P ELOPAK Technical Manager Benelux ZorgSaam 48 banen CCVRA WERKVOORBEREIDER Mercuri Urval een gediplomeerde doktersassistente zaterdag 27 februari 2010 O JobTrack.nl A ff art hot el Bommeljé Pomburt) if of zoek naar: Enthousiaste ontbijtmedewerker (m/v) Gastgerichte bedieningsmedewerker (m/v) Goed opgeleide en ervaren receptionist (m/v) De functies zijn zowel part-time als fulltime en op jaarbasis mogelijk! Zoek je een inspirerende werkomgeving, ben je gastgericht, heb je voldoende ervaring en toe aan een nieuwe uitdaging Neem dan nu contact op met: Apparthotel Bommeljé -T.a.v. Dhr. P.A. Bommeljé Herenstraat 24 - 4357 AL Domburg 01 18-581684 - kantoorb@zeelandnet.nl Werkplekmanager RGC kliniek Werken bij een werkgever waar je trots op kunt zijn, een werkgever die staat voor medewerkers en patiënten/cliënten, waar belevingsgericht gewerkt wordt. Zeeuws-Vlaanderen, een prettige regio om te wonen en werken; met veel rust en ruimte! ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen is dé specialist in zorg voor jong en oud in Zeeuws-Vlaanderen én daarbuiten. ZorgSaam biedt ziekenhuiszorg, ambulancezorg, thuiszorg en ouderenzorg. Innovatie staat voorop: de staande MRI (ZorgSaam is het enige reguliere ziekenhuis in Nederland België) en het nieuwe cardiologisch interventiecentrum zijn voorbeelden. De uitgebreide omschrijvingen en het totale vacature aanbod vindt u op onze website: www.zorgsaam.org/werken/vacatures Heeft u naar aanleiding van de uitgebreide omschrijvingen nog vragen, dan kunt u contact opnemen met de personeelsadministratie op tel: 0115-457220. Benieuwd naar andere mogelijkheden binnen ZorgSaam? Stuur een open sollicitatie via onze website. De CENTRALE ORGANISATIE VOOR RADIOACTIEF AFVAL (COVRA) N.V. is belast met de zorg voor al het Nederlandse radioactief afval. Daarbij staat de bescherming van mens en milieu centraal. Het afval is afkomstig van onderzoekslaboratoria, ziekenhuizen, industrie en kernenergiecentrales. COVRA is een N.V. waarvan de aandelen volledig in handen zijn van de Nederlandse Staat. Meer informatie op: www.covra.nl. COVRA zamelt het Nederlandse radioactief afval in en zorgt voor de verwerking, opslag en de uiteindelijke eindberging. Dit wordt gedaan met circa 50 medewerkers. Wij vormen een hechte organisatie, waar de lijnen kort zijn en waar van iedereen een flexibele inzet wordt verwacht. Voor de afdeling Onderhoud Systeembeheer binnen onze organisatie zijn wij op zoek naar kandidaten voor de functie van De werkzaamheden zullen in hoofdzaak bestaan uit: De werkvoorbereiding van alle technisch onderhoud en modificaties (voor de vakgebieden E,A enW). Het maken van tekeningen en werkomschrijvingen. Het opnemen van de voor te bereiden werkzaamheden op locatie. Het bestellen van goederen en materialen. De planning van het technisch onderhoud. Het verwerken van werkorders en storingsformulieren. Het beheren en onderhouden van het technisch- en onderhoudsarchief. Gevraagd wordt: Een MBO diploma (W). Ervaring op het gebied van werkvoorbereiding en planning van technisch onderhoud. Ervaring met (automatische) onderhouds- en archiefbeheersystemen. Ervaring met het tekenprogramma AutoCAD. Affiniteit met genoemde vakgebieden. •Technisch inzicht en analytische vaardigheden. Geboden wordt: Een salaris van maximaal 3.455,- per maand afhankelijk van opleiding en ervaring. Goede secundaire arbeidsvoorwaarden volgens COVRA CAO. