sport45
Mevo verrast Smerdiek
maandag 1 maart 2010
ilL jijUL.,v III! 1 illllIIllljll J
MIMI NWHI N M
WÊ^E^snÊÊÊÊÊÊÊÊÊ/ÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊ
tUËiiiUHniiiiBii WSÊMÈÈ
ZATERDAGVOETBAL
Hoofdklasse B: LRC-Kozakken Boys 1-1,
Hoek-Bennekom 1-0, Dovo-IJsselmeervogels
0-4, Volendam (rkav) - SDC Putten 1-4, Sparta
Nijkerk-GVW 3-0, Spakenburg-Odin'59 2-0,
Zwaluwen'30-Jodan Boys 7-0.
IJsselmeervogels 17 11 3
16 10
17 9
Waarde
14
6
1 7
19
30-
35
ZPR'84
16
6
1 9
19
40-
47
Vrederust
15
4
2 9
14
22-
52
Chrislandia
15
2
4 9
10
26-
39
SC Stavenisse
14
1
1 12
4
14-
67
WIK'57
16
0
1 15
1
17-
61
3 36 36- 10
3 33 41 - 22
2 33 37- 21
Sparta Nijkerk
Spakenburg
Hoek
Zwaluwen'30
GVW
Kozakken Boys
SDC Putten
Odin'59
LRC
Dovo
Jodan Boys
Volendam (rkav)
Bennekom
Eerste klasse C: Terneuzense Boys-Heerjans-
dam 1-1, Nieuw Lekkerland-Roda
Boys/Bommelerwaard 2-1Schelluinen-WGZ
0-4, Achilles Veen-Nivo Sparta 2-1, Dinte-
loord-Kloetinge 0-6, GPC Vlissingen-Rijsoord
2-2.
ZONDAGVOETBAL
Eerste klasse C: alles afgelast.
16
8
6 2
30
23-
14
De Valk
15 10
3
2
33
35-
19
16
9
2 5
29
36-
25
Vlissingen
13
7
6
0
27
27-
13
17
7
4 6
25
29-
28
Dongen
13
7
3
3
24
29-
22
17
6
6 5
24
30-
30
Geldrop/AEK
14
7
1
6
22
34-
24
15
5
4 6
19
24-
29
Nuenen
14
5
4
5
19
33-
26
17
5
4 8
19
27-
32
Best Vooruit
15
4
6
5
18
21 -
22
15
4
5 6
17
24-
26
RCS
12
4
4
4
16
28-
24
17
5
2 10
17
21 -
40
Longa
14
4
4
6
16
23-
27
17
3
6 8
15
20-
34
IFC
10
4
2
4
14
14-
18
17
3
3 11
12
22-
38
WSC
14
3
4
7
13
24-
35
16
3
0 13
9
18-
39
Unitas
14
3
3
8
12
18-
32
Unitas'30
12
1
2
9
5
9-
33
Kloetinge
14
0
3
1
33
36
7
Heerjansdam
14
0
3
1
33
38
15
Rijsoord
14
0
3
1
33
32
13
WGZ
14
6
4
4
22
22
16
Nieuw Lekkerland
14
6
4
4
22
23
21
Achilles Veen
14
6
3
5
21
23
24
Nivo Sparta
15
5
5
5
20
26
21
Terneuzense Boys
15
4
3
8
15
25
29
Schelluinen
13
4
2
7
14
19
28
Roda Boys
16
2
5
9
11
21
36
GPC Vlissingen
14
1
5
8
8
12-
30
Dinteloord
15
1
2
12
5
10-
47
Dauwendaele
15
9
5
1
32
32
24
Zaamslag
13
9
3
1
30
29
11
Bruse Boys
15
8
3
4
27
34
20
SSV'65
15
8
3
4
27
31
23
Duiveland.
15
7
3
5
24
34
34
Wieldrecht
14
6
3
5
21
29
21
Zwaluwe
15
6
3
6
21
28
24
Arnemuiden
16
6
3
7
21
25
25
WC'68
15
5
3
7
18
27
33
Serooskerke
14
4
2
8
14
17
27
Veere
15
3
1
11
10
23-
48
Oostkapelle
16
2
0
14
6
16-
35
Derde klasse A: Colijnsplaatse Boys-Spui 0-0,
AZW-De Meeuwen 1-0, VCK-Kruiningen 0-0,
Nieuwdorp-DFS 3-2, Yerseke-Kapelle 2-2, De
Noormannen-SKNWK 2-1.
