Op reis met uw krant naar prachtige bestemmingen PZC 1 Boek voor 1 april en ontvang een excursie cadeau! Toscane - de culturele schatkamer van Italië Sicilië - Een eiland vol oudheden Met de Golden-Pass en Mont-Blanc Express Zwitserland ontdekken Rome - Kunst, Cultuur en "La dolce vita" Met legendarische treinen door Oostenrijk X Mondial Tours WEBWINKEL Speciaal voor u als lezer heeft uw krant voor 2010 een aantal prachtige reizen samengesteld. Wij presenteren ze voor u in vogelvlucht op deze pagina. De reizen kenmerken zich door uitste kende kwaliteit van vervoer, hotels, maaltijden en Nederlandssprekende reisleiding. Kortom; wilt u er eens lekker vertrouwd tussenuit in 2010, ga dan op reis met uw krant! Opstappunten: Roosendaal, Goes Luchthaven: Amsterdam of Brussel 7-daagse vliegreis Lange rijen geurige cipressen en prachtige boerderijen accentueren de contouren van de Toscaanse heuvels. Al meer dan 25 eeuwen bloeien beschaving en cultuur in dit gebied. Met fijne zandstranden aan de Tyrrheense zee in het westen, de woeste natuur van de Maremma in het zuiden en met de beroemde steden Siena en Florence als ware kunstschatten in het midden. U kunt zich op een reis verheugen die u een keur aan geschiedenis, kunst, cultuur en ontspanning biedt in een heerlijke omgeving met een aangenaam mild klimaat. Inbegrepen in reissom: retourvlucht Pisa 6 x overnach tingen incl. ontbijtbuffet in het comfortabele driesterren- hotel E.U.R. in Lido Camaiore met zwembad, fitnessruimte, sauna en massagesalon en dagexcursie naar Florence. 16-05 t/m 22-05-2010 21-09 t/m 27-09-2010 2 - -- I - Lezersprijs* 795,- p.p. 8-daagse halfpensiort vliegreis Lezersprijs* 995,- p.p. Deze reis naar Sicilië brengt u naar het eiland van de bloeiende citroenbomen, van glinsterende schatten uit vervlogen tijden en met een veelzijdige flora en fauna. Kronkelende wegen brengen u naar schilderachtige vis sersdorpen met legendarische ruïnes en eenzame baaien. Ondertussen doorkruist u een indrukwekkend bergland schap met de onheilspellende Etna op de achtergrond. Inbegrepen in reissom: Transfer naar de luchthaven retourvlucht Catania 7x overnachtingen o.b.v. halfpen- sion in een gerenommeerd middenklasse hotel daguit stapje naar Taormina en daguitstapje naar de Etna. 31-05 t/m 07-06-2010 25-09 t/m 02-10-2010 7-daagse halfpension bus-/treinreis Sinds mensenheugenis trekt het westen van Zwitserland talloze bezoekers. Omringd door ongenaakbare toppen storten watervallen zich daar bruisend in de diepte, terwijl het zonlicht schittert op de steile hellingen. Verscholen tus sen bossen en rotsen gaan romantische, bergdorpen schuil. Een sprookjeswereld, maar geen onbereikbare. Via de legendarische bergspoorlijnen kunt u pertrein genieten van alles dat de Zwitserse Alpen u te bieden hebben. Bij deze reis vormen de ritten in de comfortabele panoramawagons van de Panoramic- en Mont-Blanc Express een absoluut hoogtepunt. Kom aan boord, leun achterover en geniet! Inbegrepen in reissom: reis per comfortabele touringcar van uw opstapplaats naar en door Zwitserland en terug 6x overnachtingen in comfortabele drie- of viersterren ho tels o.b.v. halfpension boottocht over het Meer van Brienz rit met de GoldenPass Panoramic Express (2e klasse) rit met de Mont-Blanc Express (2e klasse) en de tand rad- baan Montenvers en stadsrondwandeling in Bern. 27-06 t/m 03-07-2010 22-08 t/m 28-08-2010 Lezersprijs* 895,- p.p. 6-daagse vliegreis Lezersprijs* 695,- p.p. Bezoek deze veelzijdige mediterrane metropool, gebouwd op zeven heuvels, en rijk aan 3000 jaar geschiedenis. Waar Rome ooit de hoofdstad van het grote Romeinse Rijk was, ontmoet u die grote glorie bij o.a. het Forum Romanum en het Colosseum; het grote Amphitheater. Rome heeft het unicum van een staat binnen een stad te herbergen; Vaticaanstad de kleinste staat ter wereld, met de Sint Pie ten, de musea van het Vaticaan, de Sixtijnse kapel, het St. Pietersplein en de Zwitserse Garde. Laat u betoveren door dé hoofdstad van de Europese cultuurgeschiedenis! Inbegrepen in reissom: retourvlucht Rome 5 over nachtingen met ontbijtbuffet in 4-sterren hotel Michelange lo in het historische centrum van Rome diner met aanslui tend stadsrondrit (le dag) dagvullende stadsbezichtiging Antiek Rome en informatiemateriaal en reisgidsje. 29-08 t/m 04-09-2010 8-daagse bus- treinreis Lezersprijs* 895,- p.p. Besneeuwde bergtoppen, de Donau so blau, indrukwek kende kloosters, paleizen en burchten, Kaffee mit Kuchen, Mozart... Spreekt dit tot uw verbeelding laat u dan meevoe ren op deze unieke Mondial reis. Een ontmoeting met de Mozartstad Salzburg is altijd weer een bijzondere belevenis evenals Wenen, de stad van grandeur en nostalgie, van muziek en beeldende kunst. Al dit moois wordt afgewisseld met 4 nostalgische treinritten waaronder die met de Semmeringbahn, die is uitgeroepen door UNESCO tot Werelderfgoed. Inbegrepen in reissom: Reis per comfortabele touring car van uw opstapplaats naar en door Oostenrijk en terug 7 x overnachtingen (incl. ontbijtbuffet) in verschillende gerenommeerde drie-en viersterrenhotels 4 treintra jecten volgens reisbeschrijving stadstour Wenen en Salzburg en rondwandeling Bad Ischl. 03-06 t/m 10-06-2010 14-08 t/m 21-08-2010 Meer informatie: Vul de onderstaande bon in en ontvang dan geheel vrijblijvend een infor matiepakket en een boekingsformulier. Ga naar onze site mondial-tours.nl of belt u met Mondial Tours Lezersreizen tel. 053 - 484 25 26 (maandag t/m vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur). U kunt ook een mail sturen naar lezersreizen@mondial-tours.nl prijs o.b.v. een 2-persoonskamer incl. luchthavenbelastingen en veiligheidstoeslagen en incl. bustransfer van luchthaven naar uw hotel v.v. (bij vliegreizen). Overige toeslagen en voorwaarden zie onze website. Kleine wijzigingen in het programma voorbehouden. Mondial Tours Zwitserland - vestiging Enschede Nederland. OP REIS MET UW KRANT - BON REISPAGINA Stuur mij geheel vrijblijvend een informatiepakket en een boekingsformulier van: Toscane QOostenrijk Rome Sicilië Zwitserland VOORLETTERS NAAM OMOV Stuur deze volledig ingevulde bon naar: Lezersreizen, Postbus 500,7500 AM Enschede De PZC gaat zorgvuldig om met persoonsgegevens. Op alle informatie die u aan ons verstrekt is de Wet Bescherming Persoonsgegevens van toepassing, In het colofon van de krant en op w.pzc.nl treft u nadere informatie aan.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21