O fnenseniinq.nl maandag! maart2010 familieberichten 119- "Genoten van het leven Na een actief leven is onverwacht overleden onze lieve zorgzame vader, schoonvader en opa Jan Johannis Daane Jan sinds 21 november 1992 weduwnaar van Pieternella Jansen in de leeftijd van 85 jaar. Oost-Souburg: Ella Wagemakers-Daane Peter Wagemakers Sven Kyra en Sergé Jelke Breda: Haiti Daane Janine Daane-Theunis Shanna falisa Evan Oosterhout: René Daane Nicole Daane-Ackermans Niels Robin Oost-Souburg: Bennie Daane Weng Daane-Ciar Alyssa Justin Vlissingen, 26 februari 2010 Correspondentieadres Schans 10 4388 WC Oost-Souburg Onze vader is opgebaard in het uitvaartcentrum H. ]obse, Bachweg 2 te Middelburg alwaar gelegenheid is tot afscheid nemen woensdag 3 maart van 19.30 tot 20.00 uur. De dienst van Woord en Gebed zal worden gehouden donderdag 4' maart om 10.45 uur in de St. Jacobskerk, Oude Markt 2 te Vlissingen. (parkeren in parkeergarage "deFonteyne") Voorafgaande aan deze dienst is er vanaf 10.15 tot 10.35 uur nog gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in Amadore Grand Hotel "Arion" aan de Boulevard te Vlissingen. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Verdrietig zijn wij om het overlijden van mijn lieve broer en onze oom Jan Daane Goes: Koos de Ridder-Daane neven en nichten Verdrietig ben ik omdat, na een periode van afnemende gezondheid, toch nog onverwacht van mij is heengegaan mijn lieve, zorgzame zwager Jan Daane Middelburg: Annie Verhage-Jansen kinderen en kleinkinderen Veilig in Jezus armen. In vertrouwen op haar Heer en Heiland is na een moeizame laatste levensfase thuisgehaald mijn lieve zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en oude oma Tonia Marie Jacoba Kole Sinds 7 februari 2005 weduwe van Marinus de Bruijne 4V 15 september 1924 t 27 februari 2010 Onze grote dank gaat uit naar het personeel van zorgcentrum Cleijenborch voor de liefdevolle verzorging. Kapelle: Janneke Slabbekoorn-de Bruijne Cees Slabbekoorn Andrea en Job Jochem, Mathijs Martijn en Jessica Correspondentieadres: Familie Slabbekoorn-de Bruijne Everdijkseweg 18a 4421 RC Kapelle De dienst van Woord en Gebed vindt plaats op donderdag 4 maart om 13.00 uur in de Protestantse kerk, te Colijns- plaat. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er gelegenheid tot persoonlijke condoleance in het stilte centrum van "Monuta", dr. Maasstraat 4a te Colijnsplaat. Wij zijn diep getroffen door het plotselinge overlijden van onze vriend en medewerker Carlo Iotti Wij wensen Dina en de naaste familie alle sterkte toe. Bestuur en medewerkers van de Stichting BEST Je was een rots in de branding en koerste recht door zee. Je trotseerde storm en golven alleen nu had je de wind niet mee. Zeer bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan zijn leven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, schoonvader en opa Leendert Adriaan Flikweert Leo Echtgenoot van Anneke Cornelia Verlinde Hij is geboren te Temeuzen op 1 april 1946, en overleden tijdens zijn werkzaamheden op zee te Saoedi-Arabië op 2 februari 2010. Terneuzen: Anneke Flikweert-Verlinde Terneuzen: Sylvia Flikweert Brouwershaven: Annyck en Sjaak Hanse-Flikweert Dennis V V 2 februari 2010 4532 JC Terneuzen, Churchilllaan 802 De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 5 maart 2010 om 14.00 uur in De Brouwzaele, Mr F.J. Haarmanweg 52-54 te Terneuzen, Er is gelegenheid om de familie te