De Noormannen 15 9
VCK 14 9
AZW 15 9
Nieuwdorp 15 9
15 7
15 6
14 6
Yerseke
De Meeuwen
DFS
Colijnsplaatse Boys 14
Kapelle 15
Spui 13
SKNWK 15
Kruiningen 14
3
2
2
2
3
5
2
2
3
4
0 12
4 9
Derde klasse B: Krabbendijke-WHS 6-0, Seol-
to-Olympia'60 3-2, lnternos-DVO'60 2-1, Beek
Vooruit-Noad'67 3-1, Tholense Boys-Rillandia
3-3, Good Luck-Klundert 0-0.
Good Luck
16 10
3
3
33
20-
14
Internos
16 10
1
5
31
35-
28
Klundert
15
9
2
4
29
32
19
Tholense Boys
15
7
5
3
26
29
24
WHS
15
7
5
3
26
28
23
Noad'67
15
6
3
6
21
25
30
Rillandia
16
5
6
5
21
33
31
Olympia'60
16
6
2
8
20
28
27
Beek Vooruit
16
5
4
7
19
33
36
Seolto
15
4
4
7
16
25
33
Krabbendijke
16
4
4
8
16
29
30
DVO'60
17
0
3 14
3
17
39
Vierde klasse A: MZVC-ZSC'62 afg, 's Heer
Arendskerke-Nieuwland 0-0, Wemeldin-
ge-Heinkenszand 1-2, SVD-Bevelanders 1-1,
Hoedekenskerke-Cadzand 4-2, Wolfaartsdijk -
Apollo'69 8-3, Borssele-Domburg 2-0.
16 13
16 11
16 11
17 10
17 10
18 9
Tweede klasse E: alles afgelast.
Jeka
14
8
3
3
27
30- 19
Haarsteeg
13
7
4
2
25
26-17
Goes
13
7
3
3
24
37- 19
RKJW
14
7
3
4
24
36- 33
EBOH
13
7
2
4
23
26- 23
Terneuzen
13
5
4
4
19
24- 20
SC 't Zand
13
5
2
6
17
22- 21
RKDVC
13
4
3
6
15
22- 23
Oosterhout
13
4
2
7
14
21 - 32
Moerse Boys
12
4
1
7
13
19- 26
Dubbeldam
11
3
2
6
11
17- 27
Internos
12
1
1
10
4
8- 28
Derde klasse
A: MOC'17-
Halsteren
4-2. Rest
afgelast.
Tweede klasse E: Serooskerke-Dauwendaele
2-4, SSV'65-Arnemuiden 1-1, Wield-
recht-Zaamslag afg, WC'68-Oostkapelle 3-2,
Zwaluwe-Bruse Boys 1-1, Duiveland-Veere 2-2.
Dosko
15
10
3
2
33
30-
20
Halsteren
16
8
6
2
30
35-
18
Aardenburg
14
9
2
3
29
42-
24
BSC
14
8
3
3
27
31 -
15
HW'24
15
7
5
3
26
30-
14
Zierikzee
15
7
1
7
22
34-
34
Alliance
14
5
1
8
16
24-
33
FC Bergen
13
4
3
6
15
26-
29
Steenbergen
14
4
1
9
13
18-
25
MOC'17
15
3
3
9
12
20-
39
SC Gastel
13
3
2
8
11
19-
30
Ria W
14
2
2
10
8
9-
37
14
7
5
2
26
38-
17
13
7
3
3
24
30-
22
14
6
6
2
24
21 -
16
13
5
2
6
17
22-
31
14
5
2
7
17
31 -
29
15
4
5
6
17
26-
35
13
4
4
5
15
26-
26
14
3
5
6
14
23-
37
14
4
1
9
13
21 -
29
15
3
1
11
10
32-
58
oofdplaat-Vogelwaarde 3-2,
15 10
4
1
34
39-
19
15
10
2
3
32
54-
31
12-
9
2
1
29
36-
12
14
8
4
2
28
36-
19
13
8
0
5
24
34-
26
13
7
2
4
23
28-
21
14
6
4
4
22
27-
23
14
5
2
7
17
29-
30
14
3
4
7
13
18-
26
15
3
3
9
12
20-
31
15
2
4
9
10
21 -
38
13
2
3
8
9
20-
38
13
2
3
8
9
17-
42
14
2
3
9
9
14-
37
Jharding-Lepelstraatse Boys
13 10
1
2
31
57-
12
13
9
2
2
29
37-
20
13
8
2
3
26
32-
19
15
7
5
3
26
27-
1-3
13
8
1
4
25
30-
25
13
7
3
3
24
24-
18
14
6
5
3
23
31 -
25
14
4
6
4
18
36-
24
16
3
2
11
11
20-
43
15
3
0
12
9
21 -
51
14
1
5
8
8
13-
32
15
1
2
12
5
29-
75
Zeelandia Mid.
