k Maatje Jannetje Wisse - Fossen Adriaan Zandijk AA Ifamilieberichten zaterdag 27 februari 2010 fllenseniinq.nl Na een periode van afnemende gezondheid is van ons heen gegaan onze lieve schoonzus Apollonia Vleugel-Lepoeter Kapelle: J. Zuydwegt-Vleugel Wemeldinge: M. de Leeuw-Vleugel Neven en nichten Bedroefd, maar dankbaar wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overoma in de leeftijd van 88 jaar. Lewedorp: Coby van Velzen - Wisse Piet van Velzen Ronnie en Chantal Kayleigh Rudi en Danielle Sharon, Kevin, Lars André en Esther Jayton Baarland: Jannie Meijler - Wisse Adrie Meijler Johnny en Nicole Melissa, Stephan, Kayleigh Miranda en Ruben Esmée, Jordy, Emma Goes, 23 februari 2010 Correspondentieadres: Familie van Velzen - Wisse Veersemeerstraat 35 4456 AX Lewedorp De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met dankbaarheid omdat we hem zolang in ons mtdden mochten hebben, maar bedroefd om zijn heengaan geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve zorgzame vader en opa Weduwnaar van Maria Paauwe In de leeftijd van 91 jaar Zierikzee: Dirksland: Zwijnd recht: Zierikzee, 25 februari 2010 Correspondentieadres: Fam. Zandijk Krabstraat 9 4301 ZB Zierikzee M. Zandijk t A. Zandijk N.C.M.'Zandijk - Bazen PM. Zandijk C. van der Vaart - Zandijk F. van der Vaart en kleinkinderen De crematieplechtigheid zal-plaatsvinden dinsdag 2 maart om 13.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Indien u deze plechtigheid wenst bij te wonen wordt u verzocht om 12.45 uur aanwezig te zijn. Na de plechtigheid wordt u in de gelegenheid gesteld de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Bedroefd stellen wij u in kennis dat is overleden onze zus, schoonzus en tante Francina Johanna Mol echtgenote van Cees Otte Middelburg: Heinkenszand: Calgery (Canada): Kattendijke: Sherwoodpark (Canada): Caldery (Canada): J.F.J. van Gilst-Mol J. van Gilst t J. Mol L.C. Mol-van de Guchte I. Mol E. Mol-Morrison M. van Harn-Mol P. van Ham t Joh. Mol t L. Mol-Hulschebos P. Mol A. Mol-van Beek Neven en Nichten Op 21 januari 2010 hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder en oma Helena Bout - van Vessem uw aanwezigheid daarbij, uw kaart of handdruk blijven voor ons een dierbare herinnering. Hiervoor hartelijk dank. Kinderen en (achter-) kleinkinderen Kapelle, februari 2010 Langs deze weg willen wij u dankzeggen voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma, overoma en levenspartner Marina Boutens-Lobbezoo Kinderen, klein- en achterkleinki nderen P.Gorsse 's-Heer Hendrikskinderen, februari 2010 De zeer vele blijken van medeleven na het overlijden van mijn lieve zorgzame man, onze zeer zorgzame pa en opa Karei Buijze maken het ons onmogelijk u persoonlijk te bedanken. Weest u ervan overtuigd, dat uw belangstelling door ons zeer werd gewaardeerd en dat wij er een dankbare herinnering aan zullen bewaren. J.F. Buijze-Neels Kinderen kleinkinderen en achterkleinkinderen Goes, februari 2010 DilfikOüiUjtijfjU Het deed ons goed dat u in de droeve dagen na het overlijden van onze lieve, zorgzame moeder, oma en overgrootmoeder Johanna Janse - de Voogd aan ons dacht en met ons meeleefde. Het is ons niet mogelijk u allemaal, persoonlijk te bedanken. Daarom willen we dat op deze manier doen. Onze hartelijke dank! Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Middelburg, februari 2010 Overleden onze lieve schoonzus M. Wisse-Fossen Schore: N. Wisse Kapelle: C. Wisse M. Wisse-de Vos Domburg: D. Pattenier-Wisse Kapelle: C. Luteijn-Wisse Kapelle: J. Sonke-Wisse Neven en nichten Achter cle horizon en uit het zicht, maar niet uit ons hart Het doet ons goed zoveel kaarten, bemoedigende woorden, een kus of een handdruk te hebben ontvangen na het overlijden van mijn lieve man en onze onvergetelijke vader Rien Meijer Wij danken u hiervoor hartelijk Lenie Meijer - De Kok Irene ik Peter Ron Vlissingen, 27 februari 2010 Voor ons toch onverwachts hebben wij afscheid moeten nemen van mijn allerliefste zus, schoonzus en onze Mit. Marie de Witte-van Gassen Nooit zullen wij vergeten wat zij voor ons gedaan heeft. Ze was heel belangrijk in ons leven! Wij wensen Frans, onze Pit en onze neven en nichten heel veel sterkte met dit enorme verlies. Middelburg, Irma en Willy van Giesen-van Gassen Lia en Roy Hiibner-van Giesen Esmeralda en Arne, Tristan en Dimfy Emy en Thijs Fred en Marianne van Giesen- Griep Mirona en Benjamin Louella en Ferry Davey en Anniek Yolentha en Dook Ron en Anne-Marie van Giesen- Vogel Elain en Ruben Daphne en Raoul Nelly van der Bij-Houg De vele brieven, kaarten, bloemen en warme woorden bij het afscheid van Nelly (tante Nelly) hebben ons diep ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Voor ons is het een fijne en troostrijke gedachte dat Nelly in haar leven niet alleen voor ons veel betekend heeft, maar ook voor vele anderen. Daarom willen wij middels deze advertentie iedereen hartelijk bedanken voor alle medeleven en steun. Familie Houg Terneuzen, februari 2010 Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn Stoffelina Jozina Clarijs-Bos wil ik u, mede namens mijn kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind hartelijk bedanken. Heinkenszand A.J. Clarijs Het heeft mij erg goed gedaan te weten dat zovelen met mij hebben meegeleefd na het overlijden van mijn lieve man Jan Antheunis Flaan Jan Rini Haan-Hoogesteger Moby Februari 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 46