Dick Stuurwold Mathijs Weststrate Laurentius Dignus de Winter Jakob Abraham Westerbeke fllensenl1nq.nl Een handdruk zo warm, even een arm om je heen. Een kaart, brief of bloemen, wat het ook zij, of er alleen maar te zijn zonder iets te kunnen zeggen. Het was voor ons een troost in deze moeilijke tijd. 1 De vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en trotse opa Kees Cijvat hebben ons diep ontroerd, daarvoor onze grote dank. Het is ons duidelijk geworden dat Kees niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Bets Cijvat-Faasse Peter en Carien Bibi Nino Korina en Leo Jur Floor Zoutelande, februari 2010 In plaats van kaarten Na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder, oma en opoe Jannetje Neeltje Janse-de Klerk ontvingen wij, zowel persoonlijk als schriftelijk, zeer veel blijken van medeleven. Wij willen u hiervoor oprecht bedanken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, februari 2010 Voor de vele lieve brieven, kaarten en telefoontjes na het overlijden van onze vader en opa Pieter Jansen willen wij u hartelijk danken. Uw warme belangstelling heeft ons goed gedaan. Ria en Harry en kinderen Truus en Marien Februari 2010 Voor de vele blijken van belangstelling en medeleven, ons betoond na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en grootoma Pieternella Lena Lampert-Dieleman betuigen wij u onze oprechte dank. kinderen en (achter)kleinkinderen Februari 2010. Voor uw belangstelling en deelneming mij betoond na het overlijden van mijn lieve vrouw Tona van der Moere - de Fouw Toos Betuig ik u mijn oprechte dank. J. van der Moere Colijnsplaat, 27 februari 2010 Voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook aan ons betoond, tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze zorgzame moeder en oma Madelein Moison-van Steenbergen willen wij u hartelijk dankzeggen. G.M. Moison Kinderen en kleinkinderen Heinkenszand, februari 2010 zaterdag 27 februari 2010 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma Matty de Nooijer-Westerweele willen wij u hartelijk danken. Uw aanwezigheid bij haar afscheid en de vele warme woorden, brieven en kaartjes, waaruit nogmaals is gebleken hoeveel mensen op haar gesteld waren, hebben ons goed gedaan. kinderen en kleinkinderen februari 2010 familieberichten 145 DANKBETUIGING Zoveel kaarten Zoveel warme woorden Zoveel belangstelling en Zoveel troost Hartelijk dank voor uw blijk van medeleven na het overlijden van mijn vrouw, onze moeder, oma, schoon moeder, zus, schoonzus en tante Coby Olivier-de Putter Vanwege de overweldigende belangstelling is het voor ons onmogelijk u allen persoonlijk onze oprechte dank te betuigen. Familie Olivier Familie de Putter dank voor alles wat je ons gegeven hebt Met deze woorden namen we afscheid van Ook gaat onze dank uit naar de vele blijken van belangstelling en we beseffen dat Dick bij velen zijn warmte en liefde achterlaat. Zo getroost zullen wij dapper verdergaan. Ineke Stuurwold-Pols Kinderen en kleinkinderen Het heeft ons goed gedaan dat zovelen, op welke manier dan ook, blijk hebben gegeven van hun medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Elizabeth Maria van der Welle-Minderhoud Hartelijk dank hiervoor, dit heeft ons veel steun gegeven. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen. Wij bedanken iedereen voor de belangstelling en het intense medeleven, in welke vorm dan ook, tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man en onze onvergetelijke vader, schoonvader en opa Allen die hem gekend hebben zullen beseffen wat we in hem verliezen. J. Weststrate-Boei kinderen en kleinkinderen Goes, februari 2010 Het heeft ons goed gedaan om zoveel blijken van mede leven te hebben mogen ontvangen na het overlijden van onze dierbare vader, schoonvader en opa Hiervoor onze welgemeende dank. Kinderen en kleinkinderen Goes, februari 2010 iMtóioriiiffi 28-02-2008 28-02-2010 Lieve Ben Nooit meer samen bakkie doen Nooit meer samen fietsen Nooit meer samen een loopje doen Nooit meersamen Het gemis blijft Je zit en blijft voor altijd in mijn hart Liefs, je vrouwtje Diny en Pino £?,Whoopy£r en Bavron V 28-02-2008 28-02-2010 Lieve Pa Ik kan niet geloven dat het alweer zolang geleden is. Het is ook niet in woorden uit te drukken hoeveel ik je wel niet mis. De dingen die echt bij jou hoorde waren: Een lekker bakkie koffie Feyenoord Modelbouwbootjes Je 5 katten Je geliefde auto in de kleur blauw Lieve Pa, ik kan het wel van de daken schreeuwen hoeveel ik van je hou. XXX, je dochter Wendy 28-02-2008/28-02-2010 Ben Joosse 1947/2008 Als ik van tranen een trap kon maken En van herinneringen een brug Dan klom ik hoog de hemel in En nam ik je mee terug Altijd in mijn gedachten lieve pa. Liefs Annette Joosse Arnhem In memoriam 27-02-2009 27-02-2010 Herinner mij Zo herinner ik jullie Maar niet in sombere dagen Herinner mij in stralende zon rN' Jaap Jaap wij zullen je nooit vergeten Westkapelle Bram en Wilma Jacqueline en Leendert Luuk.Sven.Cas C? Ajfèr;

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 47