u
s
pakken van Lagerfeld
media
45
media@wegener.nl
024-3650570
'Ik trok ze uit de Amsterdamse goot en nam ze mee op tournee'
Paul Weller, voorman van Engelse topbands over Moke
Zaterdag 27 februari 2010
O'
TELEVISIE
07:00 Little house on
the Prairie 08:00 Tom
my Teleshopping 09:00
De Levende Steen Ge
meente 10:00 Tom
my Teleshopping 14:00
Roseanne 14:25 Quick
change 16:00 Bouw je
droom 17:00 De tuin-
ruimers
07:00 Best of shopping 07:00 Tel sell 13:45 Blik
09:00 Tommy Teleshop- op sterren 14:00 Tel sell
ping 09:50 Car tracks
10:05 Best of shop
ping 12:00 Tommy Tele-
shopping13:00Tel sell
14:00 The Dukes of Haz-
zard 15:00 Married with
children 15:30Wieler-
land 16:00 Eredivisie IJs
hockey 16:30 Gek op
wielen 17:00 RTL T rans-
portwereld 17:30 Truck
Tractor Pulling
17:20 The naked truth
17:45 The naked truth
06:50 Born2Cook 07:25
Ernst, Bobbie en de rest
07:50 Films stars 08:25
SamenWonen 09:00
Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 13:00
Tommy Teleshopping
14:00 Films stars 14:30
Wendy Wu: Homeco
ming warrior 16:25 Blast
from the past
09:10 Disney XD: Kin
derprogramma's, met
onder meer The re
placements, Phineas
Ferb, The'suite life of
Zack and Cody, Zeke
Luther, Aaron Stone, Pat
and Stan, Disney's Ame
rican dragon: Jake Long,
Fillmore, Phineas
Ferb, Kid vs Kat, Jackie
Chan, Galactik football,
Monster Buster club,
Totally spies, Matt's
monsters, Zenon: Girl
of the 21st century, Phi
neas Ferb, The suite
life of Zack and Cody
18:00 Je eigen droom
huis, realitypro-
gramma
18:00 Da's lachen!, reali- 18:10 Windfall, drama-
typrogramma serie
18:40 Monk, detective
serie
18:00 The Simpsons,
animatieserie
18:55 Crime invasion
19:00 Lachen om home 19:00 De sterkste man, 19:05 Howtolook
video's, amuse- verslag good naked, sty-
mentsprogramma lingprogramma
19:55 Wekelijkse Lotto
trekking, trekking
19:35 The good wife,
dramaserie (h)
19:25 Oplichters ont
maskerd, serie re
portages
20:00 Coming to Ame- 20:00 Flight of fury, ac- 20:00 10 Jaar jonger in 20:30 The closer, dra- 20:00 Deep blue sea,
rica, filmkomedie tiefilm 10 dagen, meta- maserie actiethriller
morfoseprogram-
21:55 The vector file,
thriller
21:00 Het wonder van
de geboorte, do
cumentaire
21:25 Cold case,-detecti-
22:15
Lachend het jaar
22:30
Boston legal, ad-
22:25 Without a trace,
22:00 Lethal weapon 4,
in, amusements
vocatenserie
misdaadserie
actiekomedie
programma
22:55
Hart van Neder
land - Late editie
23:05
Piets weerbericht 23:50 Stom, stommer,
23:25
11:11, horrorfilm
23:20 Criminal intent,
23:10
Move like Mi
stomst!, reality-
dramaserie
chael Jackson
programma
23:15
Shownieuws
23:35
Popstar Wesley
23:45
Lachen om home
video's (h)
00:50
The whole she
00:15
The Unit
01:10
Teleshop 8
00:10 In God's country
00:35 The Simpsons (h)
bang
01:05
Teleshop 7
01:11
Sneak preview
01:55 Nachtprogram
01:00 Nachtprogram
02:35
Astro TV
01:06
Poker babes
02:00
Erostijl
mering: Relax TV
mering
03:35
Late night
03:00
Sneks
05:00
Car tracks
04:00 Hart van Neder
02:00 Poker after dark
05:00
Car tracks
05:30
Blik op sterren
land Show
02:45 Nachtprogram
nieuws (h)
mering
o
oo
is
ro
to
to
to
to
OJ
Z
n
zzmemsmssmm.
