38 Pinas vergeet invalbeurt met Kloetinge profiteert van Schouwse Boys terug in subtop Slechte weer legt Zeeuws voetbal plat Volharding heeft weinig te vertellen Patrijzen bekert op veld van Lebo HOEK-BENNEKOM Hoek boekt op eigen veld een minimale zege op Bennekom (1-0). Regilio Pinas valt sterk in en geeft de voorzet waaruit Josimar Pattinama scoort. ■bActipatch maandag 1 maart 2010 BERGEN OP ZOOM De zaalvoetballers van Schouwse Boys haakten in de zestiende wed strijd van dit seizoen weer aan bij de subtop. In Bergen op Zoom werd hekkensluiter Magica in een doelpuntrijk duel met 3-9 versla gen. De ruststand was 2-2, maar daarna drukte Schouwse Boys reso luut door. Martijn van Grunsven scoorde zes keer. Ingmar Quist (2x) en Corné Shilperoort namen de overige treffers voor hun rekening. MIDDELBURG Het Zeeuwse voetbal werd gisteren door het natte weer bijna volledig lamgelegd. De duels van Zierikzee, Renesse en DZC'09 werden afge last; door het duel van Ouwerkerk bij Hansweertse Boys werd een dag eerder al een streep gehaald. Al leen in Ovezande (Volharding) en Hoofdplaat werden negentig minu ten gevoetbald. Hulsterloo-Graauw werd voortijdig gestaakt wegens het slechte weer. OVEZANDE Onder erbarmelijke omstandighe den verloor Volharding gisteren op eigen veld met 0-3 van Lepelstraat- se Boys in de vijfde klasse B van het zondagvoetbal. De Brabanders kwamen na een kwartier op voor sprong (0-1) en liepen kort voor rust verder uit. In de tweede helft drong de thuisploeg aan, maar zon der echt gevaarlijk te worden. Na de 0-3 in de 65e minuut was het voor beide ploegen wachten op het eindsignaal en de warme douche. LEWEDORP De voetballers van Patrijzen spelen morgen op het veld van Lewedorp- se Boys de bekerwedstrijd tegen Zwaluwe. Het duel voor een plaats in de kwartfinale van de districts beker wordt om 20.00 uur afge trapt. Patrijzen is één van de vier Zeeuw se vertegenwoordigers bij de laat ste zestien. Vlissingen, Kloetinge en RCS zijn de andere. RCS heeft zich als enige al geplaatst voor de kwartfinale. 8 Josimar Pattinama maakte tegen Bennekom zijn achtste treffer van dit seizoen. Hij is daarmee clubtopscorer. GEZONDHEIDSW De ActiPatch helpt het verlichten van pijn bij ontsteking, verminderen van zwellingen en het versnellen van de natuurlijke genezing. Dit apparaat levert een continue pulserende elektromagnetische therapie om beschadigde cellen te herstellen. Het is o.a. te gebruiken bij knie, pols en rugklachten. Verlicht pijn bij ontsteking Natuurlijke genezing inclusief verzendkosten van €4.50 Bel bestel: 0900-2002003 (lokaal tarief) op werkdagen 900-1700 door Rudy Boogert middelburg - De Zeeuwse eerste klassers staken elkaar zaterdag de helpende hand toe. Door de gelij ke spelen van Terneuzense Boys (1-1) en GPC Vlissingen (2-2) te gen de koplopers Heerjansdam en Rijsoord kon Kloetinge de kop overnemen. Dat deed de Beveland- se club door een 6-o-overwinning bij Dinteloord. Daarmee bewees het het tegen degradatie vechten de GPC een dienst. Het enige vuiltje, zoals trainer Cees Houtepen het noemde, op de middag was de rode kaart voor verdediger Björn Quartel. Vlak voor tijd, bij een 6-o-voorsprong, ging hij er met gestrekt been in en de scheidsrechter vond het rood waard. „Geel had ook wel ge kund", vond Houtepen. Het was de enige kritiek op zijn ploeg. Doelman Jaco van der Schee hield voor de vijfde keer op rij de nul. Dit was de minst lastige van de vijf, want hij kreeg geen schot tussen de palen. Ook het veldspel stemde Houtepen tevre den. „We hadden het middenveld stevig in handen en zetten mooie combinaties op. Het ging weer zo als we het kunnen." Halverwege de eerste helft brak Corné Schilperoort het verzet van de hekkensluiter met een fraaie stift alleen voor de doelman. Teun Rentmeester kopte een paar minu ten later de 0-2 binnen uit een voorzet van Etiënne Mallie. Na rust moest Kloetinge even op gang Thomas Ragut (rechts) verovert de bal in een duel met Lennart van de Peppel van Bennekom. Ragut speelde zaterdag zijn tweehonderdste wedstrijd in het shirt van Hoek. foto Mark Neelemans

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 64