condoleren na de crematieplechtigheid. Gelieve geen bezoek aan huis. Zij die geen kennisgeving mochten ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij vernomen dat onze broer, zwager en oom Leo Flikweert plotseling is overleden. Riet en Gerrit Rinus en Marleen Quinty Danique Nino Verdrietig zijn wij omdat we haar moeten missen. Dankbaar dat het leven van onze lieve moeder en oma hier is volbracht. Lena Janna Hennekij-de Looff gehuwd geweest met Lambrecht Hennekij in de leeftijd van 71 jaar. Nelleke en Paul Lobbezoo Paul Ralph Liesbeth en Peter Lobbezoo Emma Krabbendijke, 26 februari 2010 Correspondentieadres: Kerkpolder 49 4413 GA Krabbendijke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Ds. W.J. van de Griend, wordt donderdag 4 maart om 11.00 uur gehouden in "De Meiboom", Kerkpolder 30 te Krabben dijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Vooraf is er vanaf 10.30 uur in "De Meiboom" gelegen heid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is aldaar gelegenheid tot condoleren. Mocht ii door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Bedroefd, maar met fijne herinneringen, hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde zus, schoonzus en tante Lenie Hennekij-de Looff Krabbendijke: J.I. de Looff en G.N. de Looff-Ruster Krabbendijke: Hendrikjan en Matty Ilse, Mare Surhuisterveen: Petra en Geurt Krabbendijke, 26 februari 2010 "Ik word gewoon 100, hoor! We gaan ervoor! "Misschiengebeurternogweleen wonder" Intens verdrietig en het gemis nog niet helemaal beseffend, laten wij u weten dat vredig en in ons bijzijn is overleden onze allerliefste moeder Anna Katharina Jansen Kitty Goes, t Oost-Souburg, 26 augustus 1943 27 februari 2010 Met een onuitputtelijk optimisme en vechtlust heb je geprobeerd de ziekte te overwinnen. Je wilde zo graag bij ons blijven en nog zo veel dingen doen. Wat was je dapper. Oost-Souburg: Gunnar Britta Onze dank gaat uit naar Dr. Kerkhofs, Dr. Meijer en het personeel van Zorgstroom voor de liefdevolle begeleiding. Doornluststraat 44 4388 AM Oost-Souburg Onze moeder is thuis. De crematieplechtigheid vindt donderdag 4 maart om 14:00 uur plaats in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Tot het laatst toe wilde je leven, Door je sterke wil gedreven Je geest nog op volle kracht Maar over je lichaam had je geen macht. Wij zijn bedroefd om het overlijden van mijn dochter en onze (schoon)zus Zij werd 66 jaar. Kitty Jansen Dordrecht: A.E.JansemJanssens Voorburg: Herman Eelde: Ella en Eise Dordrecht: Henny en Jan Dordrecht: Willy en Chiel Wij wensen Gunnar en Britta heel veel sterkte met het verlies van hun dierbare moeder. Zij is trots op jullie. Verdrietig zijn wij door hèt overlijden van onze lieve dappere Kitty Samen dansen, lachen, uitgaan. Dat is niet meer. Wij zullen je missen. Alle dansvriendinnen van Dios ('t komt goed) Na een liefdevolle verpleging in het zorgcentrum "Hooge Platen" is overleden mijn lieve moeder en schoonmoeder en onze lieve Robijn Pieternella Maria Hendriks - I weduwe van Abraham Pieter Hendriks in de leeftijd van 94 jaar. Breskens: Willem en Lilly t Hendriks Breskens: Jessika en Xerxes Koningsbosch: Anja Breskens, 26 februari 2010 Correspondentieadres: J.F. de Millianostraat 39 4511 HK Breskens De begrafenis zal plaatsvinden op woensdag 3 maart om 14.00 uur op de begraafplaats te Groede. Als u geen rouwbrief heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21