SC Kruisland
Victoria'03
De Schutters
ZPR'84
NSV
Odio
Divo
HSC'28
SVC
Vijfde klasse A:
rest afgelast.
IJzendijke
Philippine
Biervliet
Sluiskil
Zeeland Sport*
Hulsterloo
Groede
Graauw
Schoondijke
Hoofdplaat
Vogelwaarde
SDO'63
Sluis
Terhole
0-3, rest afgelast.
Robur
Lewedorpse Boys
Hansweertse Boys
Lepelstraatse Boys
Val Aan
Renesse
NVS
Kwadendamme
Volharding
DZC'09
Vosmeer
Ouwerkerk
RESERVES ZATERDAG
Hoofdklasse A: De Zwerver 2-Wilhelmina'26
2 0-2, Heerjansdam 2-Kloetinge 2 uitg, LRC
2-Rijsoord 2 afg, Zaamslag 2-Pelikaan 2 0-2,
ASWH 2-WGZ 2 2-2.
Amemuiden 2 15 5 3 7 18 21 - 24
Bruse Boys 2 14 1 2 11 5 17- 54
AZW 2 11 1 0 10 3 10- 41
Tweede klasse reserve 021: Serooskerke 3 -
Dauwendaele 2 0-2, Heinkenszand 2 - Kloetin-
ge 3 2-2, Veere 2 - Hoek 3 2-2, Kapelle 2 -
VCK 2 3-0, Arnemuiden 3 - Oostkapelle 2 1-1,
De Meeuwen 2-SSV'65 2 2-1.
Hoek 3
De Meeuwen 2
SSV'65 2
Arnemuiden 3
Dauwendaele 2
Veere 2
Serooskerke 3
Oostkapelle 2
VCK 2
Kloetinge 3
Kapelle 2
Heinkenszand 2
loord 2 afg, Zwaluwe 2 - Noad'67 2 1-4, WHS
2 - Rillandia 2 4-2, Klundert 2 - Baronie 2 5-1,
Kogelvangers 2 - The Gunners 2 0-1, Pelikaan
3 - Oranje Wit 3 6-0.
Klundert 2
Zwaluwe 2
Noad'67 2
The Gunners 2
Pelikaan 3
Oranje Wit 3
Baronie 2
Dinteloord 2
WHS 2
VVGZ3
Rillandia 2
Kogelvangers 2
SC Gastel 2
Steen 2
Walcheren 2
Vlissingen 2
13 3 4 6 13 20- 27
13 3 2 8 11 16- 38
15 2 1 12 7 26- 48
15 1 4 10 7 17- 41
VROUWENVOETBAL
Eerste klasse A: Wartburgia 2 - CSW 1-1,
Odysseus '91 - Pancratius 0-1, Ter Leede 2 - Jo
dan Boys 2-0, Oostkapelle - RCL 2 4-2, Stedo-
16
9
6 1
33
36-
16
co-SSS 1-2.
15
8
4 3
28
20-
15
Ter Leede 2
12
9
3
0
30
30- 9
15
7
5 3
26
34-
27
Stedoco
13
9
2
2
29
37- 9
16
7
3 6
24
25-
22
Jodan Boys
14
8
2
4
26
32-16
16
7
3 6
24
34-
32
CSW
15
7
5
3
26
31 - 23
15
7
2 6
23
35-
29
SSS
13
7
4
2
25
33-15
16
7
2 7
23
26-
23
Smerdiek
14
7
3
4
24
32-19
15
5
6 4
21
28-
29
RCL 2
14
5
2
7
17
28- 24
16
5
3 8
18
31 -
40
Oostkapelle
14
5
1
8
16
24- 36
16
4
2 10
14
32-
37
Odysseus '91
14
2
2 10
8
19- 35
16
3
5 8
14
22-
40
Wartburgia 2
14
2
2 10
8
19- 37
16
3
3 10
12
26-
39
Pancratius
13
1
0 12
3
7-69
Tweede klasse E: Brabantia
- SC 't Zand 2 3-0.
reserve
022: WGZ 3
- Dinte-
13 11
2
0
35
49-
14
14
9
2
3
29
38-
25
11
8
1
2
25
52-
21
15
6
5
4
23
31 -
24
14
6
3
5
21
35-
34
15
6
3
6
21
34-
37
13
4
5
4
17
25-
34
12
6
0
6
16
45-
39
15
4
1
10
13
23-
39
12
2
4
6
10
24-
36
11
2
2
7
8
16-
35
15
1
2 12
3
18-
52
- Jeka 3
2 - TSC
0, Uni-
Vierde klasse A: alles afgelast.