98S0ga8BKBmKssesim
dat Paul Weller, de voorman van
Engelse topbands als The Jam en
The Style Council, de groep had ho
ren spelen. Moke doet geen conces
sies, trekt zijn eigen plan, en dat
sprak Weller aan. Er was een muzi
kale klik. En er ontstond in de pub
een kameraadschappelijke band.
„Ik had medelijden met ze", kijkt
de geestelijk vader van de Britpop
daar nu gekscherend op terug. „Ik
trok ze uit de Amsterdamse goot
en nam ze mee op tournee. Ze
hebben een goede show, ze spelen
goed en ze worden steeds beter."
MetMichiel wordt gelardeerd met
concertfragmenten en archiefmate
riaal van de band zelf We zien de
bandleden fietsend langs de Am
sterdamse grachten en in Studio
150, waar ze hun eerste album op
namen.
MetMichiel, Nederland 3, 00.20 uur
Omroep Zeeland
18:00 Zeeland de week
18:20 Zeeuw van Vlaanderen
18:30 Zeeland de week
18:50 Nu of nooit
19:00 Herhalingen
BUITENLAND
België 1
09:00 Winterbeelden. 10:00
Olympische Spelen Vancouver.
12:00 12:15 TV Brussel. 12:45
De vrije markt. 13:00 Het jour
naal. 13:30 Het weer. 13:35
Villa politica. 14:00 Omloop
Het nieuwsblad. 17:05 30
Rock. 17:30 Buren. 17:55 Kijk
uit! 18:00 Het journaal. 18:10
Vlaanderen vakantieland. 19:00
Het journaal. 19:30 Het weer.
19:35 Man bijt hond. 20:05
Joker- en lottotrekking. 20:10
Dieren in nesten. 20:45 F.C. De
Kampioenen. 21:25 Heart and
soul. 22:15 Ellen. 22:37 Winst
verdeling jokeren lotto. 22:38
KENO. 22:39 Euro millions
uitslagen. 22:40 Het journaal
laat. 22:55 Studio 1.23:40 Het
weer. 23:45 Les bleus.
België 2
07:00 Bob de Bouwer. 07:10
Kwiskwat. 07:35 Mickey
Mouse clubhuis. 08:00 Samson
en Gert. 08:25 De Smurfen.
08:50 Mega Mindy. 09:20
Ketnetpop3.09:35 De dans-
bende. 09:50 De 5.10:15 Mijn
sport is top. 10:45 Disney's
Aladdin. 11:10 Robbedoes en
Kwabbernoot. 11:35 Disney's
Aladdin. 11:56 13:29 CANVAS.
13:30 Cobra tv. 14:00 Bracke
op vrijdag. 14:35 15:29 KET-
NET. 15:30 Samson en Gert.
15:55 Zoe Kezako. 16:10 De
Smurfen. 16:35 Sprookjes
boom. 16:40 Disney's Dave de
barbaar. 17:00 Disney's Alad
din. 17:25 Beugelbekkie. 17:45
Mega Mindy. 18:10 De week
van Karrewiet. 18:20 M.l. High.
18:45 De kinderpuzzel: De 32.
19:20 De week van Karrewiet.
19:30 Carl2.19:52 19:59 CAN
VAS. 20:00 Het journaal. 20:10
Vranckx. 20:40 Midsomer mur
ders. 22:15 Henning Mankell's
Kurt Wallander. 23:50 The
science of sleep.
RTBF1
07:20 Le jardin extraordinaire.
07:55 Escapade gourmande.
08:25 Alerte dans nos as-
siettes. 10:00 En quete de
sens - II était une foi. 10:40
Jardins et loisirs. 11:05 Sacré
Charlie. 11:50 Docteur Veto.
