Jpbpi 34 Dillen Di/sr jadsn Liebeke Peters I familieberichten donderdag 25 februari 2010 O IHens6nliRq.nl r n Dolgelukkig zijn wij met de geboorte van ons tweede kleinkind Zoon van Amber en Maurice Corrie en Kees Mieke en Ton v Zierikzee, 24 februari 2010 Je was er altijd Je was voor ons de beste Diep bedroefd, maar ook vervuld met dankbare herinneringen voor alles wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve moeder, schoonmoeder en oma Antoinette Adrians de Croo - Lichtenberg Sinds 1989 weduwe van Bram de Croo in de leeftijd van 96 jaar. J.C.W. de Croo E.M.C. de Croo - van Leur Klein- en achterkleinkinderen Vlissingen, 21 februari 2010 Zorgcentrum "Theo van Doesburgcentrum" Correspondentieadres: J.C.W. de Croo Fatimastraat 77 4834 XT Breda De crematie heeft in besloten kring plaats gevonden. Onze grote dankbaarheid gaat uit naar de medewerkers van het Theo van Doesburgcentrum voor de liefdevolle zorg en aandacht die zij haar hebben gegeven. Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van de heer M. van Dalen voormalig medewerker van de gemeente Kapelle. Wij wensen zijn familie veel kracht en sterkte toe dit verlies te dragen. Burgemeester en wethouders van Kapelle, De loco-secretaris, De burgemeester, R. Hogendorf S.W.G.M. Kramer "Veilig in Gods hoede. Psalm 27 In dit vertrouwen is door de Here, op Zijn tijd, thuisgehaald onze lieve en zorgzame vader, opa en overopa Cornells van den Hoek nog maar heel kort weduwnaar van Barendina van den Hoek-van der Zwan zoon van Jacob van den Hoek en Lena van den Hoek-Zandijk 's Gravenhage, 6 augustus 1928 Goes, 24 februari 2010 Met veel respect en waardering denken wij terug aan onze lieve vader en opa. Wij hadden zo graag nog een poosje voor hem willen zorgen na het overlijden van zijn geliefde vrouw, onze moeder en oma. Hij heeft alles gegeven wat in zijn vermogen lag om voor ons te zorgen. Wij zullen zijn vriendelijkheid, gezelligheid en zijn hartelijke begroetingen ontzettend missen. Dordrecht: Marleen van Dam-van den Hoek Cor van Dam Pieter en Marije, Elianne Brendine en David Comeel en Maew Jo-Anke Maurice Goes: Jaap van den Hoek Sandra van den Hoek-Reijnhoudt Kees Pieter Lineke Goes: Martin van den Hoek Els van den Hoek-Geschiere Harm Bram Sjaak Marieke Anna Paulownaplein 114461 RC Goes Onze lieve vader en opa is thuis opgebaard. Aldaar is er gelegenheid tot afscheid nemen op vrijdag 26 februari van 19.30 tot 20.30 uur. De dankdienst wordt gehouden op zaterdag 27 februari om 10.45 uur in het rouwcentrum 'De Bevelanden', Geldeloozepad 20 te Goes. Aansluitend zal de teraardebestelling plaatsvinden op de Algemene Begraaf-plaats te Goes. Na afloop van de teraardebestelling is er gelegenheid tot condoleren in het huis van onze vader en moeder, Anna Paulownaplein 11 te Goes. Diep geschokt zijn wij door het grote velies van onze MAAT Ouincy Hoekwater We zullen je erg missen en echt nooit vergeten Steven, Ruben, Jan Willem, Koster, Bennie, Marko, Jovica, Meggo, Moreno, Reuzer, Struik, Cris, Kenneth, Dennis, Olmo, Maik-e, Damien, Jamed en al je andere vrienden stevan rust zacht we zullen je missen.voor altijd in ons hart. sefik&roel Als vader sterft verdwijnt de boom waarin je klimmen kon als kind om naar de verte van je eigen horizon te speuren. Joseph Cornells Mangnus weduwnaar van Maria Vanden Bossche Clinge, t Sint-Niklaas, 15 september 1922 23 februari 2010 Sint-Gillis-Waas: Eliane en Henri t Clinge: Marc en Marianne Remco en Tsjitske Inez en Jochem, Mila, Noah Clinge: Luc en Nelly Cecile en Corné Arlette Birgit Sint-Niklaas: Claudine en Walter Judith en Frank Thomas Simon-Pieter en Astrid Sint-Gillis-Waas: Nico en Ann Maarten Nicolas 's-Gravenstraat 362,4567 AT Clinge Onze lieve pa is opgebaard in het uitvaartcentrum van DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Er is gelegenheid om afscheid van hem te nemen op vrijdag 26 februari van 18.00 tot 18.30 uur. De uitvaartdienst zal plaatsvinden op zaterdag 27 februari om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Henricus te Clinge, waarna we pa begeleiden naar zijn laatste rustplaats bij mama op de r.k. begraafplaats aldaar. Na de begrafenisplechtigheid is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de kerk. ik wil zoveel ik wil naar buiten lopen, fietsen, boodschappen doen de zee zien werken in de Drvkkery eten koken met vrienden op stap weet ik veel gewoon de dingen doen die bij leven horen uit een mail van Liebeke van 13 februari Wij zijn erg bedroefd dat onze collega Liebeke Peters is overleden. Altijd vrolijk en optimistisch, we zullen haar missen. We wensen Luna, familie en vrienden van Liebeke heel veel sterkte toe. 29 mei 1960 - 24februari2010 directie en medewerkers van de drvkkery, Middelburg boekhandel 't spui, Vlissingen In verband met het overlijden van onze collega Liebeke Peters zijn de Drvkkery, Middelburg en Boekhandel 't Spui, Vlissingen op maandag 1 maart tot 15.00 uur gesloten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 52