3 30 40- 26
3 29 33- 14
4 29 35- 17
4 29 28- 16
5 24 29- 27
4 23 22- 15
6 20 36- 29
6 20 15- 12
8 15 21 - 36
7 10 10- 33
9 16- 40
7 15- 35
Axel
13
11
1
1
34
44-
10
Steen
14
7
3
4
24
30-
18
Walcheren
14
7
3
4
24
31 -
21
Hontenisse
14
7
3
4
24
26-
22
Oostburg
14
7
2
5
23
20-
17
Clinge
15
6
5
4
23
27-
20
Patrijzen
15
7
1
7
22
42-
27
Luctor'88
14
5
4
5
19
23-
23
Breskens
14
4
5
5
17
19-
2 5
Jong Ambon
14
4
4
6
16
26-
25
Koewacht
14
2
2
10
8
11 -
34
Corn Boys
13
0
1
12
1
6-
63
Vierde klasse
3: Hoeven-ZPR'
84
afg,
De
Rijsoord 2
ASWH 2
Hoek 2
Heerjansdam 2
Kozakken Boys 2
Pelikaan 2
WGZ 2
De Zwerver 2
LRC 2
Kloetinge 2
Zaamslag 2
Wilhelmina'26 2
14 11
12 9
34 40- 23
28 34- 16
22 28- 10
20 26- 16
19 43- 28
19 21 - 27
16 21 - 23
5 16 22- 14
5 15 20- 21
8 15 28- 41
1 11 10 15- 46
2 10 8 8- 41
Schutters-Zeelandia Middelburg afg, Me-
to-HSC'28 1-2, Victoria'03-Odio afg, NSV-SVC
3-4, SC Kruisland-Divo afg.
Hoeven 15 9
Meto 16 7
4 29 41 - 20
3 27 28- 19
Eerste klasse reserve 011: Bruse Boys 2-Ter-
neuzense Boys 2 0-1, Heerjansdam 3-Seroos-
kerke 2 3-2, Arnemuiden 2 - Oranje Wit 2 0-1
Wieldrecht 2
Groote Lindt 2
GPC Vlissingen 2
Oranje Wit 2
Serooskerke 2
Rijsoord 3
Heerjansdam 3
RESERVES ZONDAG
Eerste klasse reserve 101: EBOH 2
afg, Internos 2 - Halsteren 2 1-1, RCS
2 afg, Roosendaal 2 - Oosterhout 2 1
tas'30 2 - Terneuzen 2 afg.
RCS 2
EBOH 2
TSC 2
Internos 2
Halsteren 2
Roosendaal 2
Oosterhout 2
HW'24 2
Jeka 3
Terneuzen 2
SC 't Zand 2
Unitas'30 2
Tweede klasse reserve 201: Steenbergen 2 -
Vlissingen 2 afg, Alliance 2 - Zeelandia Middel
burg 2 afg, MOC'17 2 - Moerse Boys 2 3-2,
BSC 2 - Dosko 2 afg, SC Gastel 2 - Zierikzee 2
afg, Steen 2 - Walcheren 2 afg.
JEUGDVOETBAL
B-junioren. Derde divisie D: EBOH - UNA afg,
Internos - RKDVC 1-1, Kloetinge - Noad 2-1,
Theole - ASWH 0-5, Desk - WSC 2-1, RCS -
Haarsteeg 3-2.
ASWH
Noad
Desk
UNA
Haarsteeg
Kloetinge
Theole
EBOH
WSC
RKDVC
RCS
Internos
C-junioren. Tweede divisie B: Spijkenisse - FC
Dordrecht 2-3, Sparta (AV) - Feyenoord, sc
(AV) 6-2, Westlandia - Excelsior R. 0-7, Desk -
FC Den Bosch 3-11, Alphense Boys -
Cortgene/JVOZ 4-1.
16 14
1
1
43
62- 24
15
8
2
5
26
37- 36
14
7
3
4
24
28- 25
14
7
2
5
23
33- 22
16
6
5
5
23
39- 32
16
7
2
7
23
23- 29
16
5
5
6
20
35- 38
14
6
2
6
18
30- 31
14
4
2
8
14
22- 25
15
3
5
7
14
20- 32
15
1
7
7
10
22- 45
15
2
4
9
8
21 - 33
15 10
4
1
34
41 - 18
Excelsior R.
