2o familieberichten maandag 1 maart 2010 ITlensenlinq.nl Omringd door de mensen die haar het meest nabij waren, is in alle rust overleden mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder en oma Jannetje Elise van Loon - Sommeijer Sjaan in de leeftijd van 79 jaar. Vlissingen: Breskens: Vlissingen: C.W. van Loon Jan en Anja Marijn, Annabel Leo en Marja Marlinde, Christian 25 februari 2010 Hobeinstraat 18 4381 PD Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 3 maart van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De plechtigheid, voorafgaande aan de crematie, zal worden gehouden om 14.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Heden overleed onze lieve zus en tante Sjaan van Loon - Sommeijer Lies Elise en .Henri Monique en Dirk Piet Bas en Eelco Vlissingen, 25 februari 2010 Na vele jaren van hard werken en tot het eind gehecht aan het leven met ons, heeft onze lieve vader en opa zijn laatste weg gevonden. Abel Mailly Borger, 6 september 1920 Assen, 26 februari 2010 Sinds 23 juni 2006 weduwnaar van E.M. Mailly-Zandstra. Wij zijn dankbaar voor alle liefdevolle jaren die we met hem hebben gehad. Wildervank: Ineke en Marten Lennart Edward Assen: Chris en Marinda Denise en Wouter Roald en Patricia, Jelilah, Luc, Cedric Assen: Marjolein en Bert Yorick Stijn Brussel: Jacqueline en Kenneth Christopher Tjalling Correspondentieadres: Amelterhout 19, 9403 EA Assen Onze vader en opa is opgebaard in uitvaartcentrum "Midden Drenthe", Pottenbakkerstraat 48 te Assen, waar u hem dagelijks kunt bezoeken van 17.30 tot 18.30 uur. Wij nemen afscheid van hem op donderdag 4 maart om 13.30 uur in crematorium "De Boskamp", Boskamp 5 te Assen (Europaweg Zuid). Aansluitend is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de koffiekamer. Tot ons verdriet is onze altijd behulpzame buurman Adrie Stevense overleden. Wij wensen Fien veel sterkte toe. De buren van de H.A. Fonteinestraat Krabbendijke Mevr.J. Schoe Mevr. D. van de Vreede Mevr. J. Zuidweg Mevr. M. Stok Fam. J.J. van Iwaarden-Molhoek De grenzeloze liefde Die zij naar ons heeft uitgestraald Wordt nu in eindeloze herinnering vertaald. Bedroefd om haar sterven, maar dankbaar voor hetgeen zij in haar leven voor ons geweest is, geven wij u kennis dat in haar Heer en Heiland is ontslapen onze zorgzame, lieve moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Wilhelmina Paulina Sabandar weduwe van L.L. Manuhuwa A 5 januari 1927 Allang 126 februari 2010 Middelburg Els Derek Eva "Jonky Liseth Jos Ronald Catherine Lies Selly Paul Jenny Antje t Rene Bob Janine Klein- en achterkleinkinderen Correspondentieadres IJsselstraat 3,4335 KA Middelburg De vertroostingsdienst wordt gehouden op dinsdag 2 maart om 20.00 uur in "Bethlehem Kerk Rijnstraat, te Middelburg. De Uitvaartdienst zal plaatsvinden op woensdag 3 maart 2010 om 10.00 uur in de "Bethlehem Kerk" en aansluitend zal de begrafenis volgen op de Algemene begraafplaats te Middelburg om 13.00 uur. Via deze weg willen wij de medewerkers van 't Gasthuis Middelburg afd. Bolwerk en Watertoren bedanken. De eeuwigheid is voor hen die liefhebben. Henry van Dyke Verdrietig, maar dankbaar dat we haar zolang in ons midden mochten hebben, delen wij u mede dat is overleden mijn innig geliefde vrouw, onze moeder en oma Helena Meulpolder echtgenote van Pieter Adriaan Smallegange A 26 januari 1922 t 26 februari 2010 P.A. Smallegange Ineke Smallegange Bastian en Sandra Joris Anneke Nieuwenhuijze-Smallegange Leo Nieuwen huij ze Jouke en Maaike Ilse en Joachim Correspondentieadres: Vroonlandseweg 98 4421 GL Kapelle Ei; is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 3 maart van 10.00 tot 10.15 uur in de aula van Zorgcentrum Gasthuis, Kievitlaan 64 te Goes. Aansluitend wordt om 10.30 uur de afscheidsdienst gehouden in voornoemde aula. Na deze dienst is er gelegenheid tot condoleren. De crematieplechtigheid vindt in besloten kring plaats. Heden overleed onze lieve zuster, schoonzuster en tante Helena Smallegange - Meulpolder Kapelle: J.K.van Schaik H.Faasse - Heystek Kapelle: P.Slager - Meulpolder Heinkenszand: C.Meulpolder M.Meulpolder - Blok Portage la Prairie: J.Meulpolder Canada: A.J. Meulpolder - van de Velde Neven en nichten 26 februari 2010 Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van onze geliefde schoonzuster en tante Helena Smallegange-Meulpolder 's-Heer Arendskerke: A.W. Koppenhol C. Koppenhol-Smallegange neven en nichten je ligt nu in dat kleine mandje met bloemen om je heen je ligt daar zó alleen zo wit, zo stil, zo koud ik houd je handjes vast mijn hand rust op je hoofdje zo wil ik je verwarmen lief meisje van me in dat kleine mandje ik mis je ik mis je Het is bijna ondraaglijk, wanneer zoveel verwachting zo plotseling omslaat in verdriet. geboren; woensdag 17 februari 2010 overleden dinsdag 23 februari 2010 dag lief klein meisje, je pap en mam André Vandepitte Lianne Scheers Koepoortstraat 16 4331 SL Middelburg De begrafenis heeft plaatsgevonden op zaterdag 27 februari in besloten kring. Bezoek aan huis stellen wij op prijs. Klein, klein kindje je leven liep gevaar, je wiegje werd een mandje en stilletjes lag je daar. Klein, klein kindje je mandje werd een boot daarmee ging jij uit varen op leven of op dood. Met liefde moesten we je laten gaan. DOORTJE Kleinkind, nichtje en achterkleinkind Vrouwenpolder: Luuk en Marianne Scheers Corné Dana en Roger Eline Vlissingen: Janny Joziasse-Polderman Dag lieve Doortje slaap zacht Middelburg: Opa en Oma Vandepitte Veere: Adriaan en Linda Joris en.Gijs Middelburg: Marco t Middelburg: Lieset en Jack Sven en Lars Koudekerke: Rian en John Denise en Michel Gino Met vleugeltjes zo klein werd een engeltje geboren, deze vleugeltjes brachten haar waar engeltjes thuis behoren. Tot ons verdriet is overleden Doortje dochter van André en Lianne Wij wensen jullie en de familie veel sterkte toe. Medewerkers van André's Bloemen Net aangekomen en alweer vertrokken. Helaas moeten we afscheid nemen van Doortje We wensen Doortje vaar wel en we wensen Lianne en André en Marianne en Luuk veel kracht toe in deze moei lijke tijd. Bemanning en Plaatselijke Commissie KNRM station Neeltje Jans

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 22