BOOT Transportplanner m/v PORSELEIN TECHNICUS M/V leerling CCU verpleegkundige PLANNER STUKGOED BENELUX Transportcentrale Zeeland B.V. SCHILDERS SCHILDERS HOUTSANEERDERS GLASZETTER B-en.jy hMwNt pgÜ0hz VEERE Een Voorzitter en Leden van de Commissie bezwaarschriften 32 banen zaterdag 27 februari 2010 O JobTrack.nl KLAASEN TANDTECHNIEK GESPECIALISEERD IN KR00N-EN BRUGWERK is op zoek naar met - enige jaren ervaring op porseleingebied - kennis van implantologie - gevoel voor esthetiek en kwaliteit - ambities en creativiteit - goede contactuele eigenschappen Sollicitaties kunt u richten aan: A.W. Klaasen, Charles Petitweg 5-14827 HJ Breda Tel: 076-5720635 Emailinfo klaasentandtechniek.nl TweeSteden ziekenhuis zorgzaam professioneel Wij zijn op zoek naar een interesse? Surf voor meer informatie over deze en andere functies naar het vacature overzicht op onze site www.tweestedenziekenhuis.nl Transportcentrale Zeeland B.V. maakt deel uit van de Transportcentrale-Groep en is een jonge en dynamische logistieke dienst verlener. Wegens expansie zijn wij momenteel op zoek naar een ervaren Voor informatie over deze functie kunt U contact opnemen met J. van Liere of W. Keijzer; telefonisch bereikbaar op onderstaand nummer. U kunt Uw sollicitatiebrief richten aan: Gentsevaart 21 4565 ER Kapellebrug Tel: 0114 - 38.38.88 Voor onze projecten in de regio Zeeland en Brabant zijn wij op zoek naar jou! Kom jij ons jonge en enthousiaste team versterken? Als je een of meerdere van onderstaande disciplines uitstekend beheerst neem dan contact met ons op. Natuurlijk bieden wij jou een uitstekend salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden. Je kunt je sollicitatie sturen of mailen naar: Boot Schilders Postbus 258 4460 AR Goes Tel.: 0113 - 23 01 45 (vestiging: Goes) Tel.: 0165 - 39 85 44 (vestiging: Roosendaal) info@bootschilders.nl Voor inlichtingen kun je bellen naar Anton de Waal, zijn telefoonnummer is 06 - 53 62 01 48 Ook vindt je meer informatie over ons bedrijf op onze website: www.bootschilders.nl Voor de afdeling Samenleving zoeken we een: Afdelingshoofd Samenleving 29 uur HBO Salaris max. 60.153,- (obv volledige werkweek, afhankelijk van ervaring is een persoonlijke toelage bespreekbaar). Profiel: ervaren leidinggevende met een achtergrond ogv Sociale zaken of Welzijn. De volledige functiebeschrijving vind je op de website van de gemeente Kapelle: www.kapelle.nl. Als je jezelf herkent in dit functieprofiel nodigen wij je uit om te solliciteren. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld. GEMEENTE De gemeente Vecre telt ruim 22.000 inwoners. De gemeente heeft een onafhankelijke adviescommissie. Deze heeft als taak de advisering over ingediende bezwareivbij de bestuursorganen van de gemeente. Voor deze commissie willen wij graag in contact komen met Algemene informatie en samenstelling De commissie behandelt bezwaarschriften tegen besluiten van de bestuursorganen van de gemeente, met uitzondering van besluiten betreffende belastingen en personele aangelegenheden. De commissie bestaat uit 3 leden, waaronder de voorzitter. Een ambtelijk secretaris ondersteunt de commissie. Functie eisen Voor deze functies zoeken wij kandidaten: - Met een juridische achtergrond, die over algemene kennis van het bestuursrecht beschikken - Met specifieke kennis van één of meer van de gemeentelijke werkterreinen - Die affiniteit hebben met het functioneren van het openbaar bestuur - Die op voldoende afstand slaan van de gemeente en van de door de bestuursorganen genomen besluiten. Per jaar vinden ca. 30 zittingen plaats. Per zitting wordt een vaste vergoeding gegeven en een reiskostenvergoeding. Informatie Voor meer informatie over de gemeente kunt u terecht op www.veere.nl. Met vragen kunt u zich wenden tot de secretaris van de commissie, Joris Hoogwerf, telefoonnummer 0118-555308. Belangstellenden worden uitgenodigd vóór 8 maart 2010 schriftelijk te reageren. De sollicitatie, inclusief curriculum vitae, kan worden gericht aan: het college van Burgemeester en wethouders van Veere. Postbus 1000,4357 ZV Domburg. Vermeld u in de linker bovenhoek op de envelop "vacature cie". Veere geeft je de ruimte! www.veere.nl De Oosterbaan Transport Group, met vestigingen in Breskens, Yerseke, IJmuiden, Padborg (DK) en Hanstholm (DK) is gespecialiseerd in het vervoe ren van verse en diepgevroren vis, levende schaal- en schelpdieren en fruit door heel Europa. Dagelijks distribueren zij voor verschillende opdrachtgevers uit Europa en ver daar buiten, hun verse en diep gevroren producten vanuit vijf distributiecentra, met een totaal oppervlak van 15.000 m?. Deze distributiecentra zijn volledig geconditioneerd volgens de geldende HACCP-normen. Daarnaast beschikken zij over verschillende koel- en diep vries-opslagruimten om producten van klanten tijdelijk op te slaan. Het wagenpark, met een gemiddelde leeftijd van twee jaar, is up-to-date en betrouwbaar. Alle eenheden zijn FRC-gecertifi- ceerd en voorzien van moderne, krachtige koel- en vriesinstallaties en een vrieswand, zodat de ge scheiden lading verse en diepgevroren producten op de juiste temperatuur blijft om snel en onder de juiste condities te worden afgeleverd. Dag en nacht zijn zo'n 130 vrachtwagens onderweg in Europa. Functie-eisen: - Flexibel en accuraat, gevoel voor commercie - Goede organisatorische kwaliteiten - Goede kennis van de Franse en Engelse taal - HBO-MBO werk- en denkniveau - Geen acht tot vijf mentaliteit - Kennis en ervaring in de transportbranche Voor deze functie geldt: - Goed' salaris volgens CAO-wegvervoer - Zelfstandige baan met verantwoordelijkheid - Flexibele werktijden - Prettige werksfeer in een dynamisch bedrijf Interesse? Stuur zo spoedig mogelijk uw sollicitatiebrief met c.v., per e-mail naar: jdekoeijer@koeijer.com of per post aan: De Koeijer Transport BV, Postbus 65, 4400 AB Yerseke. Meer informatie: Kees de Koeijer tel: 0113-577213

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 88