Dillen W'- DysrJadar) 34 i familieberichten donderdag 25 februari 2010 Hlensenlinq.nl y N Dolgelukkig zijn wij met de geboorte van ons tweede kleinkind Zoon van Amber en Maurice Corrie en Kees Mieke en Ton Zierikzee, 24 februari 2010 y Met droefheid delen wij u mee dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Jannetje Catharina Baas 20 maart 1920 t 23 februari 2010 Arnemuiden: J. Baas Hoogeveen: P.N. Baas-Marijs Zeist: P. Baas Neven en nichten Onze dank gaat uit naar de artsen en het verplegend personeel van het Admiraal de Ruyterziekenhuis te Vlissingen, afd. Noord 3 en de artsen van de huisartsenpraktijk Arnemuiden voor de Dr. van der Moerstraat 3 4341 GL Arnemuiden Op D.V. zaterdag 27 februari zal een rouwdienst gehouden worden, welke geleid wordt door Ds. D. Jongeneel, in de Ned. Hervormde Kerk, Markt 10 te Arnemuiden om 11.00 uur. Voorafgaand aan deze dienst is er gelegenheid tot .afscheid nemen in de zaal achter de kerk van 10.15 tot 10.45 uur. Na de dienst zal om 12.00 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de Oude Dijk te Nieuw en Sint Joosland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerdergenoemde kerk. Geen bezoek aan huis Geen bloemen Heden is overleden onze beste tante en oud tante Jannetje Catharina Baas in de gezegende ouderdom van 89 jaar. Wij wensen tante Jo en overige familie veel sterkte toe met het verlies van hun zus. Casper en Sjaan Chris (in herinnering) en Fie Gilles en Ina Kees en Crina Adrie en Els Jo (in herinnering) en Dies Piet en Lia Elly en Bram Jannie Neven en nichten Nieuw- en Sint Joosland, 23 februari 2010 Bedroefd, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar lange zorgzame leven, hebben wij, na een kort ziekbed, afscheid moeten nemen van onze dierbare moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Suzanna Benjamina van der Kraan-Weststrate sinds 1984 weduwe van Cornelis Petrus van der Kraan In de gezegende leeftijd van 91 jaar. Jan en Joke Lilian en Eric Cisca en Mare Ralf Sonja en Arie Sylvia en Remko Linda en John Joey Mike Willeke en Pieter t Middelburg, 20 februari 2010 Oranjelaan 27 4332 VA Middelburg De crematieplechtigheid heeft inmiddels in besloten kring plaatsgevonden. "Veilig in Gods hoede. Psalm 27 In dit vertrouwen is door de Here, op Zijn tijd, thuisgehaald onze lieve en zorgzame vader, opa en overopa Cornells van den Hoek nog maar heel kort weduwnaar van Barendina van den Hoek-van der Zwan zoon van Jacob van den Hoeken Lena van den Hoek-Zandijk 's Gravenhage, 6 augustus 1928 Goes, 24 februari 2010 Met veel respect en waardering denken wij terug aan onze lieve vader en opa. Wij hadden zo graag nog een poosje voor hem willen zorgen na het overlijden van zijn geliefde vrouw, onze moeder en oma. Hij heeft alles gegeven wat in zijn vermogen lag om voor ons te zorgen. Wij zullen zijn vriendelijkheid, gezelligheid en zijn hartelijke begroetingen ontzettend missen. Dordrecht: Marleen van Dam-van den Hoek Cor van Dam Pieter en Marije, Elianne Brendine en David Corneel en Maew Jo-Anke Maurice Goes: Jaap van den Hoek Sandra van den Hoek-Reijnhoudt Kees Pieter Lineke Goes: Martin van den Hoek Els van den Hoek-Geschiere Harm Bram Sjaak Marieke Anna Paulownaplein 114461 RC Goes Onze lieve vader en opa is thuis opgebaard. Aldaar is er gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 26 februari van 19.30 tot 20.30 uur. De dankdienst wordt gehouden op zaterdag 27 februari om 10.45 uur in het rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Algemene Begraaf-plaats te Goes. Na afloop van