Colofon Arno Vons Arie Bruin de Groot-de Kam bv tel. 0118-612868 ARENSMAN O (Ilenseniinq.nl vrijdag 26 februari 2010 familieberichten 135 'De Heer is mijn Herder' Verdrietig geven wij u kennis dat, na een geduldig gedragen lijden, zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve zorgzame moeder en mijn oma Aartje Adriana Stokman-van den Band - Aartje - Sinds 19 september 1982 weduwe van fzak Stokman Wissenkerke, 16 mei 1921 f Colijnsplaat, 25 februari 2010 Goes: Johan Stokman Joke Stokman (in herinnering) An ja Meloen Stefan Middelburg: Kees Stokman Onze dank gaat uit naar huisarts van Delft en het verzorgend personeel van Zorgcentrum Cleijenborch voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Beukenstraat 49,4462 TP Goes Onze moeder en mijn oma is opgebaard op kamer 216 van Zorgcentrum Cleijenborch, Dr.Maasstraat 4 te Colijns plaat. waar maandag 1 maart van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid is om afscheid van haar te nemen. De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 2 maart om 13.00 uur in het stiltecentrum vaa Zorgcentrum Cleijen borch, Dr.Maasstraat 4a. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Wissenkerke. Na de begrafenis is er in het stiltecentrum gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Leer mij, heere! Uw weg; ik zal in Uw waarheid wandelen verenig mijn hart tot de vreze Uws Naams. Psalm 8611 Met groot verdriet om zijn heengaan, maar ook in dankbaarheid terugdenkend aan alles wat hij voor ons heeft betekend, delen wij u mee dat de Heere tot Zich heeft genomen mijn innig geliefde man en onze lieve vader en opa Pieter de Visser in de leeftijd van 61 jaar. Met respect zien wij terug op de manier waarop hij zijn ziekte heeft gedragen. Aagtekerke Corrie de Visser-Louws Middelburg Peter de Visser Waarde Lian en Pieter Nijsse-de Visser Peter, Jacob, Coraiien, Monica, Lisa Aagtekerke Martha en Gilbert Verhulst-de Visser NunspeetJohanna en Gerco van Milligen-de Visser Roy Aagtekerke Thomas de Visser 25 februari 2010 Burg. Geuzestraat 29 4363 AN Aagtekerke Op zaterdag 27 februari is er gelegenheid tot condoleren van 16.30 tot 17.30 uur in de kerk van de Gereformeerde Gemeente, Prelaatweg 17 te Aagtekerke. Hier zal ook de rouwdienst gehouden worden op D.V. dinsdag 2 maart om 13.15 uur. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Aagtekerke. Na de begrafenis is er nog gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bloemen Met diepe droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit onze familie is weggenomen, onze lieve oudste broer, zwager en oom Pieter de Visser In de leeftijd van 61 jaar Goes: Zoutelande: Krimpen a/d IJssel: Hank: Boskoop: Harderwijk: Aagtekerke: Aagtekerke: Tholen: Willy de Vries-de Visser Jan de Vries (in herinnering) Lies en Jan Louws-de Visser Rina Middelkoop-de Visser (in herinnering) Dick en Riet Middelkoop-van Maanen Lenie en Johan van den Berge-de Visser Jannie en Ad Beekman-de Visser - Hannie de Visser Wim en Lianne de Visser-Andeweg Kees en Marinka de Visser-Verhage Nelleke en Wim van der Maas-de Visser Neven en nichten We wensen Corrie en de kinderen en iedereen die van hem hield, Gods nabijheid toe om dit verlies te kunnen dragen. Aagtekerke, 25 februari 2010 Met verslagenheid geven wij kennis, dat na een periode van afnemende krachten, als gevolg van een ernstige ziekte, in de leeftijd van 61 jaar is overleden onze zeer gewaardeerde oud-werknemer Piet de Visser Wij wensen Corrie, de kinderen en verdere familie alle kracht en sterkte toe om dit zware verlies te