12:45 Air de familie. 12:47
Euromillions - uitslagen. 12:49
Weerbericht. 12:54 Questions
d'argent. 13:00 Nieuws. 13:35
Weerbericht. 13:45 Télétou-
risme hebdo. 14:15 La clef des
champs. 14:42,15:25 Feux de
l'amour. 16:05 Boston justice.
17:05 Plus fort que le silence.
18:35 Questions d'argent.
18:45 La télédeA® Z. 19:15
Contacts. 19:20 Weerbericht.
19:30 Nieuws. 20:10 Lotto- en
jokeruitslagen. 20:20 Weerbe
richt. 20:25 Une brique dans
le ventre. 20:55 Trahie. 22:34
Lotto- en jokeruitslagen. 22:35
Questions d'argent. 22:40 Bas
ket 122:55 Studio 1 - Samedi.
00:08 Cinquante degrés nord.
RTBF2
09:50,10:15,10:35,11:00
Les nouvelles aventures de
Lucky Luke. 11:25 C'est pas
sorcier. 11:50 Le voyageur.
11:55 Wallons-nous. 13:00
Qa bouge. 13:15 Sans chichis.
14:20 Wielrennen. 16:50 Dead
zone. 17:35 Smallville. 18:20
Tout le monde veut prendre sa
place. 19:10 Dresden enquêtes
parallèles. 20:00 Le meilleur du
web. 20:05,20:50,21:30 FBI,
portés disparus. 22:22 KENO.
22:23 Weerbericht. 22:30 Le
12 minutes. 22:43 Lotto- en
jokeruitslagen. 22:45 Avant
qu'il ne soit trap tard. 00:10
D6bels on stage.
BBC 1
07:00 Breakfast. 11:00
Saturday kitchen. 12:35 Rachel
Allen: Home cooking. 13:00
BBC News. 13:10 Regionaal
nieuws en weerbericht. 13:12
Weerbericht. 13:15 Football
focus. 14:00,16:30 Rugby:
Six Nations. 19:00 Nieuws en
weerbericht. 19:10 Regionaal
nieuws en weerbericht. 19:17
Weerbericht. 19:20 Total
wipeout. 20:15 Let's dance for
Sport Relief. 21:30 The Natio
nal Lottery: In it to win it. 22:20
Casualty. 23:10 BBC News.
23:30 Match of the day.
BBC 2
07:00 Jakers: The adventures of
Piggley Winks. 07:20 Clifford
the big red dog. 07:35 Brum.
07:45 Louie. 08:00,08:15
Dennis Gnasher. 08:25
Sportsround. 08:40 What's
new Scooby-Doo? 09:00
Richard Hammond's blast lab.
09:25 Leon. 09:30 Jump na
tion. 10:30 Prank patrol. 11:00
Ed and Oucho's excellent
inventions. 11:30 Keep your
enemies close. 12:00 The slam
mer. 12:30 My life: The young
mayor of Newham. 13:00
Winter Olympics: Curling.
14:30 5.19 show. 14:35 Greek.
15:20 5.19 show. 15:25 On
Moonlight Bay. 17:00 Flog it!
17:30 Final score. 18:15 Alaska:
The Arctic man ski and sno-go
classic. 19:00 British Columbia:
Canada's Olympic Wilderness.
20:00 2010 Winter Olympics.
Duitsland 1
07:00 Tracey McBean. 07:20
Kleine Geschichten von wilden
Tieren. 07:25 Willi wills wis
sen. 07:50 Wissen macht Ah!
08:20 Tiere bis unters Dach.
08:50 neuneinhalb. 09:00
Tagesschau. 09:05 Olympia
extra. 12:00 Tagesschau. 12:03
Der letzte Trapper. 13:30 Das
Traumhotel- Indien. 15:00 Ta
gesschau. 15:03 höchstpersön-
lich. 15:30 Tim Malzer kocht!
16:00 Weltreisen. 16:30 Euro-
pamagazin. 17:00 Tagesschau.
