- arrangement in Wellnessresort De Zwaluwhoeve! Kijk snel op www.lekkerpuzzelen.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 74