Stampende Stilte als ode aan de liefde uit j 3 allen Goes ^^Jjnaart wShHorec^ Altijd wat te beleven in AGENDA Reeuwse Horeca Beurs Paranormaal- Sieradenbeurs Snuffelmarkt Thuis&TuinTrends 1, 2 3 maart Gastronomisch genieten voor horecaondernemers tijdens de Zeeuwse Horeca Beurs. Groothandels in F&B-producten en aanbieders van horecabenodigdheden informeren en inspireren over productinnovaties binnen hun vakgebied. Kijk voor meer informatie en voorregistratie op www.zeeuwsehorecabeurs.nl. 6 7 maart Handgemaakte sieraden, workshops sieraden ontwerpen, zoetwaterparels en Swarovski kristal: het is allemaal te vinden op de Sieradenbeurs in Zeelandhallen Goes. Tegelijkertijd vindt de Paraview Paranormaalbeurs plaats met alles op het gebied van new age en alternatieve geneeswijzen. Het combitoegangskaartje is voor beide beurzen geldig. Kijk voor meer informatie op www.zeelandhallen.nl. 6 7 maart Beleef urenlang zoekplezier in Goes. Op de snuffelmarkt vind je o.a. cd's, kleding, schilderijen, meubeltjes en dat ene boek waar je al jaren naar zocht. Op 6 maart open van 9.00 tot 17.00 uur en op 7 maart van 10.00 tot 17.00 uur. Entree: volw. 4,50 65+ 3 kinderen tot 12 jaar gratis. 12, 13 14 maart De nieuwste tuin- en interieurtrends vind je op Thuis&TuinTrends. Nederlands bekendste tuinman Rob Verlinden en trendwatcher Romeo Sommers geven met Rob's Roadshow, bekend van het SBS 6 programma De Tuinruimers, persoonlijk advies aan alle tuin- en interieurliefhebbers. Kijk voor meer informatie op www.thuisentuintrends.nl. Binnenkort in Zeelandhallen Goes o.a.: 17 maart Stoffenspektakel 25 maart Carrièrebeurs 10 april Pink Floyd Tribute 22 mei 70's, 80's 90's Party 16-19 juli Staatscircus Moskou 23-25 juli Speed Gein Kijk voor meer events, concerten en beurzen op www.zeelandhalien.nl! Zelf een evenement organiseren? Zeelandhallen Zeelandhallen Goes is onderdeel van LibéfTia Cadzand Peter Katz. Canadese singer/songwriter presenteert album First of the last to know. Strandpaviljoen De Zeemeeuw, 15.00 uur Ellewoutsdijk Chanteur/raconteur Piet Brakman met theatershow Dat komt nóóit mêêr t'rug. 't Kerkje van Ellesdiek, 14.30 uur. Middelburg Kudamaloor Jardanan Ensemble speelt klassieke Indiase muziek Zeeuwse Concertzaal, 15.30 uur; Nick Sessieband een sessie met songs van David Bowie. Schuttershof, Middelburg, 17.00 uur. Vlissingen Concert klassieke vocale en pianomuziek. Ter Reede, 14.30 uur. WOENSDAG 3 MAART Middelburg Jazz door formatie Narcissus feat onder leiding van Clemens van der Feen Schuttershof 21.30 uur. Lie weg van de liefde voert ook langs de flamencodans. Purper in Concert met: (vlnr) Erik Brey, Frans Mulder, Marco Braam en To ny Neef, vanavond in de Stadsschouwburg Middelburg. foto R. Beusker Zo wordt er geflirt in een sprong- dans uit Hongarije en wordt op laaiende passie in beweging en ge luid op het publiek overgedragen door middel van een dans in zoge heten Horonstijl uit de Balkan en Oost Turkije. Alle dansers staan daarbij op rij, in het zwart gekleed en ze dansen langdurig hetzelfde ritme van de opzwepende muziek. Flamencogitarist Arturo Ramón en zangeres Erminia Fernandez Córdoba zijn als muzikaal paar een bijzondere aanvulling in deze voorstelling. „Het zijn jonge, talent volle artiesen van wie wij vinden dat zij meer bekendheid moeten krijgen", zegt Geel. Het 1DT be schikt voor een eigen orkest. Dan sen op livemuziek geldt als voor waarde. Naast westerse instrumen ten klinken hierin ook Japanse dai- ko's (trommels) en een Slowaakse fujara (reuzenfluit). Vrijdag 26 februari, Stadsschouwburg, Middelburg, 20.00 uur. de vormgeving liet inspireren door een ervaring tijdens zijn verblijf in India. „Ik hoorde daar in een na tuurgebied een kolonie kraanvo gels in de verte. Heel zachtjes zijn we er toen naartoe geslopen om het paringsritueel te bekijken", ver telt de artistiek leider. Het resul taat is een dans in het decor van een levend bos. De dansers produ ceren de wind met hun adem en laten met het knippen van hun vingers de regen horen. Het IDT biedt met Stampende Stil te veel meer liefdesstadia op veel meer plekken ergens ter wereld. donderdag 25 februari 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 79