:<s
media
Lautners architectuur
47
media@wegener.nl
024-3650570
Het ging hem om de ruimte, en hoe de architectonische ruimte past in het
landschapFrank Escher, auteur van het boek 'John Lautner, Architect'
Zaterdag 27 februari 2010
ELEVISIE
07:00 Little house on
the Prairie 08:00Tom
my Teleshopping 09:00
David Maasbach 09:55
De tuinruimers 10:55 De
verloskundigenpraktijk
11:55 Roseanne 12:25
Totally beach 12:55 City
trends 13:25 Teletrends
15:00 Ready steady cook
16:00 Je eigen droom
huis 17:00 Verbouwen
verkopen
07:00 Best of shopping
08:45 Car tracks 09:00
Tommy Teleshopping
09:30 Eredivisie IJshoc
key 09:55 Married with
children 10:25 Bedrijf
in beeld 11:00 Business
class 12:20 In de vuurli
nie 13:15 The Dukes of
Hazzard 14:10The Du
kes of Hazzard 15:05 Co
bra 11 16:00 Married
with children 16:30 Gek
op wielen 17:00 RTL
Transportwereld 17:30
RTL Autowereld
07:00 Tel sell 17:10 Ge-
woo.n mooier 17:40
4Me
07:00 Erik zoekt een
huis: Curasao 07:30
Ernst, Bobbie en de rest
07:55 Het Blok 08:55
Tommy Teleshopping
10:55 Astro TV 12:55
Tommy Teleshopping
14:20 Het Blok 15:20
Erik zoekt een huis: Cu
rasao 15:50 McLeod's
daughters 16:45 Films
stars 17:15 Notes from
the underbelly 17:40
One Tree Hill
09:10 Disney XD: Kin
derprogramma's, met
onder meer ZekeSt
Luther, Aaron Stone,
The other me, Disney's
American dragon: Jake
Long, Fillmore, Phine-
as Ferb, Kid vs Kat,
Jackie Chan, Galactik
football, Monster Bus
ter club, Totally spies,
Matt's monsters, Dis
ney's American dragon:
Jake Long, Jackie Chan,
Phineas Ferb, The sui
te life of Zack and Cody
o
o
18:00 De grote verhui
18:00 Sport, levensge-
18:10 Opening soon,
18:35 Verborgen ge
18:00 I am Weasel, te
zing, realitypro-
vaarlijk!, reality-
realityserie
breken, dramase
kenfilmserie
gramma
programma
18:40 My boys, comedy
rie
18:05 The Fresh Prince
serie
of Bel-Air
18:35 Het zwarte goud:
Olieboren in
Texas
19:00 De 25 gekste re
19:00
Knight rider
19:05 Strong medicine,
19:35 90210, dramase
19:30 Border security,
cords aller tijden,
2009, actieserie
dramaserie
rie
realityserie
amusementspro
gramma
20:30 Wegmisbrui
20:00
24, actieserie
20:00 The Tudors, dra
20:30 Ghost whisperer,
20:00 Border security,
kers!, verkeerspro-
20:55
24, actieserie
maserie
dramaserie
realityserie
gramma
20:30 Criminal minds,
misdaadserie
21:30 DAS je goed
recht, consumen
tenprogramma
21:45 Ooggetuige: Le
vensgevaarlijke
steden, serie do
cumentaires
21:05 The Tudors, dra
maserie
21:30 The vampire dia- 21:25 Criminal minds,
ries, mysteryserie misdaadserie
22:30 Hart van Neder
land - Late editie
22:45 Piets weerbericht
22:55 Reportage: Mi
chael Jackson:
wie vermoordde
The king of pop?
22:40 Nature shock:
Haaien, documen
taire
22:10 11:14, misdaadko- 22:25 Supernatural,
medie horrorserie
22:20 Flashpoint, mis
daadserie
23:35 Arrestatieteam
USA, realityserie
23:45 Sexy girl, meta-
morfoseprogram-
23:15 Medium, mis
daadserie
23:10 Medical detec
tives, serie docu
mentaires
00:25
Mostly true sto
00:00
Business class (h) 00:15
Teleshop 8
00:05
The making of
00:05
Veronica poker
ries
01:15
Teleshop 7
00:16
Sneak preview
The lovely bones
01:00
Nachtprogram
01:25
Astro TV
01:16
Poker babes
02:00
Erostijl
00:35
Charmed
mering
02:25
Late night
03:00
Sneks
05:00
Car tracks
01:40
Nachtprogram
02:30
Nachtprogram
05:00
Car tracks
05:30
Blik op sterren
mering
04:00
mering
Hart van Nederl.
(late editie) (h)
00
O
O
vo
O
O
Ni
O
O
O
ro
Ni
ro
ro
w
Z
n
x
ruimte past in het landschap."