17:03 ARD-Ratgeber: Auto
Verkehr. 17:30 Das Wort
zum Sonntag. 17:35 Olympia
live. 18:00 Sportschau. 19:00
Olympische Winterspelen
Vancouver 2010: Skiën.
19:57 Glücksspirale. 20:00
Tagesschau. 20:15 Olym
pia live. 20:45 Olympische
Winterspelen Vancouver 2010:
Langlaufen. 22:00 Olympische
Winterspelen Vancouver 2010:
Bobsleeën. 22:30 Ziehung der
Lottozahlen. 22:35 Olympische
Winterspelen Vancouver 2010:
Bobsleeën. 22:45 Olympische
Winterspelen Vancouver 2010:
Skiën. 23:00 Olympische
Winterspelen Vancouver 2010:
Schaatsen. 23:30 Olympia-Te-
legramm. 23:35 Tagesthemen.
23:45 Olympia live. 23:50
Olympische Winterspelen Van
couver 2010: Bobsleeën. 00:10
Olympische Winterspelen
Vancouver 2010: Schaatsen.
Duitsland 2
07:15 Tabaluga tivi. 08:00
Bibi Blocksberg. 08:251,2
oder 3.08:50 logo! Die Welt
und ich. 09:00 pur+. 09:25
Air Buddies: Fünf Welpen
auf Verfolgungsjagd. 10:35
Löwenzahn. 11:00 heute.
11:05 Die Küchenschlacht - der
Wochenrückblick. 13:00 heute.
13:05 ZDFwochen-journal.
14:00 Wilsberg. 15:30 Die
Kinder-Küchenschlacht. 16:15
Lafer!Lichter!Lecker! 17:00
heute. 17:05 Landerspiegel.
17:45 Menschen - das Magazin.
18:00 hallo deutschland. 18:30
Leute heute. 19:00 heute.
19:20 Weerbericht. 19:25
Unser Charly. 20:15 Wetten,
dass...? 22:45 heute-journal.
22:58 Weerbericht. 23:00 das
aktuelle sportstudio. 00:15
The business: Schmutzige
Geschafte.
Discovery
07:50 American chopper: Iraq
star foundation bike. 08:45
Weapon masters: Atlatl. 09:40
Prototype this: Mind-control
led car. 10:35 Alaska's great
race: Nome or bust. 11:30 Man
made marvels China: World's
biggest subway. 12:25 Ultimate
survival: China. 13:20 Swamp
loggers: Only the strong sur
vive. 14:15 World's toughest
tools: Slashers and crushers.
15:10 Time warp: Trail bikes.
15:35 Time warp: Cheerlea-
ding. 16:05,16:35 Fifth gear.
17:05 Die Ludolfs. 18:05 My-
thbusters: Exploding bumpers.
19:05 Science of the movies:
Secrets of South Park. 20:05
Wheeler dealers on the road:
Land Rover. 20:35,21:05 Fifth
gear. 21:35 Street customs
2008: CTO. 22:35 Miami Ink:
House hunting. 23:30 Cook
County Jail: Boiling Point.
National Geographic
07:00 Zoo tales. 07:30 The
snake wranglers: Serpents of
the sea. 08:00 Wild detectives:
Humpback whales. 08:30 Prove
it! 09:00 Dog town: Second
chances. 10:00 Animal rescue
squad. 10:30 Remarkable
vets. 11:00 Known universe:
Speeding through space. 12:00
Shark men: Hot spots. 13:00
Earth investigated: Birth of the
oceans. 14:00 Bite me with Dr
Mike Leahy: Vietnam. 15:00
Big, bigger, biggest: Telescope.
16:00 World's toughest fixes:
Underwater emergency.
17:00 Earth investigated: Birth
of the earth. 18:00 Alaskan
killer shark. 19:00 Big, bigger,
biggest: Tunnel. 20:00 Known
universe: Blowing up the uni
verse. 21:00 Locked up abroad:
Kidnapped in Iraq. 22:00 Shark
men: Big mama. 23:00 Big,
bigger, biggest: Tunnel. 00:00
America's hardest prisons:
Predators behind bars.