de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in het huis van onze vader en moeder, Anna Paulownaplein 11 te Goes. Onverwachts bereikte ons het droevige bericht dat onze medebewoner Wilhelm Gerhard Landzaat BILL is overleden. Wij wensen mw. Landzaat-de Jong en verdere familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Namens medebewoners "Residence Plaza" Lach om wat ons samen heeft doen lachen In dankbare herinnering aan alles wat hij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het geheel onverwachte overlijden van mijn lieve partner, mijn vader en onze opa Antonius Maria (Toon) van Oers weduwnaar van D. van Elteren in de leeftijd van 76 jaar Hansweert: Reinie den Boer - Menheere Waspik: Ad en Jola van Oers Jacqelin, Olivier Hansweert: Peter en Nettie Jelle, Thijs, Lisa Hansweert: Anita en Guus Jeroen en Mimsy Dennis Deborah en Jacco Judy, Rob Kimberly 4St Hansweert, 24 februari 2010, Berkellaan 9, 4417 DJ Hansweert Er is gelegenheid om van Toon afscheid te nemen op zaterdag 27 februari van 16.00-16.30 uur in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. De samenkomst voorafgaande aan de crematie zal plaats vinden op maandag 1 maart om 14.45 uur in de aula 1 van het crematorium Zuijlen, TuyinZichdaan 11 4813XM Breda. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren Vraag je niet af hoe lang je leeft maar hoe. Helpen was je leven. Voor iedereen stond je altijd klaar. Dank voor alles wat je hebt gegeven. Dank voor hetgeen wij betekenden voor elkaar. Na een korte slopende ziekte is, toch nog onverwachts maar rustig, overleden mijn lieve vrouw, onze trotse mama, schoonmoeder, oma en mijn dochter Tannetje Verhage Anneke echtgenote van Dies de Jonge Oost en West Souburg 3 juni 1948 t Roosendaal 23 februari 2010 Roosendaal: Dies de Jonge Miranda en Ruud Erik en Simone Ralf, Lieke Oost- Souburg: Mevr. Verhage-Dellebeke Schuivenoord 29 4707 XL Roosendaal. Anneke is opgebaard in rouwcentrum Coppens, Vijfhuizen- berg 42 te Roosendaal, alwaar u afscheid van haar kunt nemen zaterdag 27 februari van 14.00 tot 14.30 uur. De afscheidsdienst zal plaatshebben maandag 1 maart om 14.00 uur in de aula van crematorium Zegestede aan de lonweg (afslag Zegge) te Roosendaal. Samenkomst in het crematorium. Schriftelijke condoleances voor aanvang in de ontvangkamer en persoonlijk na de dienst in de koffiekamer van het crematorium. Geen bezoek aan huis. In plaats van bloemen kunt u een donatie doen voor het K.W.F. Hiervoor zullen bussen zijn in het crematorium. Veel te vroeg is na een korte periode van ziek zijn overleden onze zus, schoonzus en tante Anneke de Jonge - Verhage Hoogeveen Breskens Oost-Souburg Oost-Souburg Adrie en Yvonne Johan en Ria Jan en Addie Bert en Nancy neven en nichten Door Zijn ogen gezien door Zijn handen gevormd naar Zijn beeld geschapen in Zijn hart geborgen Met veel verdriet geven wij kennis dat na een zwanger schap van 33 weken ons lieve kindje levenloos is geboren Gilles A driaan Arco en Carolien Schot-Schouls Paula Machiel Gerlieze 18 februari 2010 Anna van Egmondlaan 5 4303 AC Zierikzee 22 februari hebben we Gilles begraven. Veel mooie herinneringen. Verzachten ons verdriet. Voorgoed uit ons midden, voor altijd in ons hart. Geschrokken en verdrietig zijn wij door het onverwachts overlijden van Ulrike van Werkhoven Wij wensen Christiane, Marieke, Mark en verdere familie leden heel veel sterkte met het overlijden van Ulrike. Namens alle bewoners, deelnemers en medewerkers van Beukenstraat 2 en AC Oosterschelde Goes, 23 februari 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 72