dragen. Directie Labrujère Staalbouw B.V. Adrie en Catrien van Gurp Jannie van Loo Middelburg, 25 februari 2010 Na een ongelijke strijdt met goede en moeilijke momenten, bereikte ons het bericht dat onze oud-collega Piet de Visser is overleden. Wij wensen zij vrouw, kinderen en verdere familie veel sterkte toe voor de komende tijd. Medewerkers Labrujère Staalbouw B.V. Middelburg, 25 februari 2010 Met dankbaarheid, omdat we haar zolang in ons midden mochten hebben en bedroefd omdat ze nog zoveel voor ons betekende, delen wij U mede dat van ons is heen gegaan onze lieve moeder, oma en overoma Apollonia Vleugel-Lepoeter weduwe van Cornelis Jacob Vleugel Kapelle, 15 oktober 1923 Goes, 24 februari 2010 's-Heer Abtskerke: Coby en Ko Nijsse-Vleugel Rachel Mirjam en Jimmy, Joeri, Amy Frank en Martine Hummelo: Leny Vleugel Annemieke en Alfred, Liese Riekele en Ylke Sietse Kalmthout (B): Arianne Vleugel Onze bijzondere dank gaat uit naar het team van woning 4-09, van Zorgcentrum Ter Valcke. Correspondentieadres: Gerbemesseweg 27,4444 RA 's-Heer Abtskerke. De afscheidsdienst zal worden gehouden maandag 1 maart om 13.00 uur in de Maartenskerk, Kerkweg 5 te Wemeldinge, waarna aansluitend omstreeks 14.00 uur de begrafenis zal plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in voornoemde kerk gelegenheid tot condoleren. Heel bijzonder, heel gewoon. Gewoon een heel bijzonder man. U was als een vader voor mij. En een opa voor mijn kinderen. Aynur, Erkan, Sefika en Celal DüiikhürutéifiP. Helaas is het voor ons onmogelijk om iedereen persoonlijk te bedanken voor het warme medeleven dat wij hebben gekregen na het overlijden van De vele brieven, kaarten, bloemen, telefoontjes en warme woorden bij het afscheid hebben ons erg ontroerd en waren voor ons allen een grote steun. Voor ons een fijne en troostrijke gedachte dat Arie in zijn leven bij zo velen een onvergetelijke indruk heeft achter gelaten. Daarom willen wij u hartelijk danken voor al uw medeleven en steun. Uit aller naam: Loes Bruin-Spijker Zierikzee, februari 2010 Wish you were here Wij willen u hartelijk bedanken voor de vele blijken van medeleven, zowel persoonlijk als schriftelijk, na het overlijden van onze innig geliefde man en vader Karei Oele Het heeft ons goed gedaan te weten dat Karei bij zoveel mensen een speciale plaats innam. Lina Jacco Annemarie Arnemuiden, februari 2010 iii i|P''!L li!111" REQUIEM u itvaa rtve rzo rgi n g Vraag vrijblijvend ons informatiepakket aan. Veerseweg 36, 4332 BG Middelburg www.degrootdekam.nl - info@degrootdekam.nl Voor een zorgzame begeleiding Uitvaartverzorging "SCHOUWEIM-DUIVELAND" Rien de Bruijne Johan Hoekman Werckendetstraat 4, Postbus 189, 4300 AD Zierikzee (0111) 45 07 17 of (0111)46 26 00 I Vraag vrijblijvend ons gratis informatiepakket aan www.uitvaartzorgcentrum.nl Van der Hooft Uitvaartzorg k-V7-f.' C.W. de Kok C. de Kok-van der Hooft Schoorkenszandweg 8 b 4431 NG 's-Gravenpolder T: 0113 311517 Ei n fo@vanderhooftu i tvaartzorg.n I Wwww. v ander hooft u i tvaart zorg. nl SM Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding jÉggg: ADMINISTRATIE-ADRES POSTBUS 75 3253 ZH OUDDORP UITVAARTLEIDERS L M. VAN DER WERF A. BOSLAND K BREEN M. G. VAN DE KREEKE uitvaartverzorging Voorheen de Jonge en Uijl VOOR UITVAARTVERZORGING OP GEHEEL SCHOUWEN-DUIVELAND TELEFOON 0111-412877 11 11 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanvlawww.familieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op www.mensenlinq.nl Meer informatie op www.pzc.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 37