TMF
07:20 TMF Toons: Eon kid.
07:40 TMF Toons: Bagukan.
08:10 TMF Toons: Skyland.
08:40 TMF Toons: Kappa
Mikey. 09:00 Your chart.
10:00,10:30 Wat te doen voor
je poen. 11:00 Sascha vs Pixie
Lott. 11:30 Willy vs. Dizzee
Rascal. 12:00 Het leukste dorp
van Nederland. 16:00 Best
of kijk dit nou. 17:00,17:30
TMF snow kicks. 18:00 TMF
Superchart. 20:00 TMF in de
mix. 21:00 Zaternacht. 23:30
TMF in de mix.
MTV
08:55 MTV Breakfast club top
10.09:45 Hollywood buzz.
10:10 My super sweet 16.
10:40 Disaster date. 11:05
The hills. 11:30 The city. 12:00
America's best dance crew ma
rathon. 18:10 16 and pregnant.
19:05 The hills. 19:30 The city.
20:00 Paris Hilton: My new
BFF. 20:50 My super sweet 16.
21:20 Made. 22:10 Scream
queens. 23:05 A double shot at
love. 00:00 After hours.
TV 5
07:00 Télématin. 08:00 Cana
dees nieuws. 08:30 7 Jours sur
la planète. 09:00 Flash. 09:05
TiVi5monde. 10:55 Foudre.
11:20 Paroles de clip. 11:35
Acoustic: Sébastien Folin.
12:00 Flash. 12:05 36,9.12:35
TTC (Toutes Taxes Comprises).
13:00 Coup de pouce pour la
planète. 13:30 Belgisch nieuws.
14:00 Thalassa: L'expédition:
En route pour Alexandrie.
16:00 Nieuws. 16:20 Kaame-
lott. 16:30 Questions pour
un champion. 17:00 ARTE
reportage. 17:40 Géopolitis.
18:00 Nieuws. 18:20 Le
barde I'Europe. 18:30 Les
nouveaux explorateurs: Japon.
19:30 ADN, accélérateur de
neurones. 20:15 Entretien avec
la matière. 20:30 Frans nieuws.
21:00 Cérémonie des César
2010.23:30 Nieuws. 23:40
Zwitsers nieuws. 00:20 ARTE
reportage.
Eurosport
07:15 Olympic breakfast.
07:25 Biatlon. 08:15 Olympic
breakfast. 08:25 Bobsleeën.
09:25 Skiën. 10:30 Biatlon.
12:00 Olympic Finish Line.
12:30-18:00 Herhalingen
Skiën, Biatlon, Olympic Finish
Line. 18:30 Olympic count
down. 19:00 Skiën. 20:00 Bi
atlon. 20:45 Langlaufen. 22:15
Snowboarden. 22:45 Skiën.
CNN
07:00 World report. 07:30
WorldView. 08:00 World
report. 08:15 CNN Market
place Middle East. 08:30 World
sport. 09:00 World report.
10:00 International correspon
dents. 10:30 The screening
room. 11:00 Larry King live.
12:00 World report. 12:30
World sport. 13:00 TalkAsia.
13:30 African voices. 14:00
Amanpour.. 15:00 Political
Mann. 15:30 WorldView. 16:00
World report. 16:30 Interna
tional correspondents. 17:00
Inside Africa. 17:30 World
sport. 18:00 World report.
18:30 World's untold stories.
19:00 The screening room.
19:30 News special. 20:00
World report. 20:30 African
voices. 21:00 Political Mann.
21:30 TalkAsia. 22:00 News
special. 22:30 The screening
room. 23:00 Best of BackStory.
23:30 World sport. 00:00
World report.
De vijf heren van de Amsterdamse band Moke in hun strakke, zwarte out
fits van modekoning Karl Lagerfeld. foto Govert de Roos/GPD