eens wat emoties teweeg zeeland 115 Scoutinggroep Eindhoven wint iScout Koper voor 't Veerse Duin Dansavond maandag 1 maart 2010 S door Claudia Sondervan KAMPERLAND - De Vlissingse hore caondernemer Jerry van Zuilen is de koper van het 't Veerse Duin, het viersterrencomplex bij Kam perland uit de failliete boedel van ontwikkelaar Kamperduin BV. Het hotel wordt onderdeel van de Amadore hotel- en restaurantke ten van de Vlissinger. Van Zuilen wil het hotel in april openen. Het viersterrencomplex heet dan Ama dore Wellness Hotel de Kamper duinen. Van' Zuilen zet de samen werking met David Crouwel voort. Crouwel is verantwoorde lijk voor het horecagedeelte van het voormalige 't Veerse Duin. De eigenaren van de appartemen ten in het hotel zijn opgelucht, meldt woordvoerder Jan Huges. De Zierikzeese makelaar is via zijn bedrijf Multiflex beheerder van de vereniging van nu circa twintig in vesteerders. „We weten nog maar weinig, maar we zijn blij dat er na twee weken onzekerheid een over name is en dat de Amadoregroep het hotel voort wil zetten. We ho pen dat nu de afbouw weer wordt voortgezet en er weer opleverin gen gaan plaatsvinden." Er is nog geen contact geweest met de Amadoregroep, Huges ver wacht dat op korte terrqijn een ver gadering tussen de circa twintig ei genaren en Amadore belegd wordt. De 55 ingerichte apparte menten kosten tussen twee ton en 365.000 euro, voor een penthouse. Tijdens de politieke markt in de foyer van het Zierikzeese gemeentehuis worden levendige discussies gevoerd. Sommige bezoekers laten zich uitgebreid informeren om woensdag bij de gemeenteraadsverkiezingen een verantwoorde keus te kunnen maken. foto's Ronald den Dekker Met behulp van Infrarood-afslankcabines T. 0118-594098 www.studiosanerie.nl Executieverkoop Voor alle executieverkopen van de Belastingdienst regio Zuid-West Zie Veilingdeurwaarder.nl Belastingdienst OUWERKERK - Liefhebbers van stijl dansen kunnen zaterdag 6 maart weer terecht in het dorpshuis Ou- werkerk. Naast bekend repertoire aan foxtrot, Engelse wals, Weense wals en Chachacha is er ook ruim te voor speciale verzoekjes. De avond begint om 20.30 uur. door Ali Pankow ZIERIKZEE - Scoutinggroep Dr. A. F. Philips in Eindhoven is winnaar ge worden van het spel iScout, dat za terdagavond op initiatief van de Mr. Bakkergroep uit Zierikzee voor de eerste keer landelijk is gespeeld. Ruim 1300 scouts verdeeld over 71 groepen deden mee. Elke groep werkte vanuit het eigen clubhuis. De deelnemers moesten leuke en soms ook hele vreemde vragen over landen en steden over de hele wereld zien te beantwoorden. Daarnaast kregen zij tal van doe-opdrachten. Ter bewijs van uit voering moesten daarvoor foto's, tèksten of geluidsfragmenten wor den doorgemaild. De Dr. A. F. Philipsgroep wist 23 reisopdrachten uit te voeren. Dat wil zeggen dat zij op hun virtuele reis Oceanië, Azië en Europa heb ben 'gezien'. De bedenkers van het spel zijn Niels Mulder, Patrice Win- field en Mark Kloosterboer. Zij be sloten tot het ontwikkelen van iS cout nadat een padvindersgroep uit Castricum stopte met de organi satie van een landelijk opgezette virtuele spelavond. De start van iS cout ging overigens moeizaam. De wedstrijd begon een uur later dan gepland omdat er aanvankelijk in het clubhuis van de Mr. Bakker- groep aan de Van Veenlaan geen in ternetverbinding tot stand kon worden gebracht, ondanks dat een 8 meter hoge mast was neergezet als tijdelijke voorziening voor een draadloze verbinding. Het team van de Mr. Bakkerscoutinggroep in Zierikzee deed fanatiek mee aan het iScoutspel. foto Ronald den Dekker

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 57