Documentaires over bouwwerken
en stijlen vervallen gemakkelijk in
gestileerde diavoorstellingen gelar
deerd met gezwollen commentaar.
Oneindige ruimte verschilt in posi
tieve zin van deze opzet omdat re
gisseur Murray Grigor niet alleen
plaatjes schoot van de intrigerende
gevelpartijen maar zijn camera's
met name speels liet ronddwalen
in de veelvormige interieurs waar
door de visionaire zichtlijnen en
dito uitzichten perfect tot hun
recht komen. Een belangrijk deel
van het commentaar wordt boven
dien geleverd door bouwmeester
Lautner zelf, geknipt uit oude ge
luidsinterviews.
AVRO Close Up: De architectuur van john
Lautner - Oneindige ruimte, Nederland 2,
18.15 uur
OVERIGE
Omroep Zeeland
18:00 Trugkieke
18:10 In het theater
18:25 Kunstkeet
18:35 RegioNed
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Braambos. 10:00
Erediensten. 11:00 De zevende
dag. 13:00 Het journaal. 13:30
Het weer. 13:35 Halfuur
natuur. 14:10 The search.
15:50 Clips. 16:20 National
Geographic. 17:15 Vlaande
ren vakantieland. 18:00 Het
journaal. 18:10 De rode loper.
18:30 Nigella feasts. 19:00
Het journaal - Sportweekend.
19:55 Het weer. 20:00 Zoo Au
stralië. 20:25 De kinderpuzzel.
21:15 Witse. 22:10 Zalm voor
Corleone: II bambino. 22:50
Het journaal laat. 23:05 Studio
1.23:35 Het weer. 23:40 De
zevende dag.
België 2
07:00 Bob de Bouwer. 07:10
Kwiskwat. 07:35 Mickey
Mouse clubhuis. 08:00 Samson
en Gert. 08:25 De Smurfen.
08:50 Mega Mindy. 09:20 Ket-
netpop3.09:35 De dansbende.
09:50 De 5.10:15 De kinder
puzzel: De 32.10:45 Disney's
Aladdin. 11:10 Robbedoes en
Kwabbernoot. 11:35 Disney's
Dave de barbaar. 11:5611:59
CANVAS. 12:00 Sporza. 17:59
KETNET. 18:00 Alexander
18:20 Sprookjesboom. 18:25
Kulderzipken. 18:55 Carl2.
19:20 De week van Karrewiet.
19:30 Mr. Bean. 19:5419:59
CANVAS. 20:00 Het journaal.
20:10 Panorama. 21:00 Cobra
tv. 21:30 Spring, summer, fall,
winter... and spring. 23:10
Braambos. 00:15 Panorama.
RTBF1
08:35 Une brique dans Ie
ventre. 09:05 Basket 109:20
En quête de sens - La pensée
et les hommes. 10:20 Studio 1
-Samedi. 11:30 Mise au point.
12:50 Weerbericht. 13:00
Nieuws. 13:15 Le 7ème jour.
13:40 Weerbericht. 13:45
Escapade gourmande. 14:15
Jardins et loisirs. 14:40,15:25,
16:10 Feux de l'amour. 16:55
Fred le globe-cooker en Grèce.
17:45 Terminator: Les chroni-
ques de Sarah Connor. 18:25
Questions d'argent. 18:26 Con
tacts. 18:30 Week-end sportif.
19:25 Weerbericht. 19:30
Nieuws. 20:05 Weerbericht.
20:10 Le jardin extraordinaire.
20:50 Joséphine, ange gardien:
Police blues. 23:00 Studio 1
- Dimanche. 23:30 Week-end
sportif. 00:05 Le 12 minutes.
00:20 Une brique dans le
ventre.
RTBF2
08:30,08:55 Code Ly-
oko. 09:20,09:40,10:05 Les
nouvelles aventures de Lucky
Luke. 10:30 Enquête de sens:
Presence protestante. 10:55
Eucharistieviering. 12:00 C'est
pas sorcier. 12:25 Qa bouge.
12:40 Matière grise. 13:30
Sans chichis, best of. 14:30
Wielrennen. 16:40 Olympische
Winterspelen Vancouver:
Schaatsen. 18:50 Tout le
monde veut prendre sa place.
19:40 Auto mobile. 20:10 Le
grand resumé. 20:30 The unit.
21:15 Olympische Winter
spelen Vancouver: IJshockey.
23:10 Weerbericht. 23:20 Le
12 minutes. 23:30 Veldlopen:
Cross Cup van Dour.
BBC 1
07:00 Breakfast. 08:45 Match
of the day. 10:00 The Andrew
Marr show. 11:00 The big ques
tions. 12:00 Country tracks.
