°pen Da9 I voor de lezers van deze krant! Fietsvakantie naar het Teutoburgerwald 1\\JIV\r\J zaterdag 20 maart 2010 30 korting1- KRAS NL 100 km wandelen Steams van 4 personen 330 uur www.oxfamnovib.nl /trailwalker Duits Scheikunde Wiskunde Wiskunde (1 wtf) Natuurkunde (1 wtf) Elektrotechniek (Docenten die bereid zijn zich bij te scholen, DE GROOTSTE TEAMUITDAGING TER WERELD Activating Your Ideas 40 zaterdag 27 februari 2010 Normaal vanaf 399, nü met actiecode... vanaf 5-daagse busreis Duitsland incl. 3-sterren hotel, ontbijt en diner! Wet Gaze//e J"nei-av fiets' Het Teutoburgerwald is nog niet ontdekt door het grote publiek. Het voordeel hiervan is dat u in alle rust deze heu velachtige en bosrijke omgeving kunt ontdekken. Tijdens deze 5-daagse fietsvakantie toeren we vanuit onze vakan tieplaats Bielefeld o.a. langs Detmold, Lemgo en langs de Weser Radweg, één van de populairste en mooiste fiets routes van Duitsland. We maken tijdens deze vakantie gebruik van de zeer populaire Gazelle Innergy-fietsen. Dit zijn sportieve fietsen met 24 versnellingen en elektrische trapbekrachtiging, waarmee u moeiteloos door het mooie landschap fietst. Normaal betaalt u voor deze 5-daagse fietsvakantie vanaf slechts 399 p.p.! Maar als u, als lezer van deze krant, gebruik maakt van de actiecode WEG40003 krijgt u ook nog eens 30 korting bij 2 personen... 'UW DAGPROGRAMMA Via diverse opstapplaatsen rijden we naar Bielefeld. De eerste dag bent u na aankomst vrij om vanuit het hotel op de fiets de omgeving te verken nen. Van de tweede t/m de vierde dag staan er 3 sportieve fietsroutes op het programma (ca. 30 t/m 40 km). De bus brengt u iedere dag naar het startpunt van een andere fietsroute. Bielefeld ligt aan de rand van het prachtige Teutoburgerwald en hier kunt u een bezoek brengen aan de botanische tuin, het dierenpark en de histori sche binnenstad vol elegante winkels, boetiekjes, kroegjes en restaurants. Tijdens de eerste fietstocht verkennen we de omgeving van de historische stad Detmold. U heeft de gelegen heid om op uw gemak de stad te verkennen. U vindt er onder meer prachtige vakwerkhuizen, het sierlij ke Residenzschloss en het Westfaals Openluchtmuseum. Ook maken we een fietstocht in de omgeving van Lemgo. De oude stad telt talloze renaissance-monumenten. De parel van de stad is het prachtige Rathaus, maar u vindt hier ook talloze prachtige vakwerkhuizen. Op dag vier rijden we met de bus naar de Weser Radweg, één van de populairste fietsroutes van Duitsland. Langs deze mooie rivier fietsen we naar Hameien. Op de laat ste dag bent u in de gelegenheid om nog een korte fietsroute vanuit het hotel te maken voordat we weer terug gaan naar Nederland. Mercure Hotel Bielefeld City*** Dit hotel ligt in het sfeervolle oude centrum van Bielefeld, op slechts 500 m van het Stadstheater en het Kunst museum en beschikt o.a. over een lift, restaurant, lounge, gezellige bar en een terras. VERTREKDATA LR 21.763 Op ma. 24-31 mei, 19 juli en 23 aug. 5 dagen v.a. £-39? nüv.a.€384 Prijzen zijn p.p., o.b.v. 2 personen. Inclusief: opstapschema A, reis per Comfort Class bus, ervaren chauffeur, Nederlandse fiets-/reisleiding, verblijf in Mercure Hotel Bielefeld City***, ont bijt en diner, gebruik Gazelle Innergy fiets, het beschreven programma en een afscheidskoffietafel. Exclusief: niet genoemde maaltijden, facultatieve excursies, fooien, verze keringen, bijdrage Calamiteitenfonds 2,50 per boeking van max. 9 perso nen en reserveringskosten 17,50 per boeking (verplicht). Voor meer informatie en boekingen: Typ in uw internetbrowserwww.kras.nl/LR21763 Kies uw vertrekdatumklik hierop, bekijk de prijsbereke ning, ga naar BOEK NU en voer de actiecode WEG40003 in bij stap 1 'Uw Vakantie' van het boekingsproces. Of bel met: 0900 - 9697 (15 cpm), o.v.v. reisnummer LR 21.763 en actiecode WEG40003 waarom zou je meer betalen Wij zijn op zoek naar enthousiaste docenten: Per direct ter vervanging: Voor het schooljaar 2010-2011: worden nadrukkelijk uitgenodigd te reageren.) Wij nodigen zowel eerste- als tweedegraads docenten uit om te solliciteren. Studerenden voor één van de genoemde vakken worden ook verzocht te reageren. Solliciteren naar een deel van een functie, of naar een combinatie van vakken, behoort tot de mogelijkheden. De gesprekken zullen in week 12 en 13 worden gevoerd. Telefonische inlichtingen kunt u inwinnen bij de heer De Witte (rector), telefoon 0114-381818. Zie tevens onze website: www.reynaert.nl. U kunt uw sollicitatie tot uiterlijk 14 maart a.s. richten aan mevrouw E. van Acker, stafmedewerker P&O, postbus 32, 4560 AA Hulst of via e-mail (bij voorkeur) ack@reynaert.nl. Het Reynaertcollege is een school op katholieke grondslag voor Gymnasium, Atheneum. Havo, Vnwe eniwoo met ongeveer 1500 teerlingen en 170 personeelsleden. Het Reynaertcollege is kleinschalig georganiseerd waann de leerling als individu tot zijn recht komt op de twee locaties die op ongeveer 500 meter van elkaar liggen. Het doéljari ons onderwijs is met alleen leerlingen voorts bereiden op het eindexamen, maar ook om jonge mensen in staat te stellen zelf keuzes te maken en hier verantwoordelijk voor te zijn, waardoor ze leren zelfstandig hun weg in de maatschappij te vinden. Hulst is de meest Vlaamse stad van Nederland in de groene long van Zeeuws-VJaanderen. De histonsche en bruisende vestingstad biedt een riante en aantrekkelijke woonomgeving in de nabijheid var, de cultuur steden Antwerpen, Brugge en Gent. Bij Outokumpu Stainless B. V. worden rollen roestvast staal op maat gesneden en geknipt en vervolgens vervoerd naar klanten over de hele wereld Outokumpu Stainless B.V. Industriezone 'Axelse Vlakte', Haven 3131, Finlandweg 1, NL 4554 LW Westdorpe Tel. 0115-474700 Aanmelden voor de open dag via www.outokumpu.nl ochtendsessie: 09.30 -12.00 uur middagsessie 13.00 -16.00 uur minimum leeftijd: 12 jaar

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 128