(J> ITlenseni.inq.nl zaterdag 27 februari 2010 familieberichten 143 Sternen doe je niet ineens Maar elke dag een beetje En alle beetjes die je stierf 't is vreemd maar die vergeet je Het is je dikwijls zelfs ontgaan Je zegt ik ben wat moe Maar op een keer Dan ben je aan je laatste beetje toe Verdrietig, maar vol bewondering hoe hij met zijn ziek-zijn is omgegaan, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve, zorgzame man, onze vader, opa en mijn zoon Pieter Abraham van Sluijs - Piet - in de leeftijd van 71 jaar. 's-Gravenpolder: Jozien van Sluijs-Traas Kapelle: Hans Kapelle: Wilma en Huseyin Dennis, Chantal, Merlijn Goes: Els (in liefdevolle herinnering) en Jacky Sven, Youri Kapelle: P. van Sluijs-Kuzee 26 februari 2010 Burgemeester Prümerstraat 1 4431 BZ's-Gravenpolder Gelegenheid tot afscheid nemen maandag 1 maart van 19.30 tot 20.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst zal worden gehouden dinsdag 2 maart om 13.00 uur in de Maartenskerk, Bosseweide 1 te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in bovengenoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Verdrietig zijn we dat na een ongelijke strijd, met goede en moeilijke momenten, is overleden onze lieve zoon, broer, zwager en oom Piet van Sluijs We wensen Jozien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte. Kapelle: J. van Sluijs (t) P. van Sluijs-Kuzee Lena en Jan Bram Maatje en Wim Jo t Adri en Joke Dries Traas Neven en nichten Bezige handen nu gevouwen en stil. Een leven vol ijver zo was je wil. Nu heb je rust met lichaam en geest. Vaak zullen we denken aan wat is geweest. Na een periode van afnemende gezondheid is van ons heengegaan mijn lieve man, onze vader en opa Adriaan Cornelis Stevense Adrie echtgenoot van Fien Stevense-de Bokx 29-10-1928 1 24-2-2010 Krabbendijke: L.J. Stevense-de Bokx Heinkenszand: Mari en Marijke Stevense-van Geest Eric en Janna H.A. Fonteinestraat 17a 4413 CV Krabbendijke De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal worden gehouden op dinsdag 2 maart om 10.00 uur in de 'Meiboom', Kerkpolder 30 te Krabbendijke. Aansluitend zal de begrafenis om 11.00 uur plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de 'Meiboom'. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief hebt ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Diep bedroefd, maar dankbaar voor wie hij is geweest, hebben we afscheid moeten nemen van onze zwager en oom Adri Stevense echtgenoot van Fien de Bokx Jan en Janny Dieleman- de Bokx neven en nichten ZieriKzee, 24 februari 2010 Beste Adrie Bedankt voor alle goede jaren dat we met jou hebben mogen samenwerken. Er zijn zoveel goede herinneringen. We wensen Fien, Mari, Marijke en Eric veel sterkte toe. Kees en Willemijn Martje en Jaap Jan en Elise en kinderen Op donderdag 25 februari is onze gewaardeerde collega Cor Terlouw overleden na een langdurende ziekte. Cor heeft jarenlang gewerkt op de Toorenvliedtschool en het OPDC Griffioen te Middelburg. Hij was een enthousiaste en zeer toegewijde collega die zich met hart en ziel heeft ingezet om leerlingen die extra ondersteuning nodig hebben verder te helpen. Cor was een onderwijsvernieuwer en een pionier op het gebied van ambulante begeleiding. We zullen Cor missen... Wij wensen Annie, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit groot verlies. Namens alle (oud)collega's, Pim van Kampen Directeur OPDC Griffioen Middelburg De liefde van mijn leven is er niet meer. Zijn grenzeloze optimisme en levenslust hebben hem niet kunnen behoeden voor het onvermijdelijke. Cor Terlouw A Papendrecht, 7 juni 1944 t Vlissingen, 25 februari 2010 Annie Terlouw-Schot Jeroen Terlouw Grace Hafkenscheid Tirza Thijs Terlouw Thea Terlouw-Lukasse Max Eva Cato Michiel Terlöuw Saija Volmari Correspondentieadres: Boulevard Evertsen 98 4382 AG Vlissingen Cor is tot de afscheidsbijeenkomst thuis. Deze bijeenkomst zal gehouden worden op dinsdag 2 maart om 14.00 uur in de aula van het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er vanaf plm. 15.00 uur gelegenheid tot condoleren in 't Spiegeltheater, J.V. Sprengerlaan 6 te Middelburg. Voor route zie: www.spiegeltheater.nl. Wanneer u bloemen mee wilt nemen, zijn tulpen welkom. Cor Een bijzonder mens. Een fijne vriend. We zullen hem missen. Cis en Fred Ons bereikte het droevige bericht, dat is overleden Cor Terlouw Cor was jarenlang coördinator van ons samenwerkings verband en een gewaardeerde collega binnen het OPDC Griffioen. Wij wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens bestuur en management van de Stichting Samenwerkingsverband Voortgezet Onderwijs Walcheren D.J. Borst, voorzitter bestuur Aan jarenlange samenwerking en veel genoeglijke maaltijden is een eind gekomen. Onze vriend en collega COR TERLOUW heeft met grote dapperheid zijn laatste strijd gevoerd. De "ouwe hap"van de voormalige Toorenvliedtschool: Peter en Sofie Lenselink John en Simone Jan en Hetty van Rjel Versloot Middelburg, 25 februari 2010 De onrust en de pijn voorbij... Cor Terlouw Rens Schot en Margot Schotel Daniël en David Schot Vlissingen, 25 feb 2010 Verdrietig zijn wij om het verlies van mijn schoonzoon, onze zwager en oom Piet de Visser echtgenoot van mijn dochter, onze zus en schoonzus Corrie Mevr. C.Louws-Janse Kees en Sjaan Francke Aarnout Louws (in herinnering) Piet en Korrie Louws Kees en Anneke Louws Jaap en Jannie Louws Dick en Leny de Lange Betsie Louws Floor Louws (in herinnering) neven en nichten Verdrietig zijn we, dat is overleden onze altijd meelevende buurman Piet de Visser Sterke de Heere Corrie met de kinderen en kleinkinderen in dit zware verlies. Fam. A. Adriaanse Fam. I.M.Jeroense Fam. C. v.d. Broeke Fam. J. de Kam Fam. P. Bustraan Fam. S. de Korte Mevr. L. de Bree Fam. P.W. de Visser Dhr. J. Hoogerheide Fam. C. v.d. Woestijne Aagtekerke, 25 Februari 2010 Jik* 1 m

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 45