12:55 Weerbericht. 13:00 The
politics show. 14:00 EastEn-
ders. 15:00 Match of the day
live: League Cup Final. 18:35
BBC News. 18:50 Regionaal
nieuws en weerbericht. 18:57
Weerbericht. 19:00 Country-
file. 19:55 Weerbericht. 20:00
Antiques roadshow. 21:00
Lark Rise to Candleford. 22:00
Seven ages of Britain. 23:00
BBC News. 23:15 Regionaal
nieuws en weerbericht. 23:22
Weerbericht. 23:25 Great
british railway journeys. 23:55
My name is Muhammad. 00:25
Runaway jury.
BBC 2
07:00 Jakers: The adventures
of Piggley Winks. 07:20 Clif
ford the big red dog. 07:35
Brum. 07:45 Louie. 08:00
Arthur. 08:15,08:25 Dennis
Gnasher. 08:40 The Basil
Brush show. 09:05 Jinx. 09:25
Leon. 09:30 Dani's house.
10:00 Tracy Beaker returns.
10:30 Spirit warriors. 11:00
Something for the weekend.
12:30 Escape to the country.
13:00 2010 Winter Olympics.
15:00 EastEnders. 16:00 In
search of the castaways. 17:35
Songs of praise. 18:10 Banded
brothers - The mongoose mob.
19:10 Richard Hammond's
engineering connections.
20:00 Top gear. 21:00 2010
Winter Olympics. 23:55 Match
of the day 2.
Duitsland 1
07:10 Ernie und Bert im Land
derTraume. 07:15 Sesam-
stralSe. 07:40,08:05 Meister
Eder und sein Pumuckl. 08:30
Die Sendung mit der Maus.
09:00 Tagesschau. 09:05 Olym-
pia extra. 12:00 Tagesschau.
12:03 Presseclub. 12:45 Tages
schau. 13:15 ARD-exclusiv.
13:45 Bilderbuch. 14:30 Hoch
klingt der Radetzkymarsch.
16:10 Queensland - Australiens
tropischer Norden. 16:30
ARD-Ratgeber: Gesundheit.
17:00 Tagesschau. 17:03 W
wie Wissen. 17:30 Gott und
die Welt. 18:00 Sportschau.
18:30 Bericht aus Berlin.
18:49 Ein Platz an der Sonne.
18:50 LindenstraSe. 19:20
Weltspiegel. 20:00 Tagesschau.
20:15 Tatort: Tod duf dem
Rhein. 21:45 Anne Will. 22:45
Tagesthemen. 23:03 Das Wet
ter im Ersten. 23:05 ttt - titel
thesen temperamente. 23:35
Druckfrisch. 00:05 Sicko.
Duitsland 2
07:10 Roary, der Rennwagen.
07:20 Bibi Blocksberg. 07:45
H20 - Plötzlich Meerjungfrau.
08:35 Löwenzahn. 09:00
heute. 09:02 sonntags. 09:30
Eucharistieviering. 10:15
Wetten, dass...? 12:45 heute.
12:47 blickpunkt. 13:20 ZDF.
umwelt. 14:00 Seminola.
15:25 heute. 15:30 Feuer am
Horizont. 17:00 heute. 17:10
ZDF SPORTreportage. 18:00
ZDF Olympia live. 18:30 heute.
18:40 ZDF Olympia live. 19:00
Olympische Winterspelen
Vancouver 2010: Langlaufen.
21:15 Olympische Winterspe
len Vancouver 2010: IJshockey.
21:45 heute-journal. 22:00
Olympische Winterspelen
Vancouver 2010: IJshockey.
00:15 heute. 00:20 Inspector
Barnaby.
Discovery
07:50 Verminators: Roach
motel. 08:45 American hotrod:
'63 Corvette - Part 2. 09:40
How stuff works: Iran. 10:05
How stuff works: Salt. 10:35
Building the future: 21 st cen
tury shelter. 11:30 Mega engi
neering: Dome over Houston.
12:25 Ray Mears' bushcraft:
Birchbark canoe. 13:20 Dead
liest catch: Toughest moments.
14:15 Extreme engineering:
NASA. 15:10 Street customs
2008: GTO. 16:05 Wheeler
dealers: BMW 325i-Parti.
16:35 Wheeler dealers: BMW
325i-Part 2.17:05 How stuff
works: Wheat. 17:35 How stuff
works: Rubber. '18:05 Ameri
can chopper: OCC Trike bike.
19:05 Mythbusters: Banana
slip, double dip. 20:05 Wheeler
dealers on the road: Land
Rover. 20:35 Storm chaser:
Storm catchers. 21:35 Dead
liest catch: Toughest moments.
22:35 Extreme explosions:
Glasgow. 23:30 Weaponizers:
Carbecue.