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met het Afdelingshoofd Onderhoud Systeembeheer, Cor Dorst.Tel. 01 13 616 630. Sollicitanten worden verzocht zich voor 13 maart 2010 door middel van een brief met c.v. te wenden tot de directie van COVRA N.V., Postbus 202,4380 AEVLISSINGEN of per e-mail; hans.codee@covra.nl Elopak B.V., met 280 medewerkers gevestigd in Terneuzen, is onderdeel van één van 's werelds grootste verpakkingsprodu centen voor zuivelproducten en vruchtensappen. Voor klanten als FrieslandCampina is Elopak B.V. leverancier voor de verpakkingen. Tevens levert zij complete vul- en verpakkingssystemen die o.a. in de VS in eigen beheer worden ontwikkeld en gebouwd. Elopak B.V. is voor haar klanten partner bij het ontwerp van deze systemen, de levering, installatie en het onderhoud daarvan. Voor Elopak B.V. zijn wij op zoek naar een (m/v) die balans zoekt tussen organisatiebelangen Uw opdracht U bent verantwoordelijk voor de gehele technische performance naar klanten van Elopak Benelux. U coördineert de realisatie van technische service van afvul- en verpak kingssystemen op meerdere klantvestigingen in de Benelux. Samen met de klant, de service engineers en collega's in Europa en Amerika werkt u doorlopend aan het optimaliseren van de apparatuur. U adviseert klanten bij de aanschaf en draagt bij aan de orderafhandeling van nieuwe machines. U bent een belangrijke spil en bron van klantinformatie voor de plantmana gers van Elopak en Elocoat. U geeft leiding aan de afdeling Technische Service, 20 personen met een mbo-/hbo-niveau en 4 engineers van derden. U rapporteert aan de Market Unit Mana ger. U reist ongeveer 50% van uw tijd. Uw profiel Een afgeronde hts-opleiding, bij voorkeur werktuigbouwkunde en kennis van bestu- ringsteehniek. Ruime werkervaring als hoofd technische dienst, productiemanager of technical manager in een technische service- of productieomgeving. Ervaring in de verpakkings- of levensmiddelenindustrie is een pre. U beschikt over een coachende managementstijl. U bent servicegericht en hebt continue focus op verbetering voor de klant. U hebt natuurlijk overwicht en bent een stevige sparringpartner op zowel directie- als engineeringniveau. U bent een empathische manager die beslissingen durft te nemen zonder daarbij de organisatieverhoudin gen uit het oog te verliezen. U woont in het Zuidwesten van Nederland of bent bereid hier naartoe te verhuizen. Een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal in woord en geschrift. Elopak biedt Een verantwoordelijke spilfunctie bij een mondiale hoofdrolspeler in de markt van verpakkingen en verpakkingssystémen. Voor de klanten in de Benelux bent u het gezicht van Elopak en kunt u doorlopend meerwaarde leveren met ambitieuze verbetervoorstellen. Aandacht voor inhoudelijke ontwikkeling en persoonlijke groei voor de medewerkers. Hierbij hoort een uitstekend arbeidsvoorwaardenpakket, passend bij het niveau en de verantwoorde lijkheden van deze functie. Bent u de daadkrachtige persoonsgerichte manager die zijn klanten succesvol laat zijn? Solliciteer direct via de website www.mercuriurval.com. De vacature staat vermeld onder - ref.nr. 03833. Of zoek met de zoekterm 'Elopak'. Voor meer informatie bel Carmen Adams, recruiter Mercuri Urval, tel 033 - 450 14 08. Zie ook www.elopak.com. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. HUISARTSENPRAKTIJK TE MIDDELBURG zoekt per I augustus 2010 Het betreft een dienstverband van 24 uur per week. In onze praktijk werken 4 huisartsen, I HAIO, I POH en 2 doktersassistentes Wat wij zoeken: enthousiasme, flexibiliteit, vriendelijkheid, collegialiteit, humor, goede communicatieve vaardigheden, ervaring met automatisering en het kunnen uitvoeren van kleine medische handelingen. Werkervaring strekt tot aanbeveling. Voor meer informatie kunt u contact opnemen met: Joske Peelen, leidinggevend assistente tel.nr. 01 18-627664 Maandag t/m donderdag tussen 8.00 uur en 12.00 uur Zin in deze baan? Uw handgeschreven sollicitatie voorzien van CV kunt u tot I april a.s. richten aan: Huisartsenpraktijk Roozenburglaan t.a.v. Mevr.J. Peelen Roozenburglaan 20 4337 JH Middelburg Zeeuws-Vlaanderen Ziekenhuis Ambulance Ziekenhuisarts Verpleegkundige met specialisatie kinderen en aandachtsgebied diabetes Hartfunctielaborant echografie of hartfunctielaborant echografie in opleiding Radiodiagnostisch laborant Allround operatieassistent

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 106