r de emotie.. Colofon QtU familieberichten Wat blijft is opzegdienst smilieberichten f a mi li e be rich te non li ne. nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant O (Tlensenltnq.nl maandag 1 maart 2010 Moeilijk is hel vechten bij het ontbreken van de kracht. Ondanks jouw verlies van het leven, zijn wij dankbaar dat je nu de rust is gegeven. Na alle fijne jaren die we samen met haar mochten beleven, hebben we onverwacht afscheid moeten nemen van onze ma, oma en oud-omaatje Geertruida Maria Hemelsoet Truus Nijmegen, 14 september 1928 t Terneuzen, 26 februari 2010 Sluiskil: Jenny en Hamadi St. Jansteen: RietenTonny Terneuzen: Frans en Greta Terneuzen: Stella en Jos (in herinnering) Sas van Gent: Mick (in herinnering) en Agnes Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: Tapijtschelp 3,4533 DS Terneuzen U kunt afscheid nemen van ma in het rouwcentrum van Monuta, Rooseveltlaan 6 te Terneuzen, op woensdag 3 maart van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 4 maart om 14.00 uur in bovengenoemd rouwcentrum, waarna de crematie in stilte zal plaatsvinden. Na de afscheidsdienst is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in het rouwcentrum. M 'n oma, m 'n oma, m 'n oma, In heel de wereld was er niemand zoals jij. Verdrietig om het verlies, maar blij om wat zij voor ons betekend heeft nemen wij afscheid van onze lieve oma en oude oma OMA TRUUS HEMELSOET Bedankt dat jij onze (oude) oma was! Henri en Martine, Mandy Herman en Marlies Jessica en Ronald, Dion en Boaz Silvia en Marco Cindy-Jane en Johan, Maarten, Vera, Lukas, Stan Marco en Charlotte Rianne en Arjen Alexander en Jo (l fllensentinq.nl Indien er sprake is van een sterfgeval moeten er veel zaken worden geregeld. Hierbij worden nabestaanden vaak geconfronteerd met veel administratieve afhandelingen en papierwerk. Dit blijkt in de praktijk een tijdrovende zaak. Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven en daardoor een groot deel van de administratieve werkzaamheden uit handen geven. Middels een aantal eenvoudige stappen bereikt u meer dan 1.000 instanties. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. Ik verlaat degenen van wie ik hou om terug te gaan naar degenen van wie ik hield. Bedroefd om het afscheid, maar dankbaar voor alle liefde en warmte waarmee ze ons omringde, delen wij mede dat overleden is onze lieve, dappere moeder, groot- en overgrootmoeder Magdalena Mathilde van de Voorde Madeleine 11-7-1926 126-2-2010 weduwe van Leonard Seghers t15-8-2001 De laatste drie jaren van haar leven waren niet gemakkelijk. Maar wij zijn dankbaar voor de oprechte liefdevolle zorg die mama in de Blaauwe Hoeve, afd. Elzenboom, heeft gekregen. Camiel en Ank Dineke t, in liefdevolle herinnering Leonard en Rolieke, Tristan Annemarie.en Marc, Hugo Stijn Mark en Rosita Bianca en Wim Maarten en Lieke Hulst. 26 februari 2010 Correspondentieadres: Schoolstraat 26A, 4566 AT Heikant De uitvaartdienst zal gehouden worden op donderdag 4 maart 2010 om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Henricus te Clinge, waarna de begrafenis zal plaats vinden op het R.K-kerkhof aldaar. Afscheid nemen van ma is mogelijk woensdag 3 maart 2010 van 19.00 uur tot 20.00 uur in het mortuarium bij "De Blaauwe Hoeve", familiekamer 2, Blaauwe Hofke 90 te Hulst. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. Erg verdrietig, maar dankbaar voor al het goede wat zij ons gegeven heeft, hebben wij afscheid moeten nemen van moeder, schoonmoeder, oma, zus, schoonzus en tante Elisabeth Bogte-Igl Lisa weduwe van Rinus Bogte Zij overleed in de leeftijd van 86 jaar. Sas van Gent: Hannie en Roger Jacqueroux-Bogte Pascal Zuidzande: André en Marie de Lijser-Verplanke En kinderen Lubbecke (D): Maria en Erwin Rosemuck Nicole, Axel, Gaby Wij zijn het personeel van 't Verlaette Westdorpe en Dr. Feyen dankbaar voor hun goede zorgen. 27 februari 2010 Bernhardstraat 22, Westdorpe Correspondentieadres: Avenue Saint Esteve 26.06230 Villefranche sur Mer De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 3 maart om 14.00 uur in de parochiekerk van de H. Maria Hemel vaart te Sas van Gent, waarna de crematie in stilte volgt. Samenkomst in de kerk, waar gelegenheid is tot schrifte lijk condoleren. familieberichten 21 'jf wm UmkhH'uMuvd. Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen, na het overlijden van mijn geliefde man, onze vader en opa Jan Willem Lepoeter betuigen wij onze hartelijke dank. Het heeft ons erg goed gedaan D. Lepoeter van den Dorpel kinderen en kleinkinderen Sprang-Capelle, maart 2010 MM 1 Begrafenisverzorging Corné Vader Tarweakker 23, 4341 MD Amemuiden Tel. 0118 - 60 25 00 Wij verzorgen alléén begrafenissen. Iedere uitvaart uniek. Yarden Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren Wij zijn er voor iedereen! 24 uur per dag, 7 dagen per week bereikbaar. Voor algemene vragen 0800 1292 Voor het melden van een overlijden 0800 8192 Yarden Slager Uitvaartzorg Walcheren Coudorp 2 Slager Gedenkstenen 4455 AK Nieuwdorp (Zld) Tel. 0113 671 500 www.slagergedenkstenen.nlwww.yarden.nl Slufttijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 23