14 11
2 1
35
51 - 9
13
7
3
3
24
32- 18
Cortgene/JVOZ
13
7
3 3
24
36-16
13
7
1
5
22
25- 18
Alphense Boys
14
7
3 4
24
34- 28
13
5
5
3
20
28-18
FC Den Bosch
11
7
2 2
23
48-19
16
4
7
5
19
25- 26
Haaglandia
12
6
5 1
23
32-18
16
5
4
7
19
19- 30
FC Dordrecht
12
6
4 2
22
38- 24
15
4
5
6
17
25- 25
Sparta (AV)
13
7
1 5
22
31 - 25
14
3
6
5
15
26- 30
Spijkenisse
13
3
3 7
12
27- 33
15
4
3
8
15
19-29
Feyenoord, sc (AV)
12
2
1 9
7
14- 42
13
3
5
5
14
21 - 38
Westlandia
13
2
0 11
6
14- 63
14
4
5
5
13
30- 31
Desk
13
0
0 13
0
15-63
15
5
2
8
13
26- 36
Derde divisie D: Kloetinge
- WSC 1-0, Jeka -
12
9
1
2
28
33-
13
Moerse Boys 2
1512
1
2
37
54-
25
13
8
2
3
26
38-
21
Zeelandia Mid. 2
13 10
2
1
32
29-
8
12
8
0
4
24
32-
20
Alliance 2
13 10
2
1
32
31 -
17
13
7
3
3
24
27-
17
MOC'17 2
16 9
2
5
29
30-
23
14
6
2
6
20
32-
17
Dosko 2
15 7
2
6
23
43-
26
13
5
4
4
19
24-
16
BSC 2
15 6
4
5
22
21 -
22
13
5
4
4
19
23-
29
Steenbergen 2
14 5
2
7
17
18-
25
14
6
1
7
19
22-
27
Zierikzee 2
15 4
2
9
14
23-
28
UNA afg, Sliedrecht - SC 't Zand 0-5, Internos
- Theole 0-3, OJC Rosmalen - Oranje Wit 3-3,
Noad - ASWH 2-0.
D-pupillen. Eerste divisie B: RBC Roosendaal
- FC Den Bosch 4-1, Cortgene/JVOZ - FC Dord
recht 0-4, Roda JC - PSV 0-3, NAC - Helmond
Sport 0-0.
PROMOTIE EN DEGRADATIE
Door de invoering van de topklasse
geldt dit seizoen een versterkte
promotie- en verzwakte degradatie
regeling.
Heinkenszand
Nieuwland
Hoedekenskerke
Domburg
s-Heer Arendsk.
Bevelanders
Wolfaartsdijk
Wemeldinge
Borssele
MZVC
ZSC'62
Apollo'69
SVD
Cadzand
Vierde klasse B: Waarde-Vosmeer 0-4, Vrede-
rust-SPS 0-8, Brouwershaven-ZPR'84 2-3,
FSV-WIK'57 6-1, Halsteren-Chrislandia 6-2, Me-
vo-Smerdiek 3-1.
SPS 15 12
Smerdiek 15 11
Mevo 16 11
FSV 15 10
Vosmeer 16 9
Halsteren 14 8
Brouwershaven 15 7
Promotie
Zaterdagvoetba!
Hoofdklasse: top vier naar
topklasse; nummers vijf en
zes wacht beslissingsduel.
Eerste klasse: top vier naar
hoofdklasse.
Tweede klasse: top drie naar
eerste klasse.
Derde klasse: top twee naar
tweede klasse.
Vierde klasse: kampioen naar
derde klasse.
Zondagvoetbal
Eerste klasse: top drie naar
hoofdklasse.
Tweede klasse: top twee naar
eerste klasse, nummer 3
speelt beslissingsduel.
Derde klasse: top twee naar
tweede klasse.
Vierde klasse: kampioen naar
derd.e klasse, nummer 2
speelt beslissingsduel.
Vijfde klasse: kampioen naar
vierde klasse.
ZIERIKZEE - Mevo zorgde zaterdag voor een kleine
stunt in de vierde klasse B van het zaterdagvoetbal. De
thuisclub versloeg Smerdiek met 3-1.
Smerdiek kwam nog wel op voorsprong, maar vlak voor
de pauze kwam Mevo terug in de wedstrijd. Na de pau
ze werd de score uitgebouwd. Smerdiek-speler Leander
Vroegop liep in de tweede helft tegen zijn tweede gele
kaart op en kon vertrekken. foto Ronald den Dekker
Naast deze directe promovendi
spelen de periodekampioenen ook
nog 'gewoon' voor promotie in de
nacompetitie.
Degradatie
In elke klasse degradeert alleen de
nummer laatst. De club op de
voorlaatste plaats speelt nacompe
titie voor lijfsbehoud.