CjèBsMfi Evi Mees Johannes Adriaan Mees Jan en Jaan Kwekkeboom-T ramper 42 I familieberichten zaterdag 27 februari 2010 O IHensenlinq.nl Dankbaar en dolblij zijn we met de geboorte op 25 februari van onze dochter Sjoerd en Linda Blaas-de Pagter Schoolstraat 4 4363 AE Aagtekerke c -\ Hoera wij hebben een zoon! is geboren op 24 februari 2010 om 15.40 uur Hij weegt 3410 gram en is 50 cm. lang Trotse ouders: Stefan Mulder Angelique Bruynooge en Binkie Arendstraat 41 4458 AP 's-Heer Arendskerke y UÜltëUM 1960-2010 Onze ouders, opa en oma, overgrootouders, broer en schoonzus Piet Boone en Wil Boone-Huiszoon hopen op donderdag 4 maart a.s. hun 50-jarig huwelijksfeest te vieren. Wilt u hen komen feliciteren dan bent u van harte welkom tussen 17.00 en 18.30 uur in Restaurant La Bonne Auberge Biggekerksestraat3, Koudekerke D.V. Maandag 1 maart Zijn onze ouders, groot- en overgrootouders 60 jaar getrouwd Dit zal in familie kring worden gevierd. De dankbare kinderen, kleinkinderen en achterkleinkind Beukenstraat 146, 4462 CB, Goes ÜVriflSLlüIl Ze heeft het leven bespeeld met de wind der liefde Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame en dappere vrouw en onze lieve moeder Johanna Raas-Geus - fopie - echtgenote van facobus Marinus Raas A 3 april 1931 - 126 februari 2010 Hulst: J.M. Raas Borssele: Richard Raas en Monique Dingemanse Niels Correspondentieadres: Monsterweg 10 4454 AB Borssele De uitvaartdienst zal worden gehouden dinsdag 2 maart om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op het R.K. Kerkhof achter de kerk. Na de begrafenis is er in 'De Jeugdhoeve' gelegenheid tot condoleren. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief mocht ontvangen, dan kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Verdrietig, maar dankbaar voor wat hij voor ons en anderen gedaan en betekend heeft, laten wij u weten dat onze lieve zorgzame vader en opa in alle rust is overleden. Jan Adriaan Breure weduwnaar van Anthonia Marina Janse Wissenkerke 26 mei 1924 Oude-Tonge 24 februari 2010 Goes: FrederiekStols-Breure Frans Stols Sean Achthuizen: Simon Breure Marja Breure-Kruik Britt Cars Nuenen: Marlies Bergman-Breure Tom Bergman Iza Luuk Daan Ebbe en Vloed, Oude-Tonge Correspondentieadres: Galatheseweg 13256 LE Achthuizen De afscheidsdienst zal gehouden worden op maandag 1 maart om 13.30 uur in de kerk van de Hervormde Exodus Gemeente. Dorpsweg 97 te Sommelsdijk. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren tot 15.00 uur in de ontmoetingsruimte van bovengenoemde kerk. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, mogen deze advertentie als zodanig beschouwen. JACOB VAN 'T HOFF Oom Jaap, Jaap, Japie 24 februari 1927 24 februari 2010 Familie Van 't Hoff Familie Baranyo Correspondent iead res p/a Uitvaartcentrum Elders Kruislaan 235 1097 GA Amsterdam De crematie vindt plaats op dinsdag 2 maart om 11.45 uur in crematorium De Nieuwe Ooster, Kruis laan 126 te Amsterdam. Verdrietig delen wij U mee dat 7 maanden na het overlijden van onze oudste zus en 5 maanden na het overlijden van onze jongste zus, nu ook is overleden onze jongste broer, zwager en oom Jan den Hollander echtgenoot van A. den Hollander-van Es Hij mocht maar 63 jaar worden. Oost-Souburg: J.M. den Hollander J. den Hollander-de Nooijer Vlissingen: C. den Hollander (in herinnering B. den Hollander-Schroevers Vlissingen: A. Meulmeester A.T. Meulmeester-den Hollander in herinnering) Vlissingen: M. den Hollander M.K. den Hollander-de Ridder Vlissingen: A. den Hollander Neven en nichten "dit derde overlijden in de familie raakt ons diep" 26 februari 2010 23 februari 2010 Plotseling heb je afscheid genomen, zonder afscheid te nemen... Edwin Kloet (kloetje) Bedankt voor alle fijne herinneringen! Pieter Michelle, Marco, Marcel Brigitte, John Geri, Ron Anita, Barry Kiona Rust zacht... Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde en sympathieke collega Edwin Kloet We zullen hem erg missen Wij wensen zijn familie,vriendin en andere betrokkenen veel sterkte toe met dit grote verlies. Namens alle collega's van VerenigingPsyiënt Nederland (VPN) Adri Walhout, directeur Sandra den Toom, hoofdcoach Goes-'s-Gra venpolder, 24 februari 2010 Diep geschokt zijn wij door het overlijden van ons lid en ledenraadslid Edwin Kloet Zijn inzet zullen wij erg missen. Vereniging Psyiënt Nederland (VPN) Jan Lagendijk, voorzitter bestuur Tineke Ottens, voorzitter ledenraad Goes-'s-Gravenpolder, 24 februari 2010 Met veel verdriet deel ik u mede dat toch nog plotseling is overleden mijn lieve zus Paulina Willeboer Echtgenote van J. Metz -ft Kapelle ZB, t Wassenaar, 14 augustus 1921 25 februari 2010 Goes: M.M. Cappon-Willeboer Na een arbeidzaam leven vol zorg voor allen die haar lief en dierbaar waren, is door de Heere uit ons midden weggenomen onze innig geliefde moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Lena Viergever-Sinke sinds 4 juni 1993 weduwe van Olivier Viergever in de léeftijd van 82 jaar. Zierikzee, Corrie Kik-Viergever Jan Kik Heieen en Richard Rudy, André Jeroen en Tanja Aline, Joran, Loïs Ronald 's-Gravenzande, Elly Smit-Viergever Anton Smit Eline en Michel Thijs, Pieter Rinke en Suzanne Erik Tonny Kerkwerve, Daan Viergever Lianne Viergever-Flikweert Olivier en Marijke Andrea en Christiaan Jonathan Pieter 25 februari 2010 Correspondentieadres: Tellersweg 114321 TW Kerkwerve Gelegenheid tot condoleren D.V. zaterdag 27 februari van 15.00 tot 17.00 uur in de groene zaal van "Borrendamme", Scheldestraat 2 te Zierikzee. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal D.V. 1 maart om 13.30 uur gehouden worden in de Christelijke Gereformeerde Pniëlkerk, Beatrixstraat 5 te Kerkwerve. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Kerkwerve, omstreeks 14.45 uur. Voorafgaand aan de dienst is er van 12.50 tot 13.20 uur gelegenheid tot condoleren in de kerk. Geen bloemen Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid in ons hart vernamen we dat is overleden onze schoonzus en tante Lena Viergever-Sinke 's Gravenhage: M.W. de Oude-Viergever Zierikzee: A.J. van der Wekken-Viergever Zierikzee: C. Viergever-Legemate Neven en nichten Zierikzee, 25 februari 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 44