Rob Akerboom Dag lieve opa Rob Lieve Rob Rob Akerboom Rob Rob Akerboom Rob Akerboom Rob Akerboom Rob Akerboom Mina Beeke-Snoep Gijs Eefting l8 I familieberichten maandag 1 maart 2010 (Densenlinq.nl Zeg me dat het niet zo is Zeg me dat het niet zo is Zeg me dat het niet waar is 20-02-1950 26-02-2010 Mijn Robbert, ons Paatje en onze trotse Opa was te ziek. Ons anker is weg. Rots in de branding, betrouwbaar, behulpzaam en vriend van velen. Je bent er niet meer Rob hoopte op een weerzien met Paul. Heinkenszand: Nel Akerboom-van Boven Maarten en Aukje Akerboom-de Jong Sanne en Jasmijn Paul Akerboom in liefdevolle herinnering Rob is thuis, waar u persoonlijk afscheid van hem kunt nemen. -Wij nodigen u uit voor de herdenkingsdienst en de begrafenis. De herdenkingsdienst zal worden gehouden op woensdag 3 maart om 13.00 uur in de Barbestein- kerk, Clara's Pad 6 te Heinkenszand. Daarna volgt de begrafenis op de begraafplaats aan de Noordlandseweg te Heinkenszand. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Barbesteinkerk. Correspondentieadres: Sperwerhof 3,4451 EE Heinkenszand. Wat zullen we je missen. Je boefies, Sanne en Jasmijn Afscheid is de geboorte van herinneringen. Zoveel herinneringen samen Richard en Loes Akerboom, Delft Lydie en Ben Warmerdam, St. Maartensvlotbrug Elly en Jos Eikens, Sassenheim Jan en Wendy Akerboom, Schiedam Thérèse en Jan Mulder, Zeewolde en kinderen Vast punt in ons leven. Hij was als een broer voor ons. Amsterdam: Dorien van Boven Kloetinge: Hanna van Boven en Pieter Romijn Wij zijn verdrietig dat we je moeten missen. Hans en Elly Kristel en Richard Stefan en Danny Leonie en Kevin Samen veel gelachen, maar ook gehuild. Een lieve vriend is veel te jong overleden We hebben veel bewondering en waardering voor Nel, die Rob zo liefdevol heeft verzorgd. Onze gedachten zijn bij haar, Maarten, Aukje, Sanne en Jasmijn. Rob, we gaan je heel erg missen. Adri en Gerrie Ad en Marije Johan en Gustine Jack en Mary Henken Annemarje Theo en Rozet Verdriet komt in de plaats van die fijne relatie die wij mochten hebben met onze buurman We wensen Nel, Maarten, Aukje, Sanne en Jasmijn veel kracht in het aanvaarden van dit verlies. Ook wij zullen hem missen, maar herinneren als iemand die altijd voor ons klaarstond. Henken Frieda, Miranda en Sjoerd, Marcel en Kamila, Oliwia, Jason, Simone Vandaag ontvingen wij het droevige bericht dat onze voorzitter van de bridgeclub borseie, de heer na een niet te winnen strijd van een ernstige ziekte is overleden. Namens bestuur en alle leden van de bridgeclub wensen wij Nel, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte bij dit grote verlies van een lieve man, vader en opa. Rob was heel bijzonder, heel gewoon een fijne man. Nog geen 4 jaar na het overlijden van zijn zoon Paul heeft echtgenoot van onze tennisvriendin Nel de strijd tegen zijn ziekte niet kunnen winnen. We wensen Nel, Maarten, Aukje, Sanne en Jasmijn heel veel sterkte. Ad en Marije, Gustine en Johan, Jeanne en Frans, Sam en Pietie, Wim en Jenny, Cor en Hanneke Why Worry geboren 16 februari 1943 gegaan 27 februari 2010 Peter Dimphenus Adriana Antonius Kessel echtgenoot van M.A. Sakkers t eerder dochter vrienden H.E. Buys t Wandy en Joop Gerry en Evert George Correspondentieadres Bouwlingpleln 94 4901 KZ Oosterhout Er is gelegenheid tot afscheid nemen dinsdag 2 maart van 12.00- 12.30 uur in het uitvaartcentrum H. lobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend vindt hier de afscheidsplechtigheid plaats. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. De crematie vindt in stilte plaats. Enige en algemene kennisgeving. Hiermee vervullen wij de droeve plicht u kennis te geven dat is overleden Mevr. Johanna Maria Louisa van Damme geboren 2 februari 1916 te Goes overleden 27 februari 2010 te Hansweert Wij spreken onze dank uit aan de medewerkers van Maria Oord te Hansweert voor alle goede zorgen waarmee u haar hebt omringd. Kwakkenbos Bewindvoeringen De begrafenis zal dinsdag 2 maart om 11.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Hansweert. We zijn erg verdrietig door het overlijden van onze lieve schoonzus en tante Jopie Raas-Geus Goes: Lenie de Koster-Raas Rinus de Koster't Lewedorp: Piet Raas Jo Raas-Janse Neven en nichten Tot onze diepe droefheid heeft de Heere, voor ons geheel onverwacht, uit ons midden weggenomen, onze lieve zorgzame moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Wilhelmina Jannetje Beeke-Snoep sinds 19 augustus 2002 weduwe van Hendrik Beeke 8 januari 1926 26 februari 2010 Wolphaartsdijk: Wim Beeke Agatha Beeke-Kole Henk Bart Rick Sarah Niek en Arina 's-Gravenpolder: Cobie Markusse-Beeke Laurus Markusse Martin en Aresia Lars, Harm, Charissa Evelien en Joost Alex en Monique Wolphaartsdijk: Ellie Maas-Beeke Adri Maas Linda en Louis Sterre, Ben te Wilma en Arjen Jolanda Joeri en Naomi Wolphaartsdijk: Marian van Kessel-Beeke Wim van Kessel Albert Marjolein en Reinier Henco Wolphaartsdijk, 26 februari 2010 Dresselhuisstraat 11 Correspondentieadres: Vliedbergstraat 97 4471 CE Wolphaartsdijk Onze moeder en oma is thuis opgebaard. Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen op DV dinsdag 2 maart tussen 19.00 en 20.00 uur, op het adres Dresselhuisstraat 11. DV woensdag 3 maart zal er in "De Brug", Oostkerke- straat 3 te Wojphaartsdijk de rouwdienst worden gehouden om 10.00 uur, vooraf is er nog gelegenheid om afscheid te nemen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 11.00 uur op de Algemene Begraafplaats te Wolphaartsdijk. Na afloop van de begrafenis is er in "De Brug" gelegenheid tot condoleren. Geen bloemen Met droefheid delen wij u mede dat de Heere onvei-wachts uit onze familiekring heeft weggenomen onze lieve zuster, schoonzuster en tante Mien Snoep weduwe van Henk Beeke Rhoon: P. Hijzelendoom-den Herder P. Hijzelendoorn Goes: P. Snoep L. Snoep-van Keulen Neven en nichten Goes, 26 febi-uari 2010 Met droefheid in ons hart hoorden wij van het overlijden van onze schoonzus We zullen haar vriendschap missen. Spijkenisse: Barry Beeke- Kooimans Nisse: Jo van Waarde- Beeke Nisse: Leu Stroosnijder- Beeke Hansweert: Corrie Koopman- Beeke Waar is papa nou? Is papa aan het slapen? Is papa thuis? Is papa boodschapjes doen? Mijn papa is dood. Papa praat met mijn hartje en zegt ik hou van jou. Julia en mama 21-9-1974 23-2-2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 20