National Geographic
07:00 Zoo tales. 07:30 The
snake wranglers: Rattlesnake
road trip. 08:00 Wild detec
tives: Turtles. 08:30 Prove it!
09:00 Dog town: Crisis dog.
10:00 Animal rescue squad.
10:30 Remarkable vets. 11:00
Is it real?: Human combustion.
11:30 Is it real?: Lake monsters.
12:00 Big, bigger, biggest: Te
lescope. 13:00 Martian robots.
14:00 Known universe: Sizing
up the universe. 15:00 Known
universe: Blowing up the uni
verse. 16:00 Known universe:
Speeding through space. 17:00
Earth investigated: Ballistics.
18:00 Lizard king. 19:00 Big,
bigger, biggest: Telescope.
20:00 Known universe: Spee
ding through space. 21:00
When nature strikes back: Per
fect storm. 22:00 When nature
strikes back: Tornado. 23:00
America's hardest prisons: The
stabbing. 00:00 When nature
strikes back: Perfect storm.
TMF
07:20 TMF Toons: Eon kid.
07:40 TMF Toons: Bagukan.
08:10 TMF Toons: Skyland.
08:40 TMF Toons: Kappa
Mikey. 09:00 Your chart.
10:00 Best of kijk dit nou.
11:00,11:30 TMF snow kicks.
15:00 Het leukste dorp van
Nederland, finale. 16:00,16:30
Hollywood buzz. 17:00 Best
of kijk dit nou. 18:00 TMF
Superchart. 20:00 Het leukste
dorp van Nederland, finale.
21:00,21:30 TMF snow kicks.
22:00,22:30 Wat te doen voor
je poen. 23:00 TMF hits.
MTV
08:55 MTV Breakfast club top
10.09:45 Disaster date. 10:10
The hills. 10:40 The city. 11:05
Run's house. 11:30 My super
sweet 16.12:00 America's
best dance crew marathon.
18:10 The hills. 18:40 The city.
19:05 Paris Hilton: My new BFF.
20:00 America's best dance
crew. 21:20 From G's to gents.
22:10,22:40 The Osbournes.
23:05 MTV World stage. 00:00
After hours.
TV 5
07:45 Le dessous des cartes.
08:00 Canadees nieuws. 08:30
Le code Chastenay. 09:00 Flash.
09:05 TiVi 5.11:00 Foudre.
11:20 Paroles de clip. 11:35 La
vie en vert. 12:00 Flash. 12:05
Le monde du sport. 12:35
Riding zone. 13:00 Nec plus
ultra. 13:30 Belgisch nieuws.
13:50 Vivement dimanche.
15:20,15:40 Belle-baie. 16:00
Nieuws. 16:20 Kaamelott.
16:35 Acoustic. 17:00 Kiosque.
18:00 Flash. 18:10 Interna
tionales. 19:00 Artisans du
changement. 20:00 Lumière
et caméra. 20:30 Frans nieuws.
21:00 Mascarades. 22:35 La
boite a Pépé. 23:00 Nieuws.
23:10 Zwitsers nieuws. 23:35
Afrikaans nieuws. 23:45 Les
risques du métier.
Eurosport
07:15 Olympic breakfast
07:25 Skiën. 08:15 Olympic
breakfast. 08:25 Kunstschaat
sen. 10:00 Skiën. 10:45
Langlaufen. 12:00 Olympic
Finish Line. 12:30 WATTS.
13:00 Kunstschaatsen. 14:00
Langlaufen. 15:00 Olympic
Finish Line. 15:30 Kunstschaat
sen. 16:45 Langlaufen. 17:30
WATTS. 18:00 Olympic count
down. 18:30 Langlaufen. 20:45
IJshockey. 00:00 Olympic
Finish Line.
CNN
07:00 World report. 07:30 The
screening room. 08:00 World
report. 08:30 World sport.
09:00 World report. 09:15
CNN Marketplace Middle East.
10:00 Political Mann. 10:30
Talk Asia. 11:00 Larry King live.
12:00 World report. 12:30
World sport. 13:00 World's
untold stories. 13:30 Inside Af- -
rica. 14:00 Fareed Zakaria GPS.
15:00 State of the Union with
Candy Crowley. 16:00 World
report. 16:30 International cor
respondents. 17:00 News spe
cial. 17:30 World sport. 18:00
Prism. 18:45 CNN Marketplace
Middle East. 19:00 African
voices. 19:30 The screening
room. 20:00 World report.
20:30 World's untold stories.
21:00 Amanpour.. 22:00 Fa
reed Zakaria GPS. 23:00 Best of
BackStory. 23:30 World sport.
00:00 World report.
De villa Chemosphere House in Los Angeles werd gebruikt in de film Body
Double. foto GPD