Liebeke Peters opzegaienst DunkhrfÉujpjjjü 3 6 I famifieberichten donderdag 25 februari 2010 fll8nsendnq.nl ik wil zoveel ik wil naar buiten lopen, fietsen, boodschappen doen de zee zien werken in de Drvkkery eten koken met vrienden op stap weet ik veel gewoon de dingen doen die bij leven horen uit een mail van Liebeke van 13 februari Wij zijn erg bedroefd dat onze collega Liebeke Peters is overleden. Altijd vrolijk en optimistisch, we zullen haar missen. We wensen Luna, familie en vrienden van Liebeke heel veel sterkte toe. 29 mei i960 - 24februari 2010 directie en medewerkers van de drvkkery, Middelburg boekhandel 't spui, Vlissingen Uw wil geschiede Diep bedroefd geven wij u kennis dat, na een arbeidzaam leven, de Heere van ons heeft weggenomen, na een ernstige ziekte, mijn innig geliefde man, onze zorgzame vader en liefdevolle opa Cornelis Antonie Stouten Kees in de leeftijd van 62 jaar. Coby Stouten-Flikweert Jan en Paulina Nanneke en Jan Dirk Julian Naomi Jarick Christine en Dennis Caroline Danielle Maurits ~in liefdevolle herinnering- Jonathan Thomas 23 februari 2010 Molenweg 50 4307 AK Oosterland Gelegenheid tot condoleren D.V. vrijdag 26 februari van 19.30 tot 20.30 uur in de kerkzaal van de Ger. Gem., St. Joostdijk 11 te Oosterland. De rouwdienst zal gehouden worden D.V. zaterdag 27 februari in bovengenoemde kerk, aanvang 10.30 uur. Aansluitend zal omstreeks 11.45 uur de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Oosterland. Na de begrafenis is er alsnog gelegenheid tot condoleren in de kerkzaal. Geen bloemen In verband met het overlijden van onze collega Liebeke Peters zijn de Drvkkery, Middelburg en Boekhandel 't Spui, Vlissingen op maandag 1 maart tot 15.00 uur gesloten Jouw zonlicht dat moet wijken voor het vallen van de nacht zal nimmer haar warmte verliezen doch blijven stralen in al haar pracht Door jouw liefde op ons te schijnen geef je ons de kracht die nodig is weer op te staan na het verstrijken van deze nacht Met verdriet geven wij kennis van het overlijden van mijn man, vader, broer, zwager en oom Daam Rorije Eindhoven, 25 maart 1941 Middelburg, 22 februari 2010 Lieve man van Janny Verhage Zorgzame vader van Hans Michael Baasje van Lotte en Roda JC Familie Rorije Familie Verhage Nu ben je aan je laatste grote reis begonnen. Ooit komen wij elkaar misschien weer tegen om deze reis samen verder te gaan. Daam zal in besloten kring worden gecremeerd. Geen toespraken Onze dank gaat uit naar de verzorgsters van het St. Jans Hospice de Casembroot in Middelburg voor de liefdevolle verzorging van Daam. Correspondentieadres: Kerkplein 6, 4373AA Biggekerke Daam is niet meer, wij zullen hem missen. We wensen Jannie en Hans-Michael veel sterkte voor nu en de komende tijd. Cor en Gré Scheunhage-Schreijenberg Met droefheid hebben wij kennis genomen dat, na een ernstige ziekte, door de Heere is weggenomen onze zeer geliefde Oom Kees We zullen zijn behulpzaamheid, goede raad en meelevendheid ontzettend missen. Wij wensen tante Coby, Jan en Paulina, Nanneke en Jan Dirk, Christine en Dennis en kinderen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd en voor de toekomst. Ar jon en Anita Lennert en Janine Eline Corina en Len Leendert Arjan en Martine Annelies Jan en Martje Joël Iwan Sjanie en André Bart Adriënne Laurens Oosterland, 23 februari 2010 Veel te vroeg is na een ernstige ziekte overleden onze (oud) buurman en vriend Kees Stouten Met goede herinneringen aan een gewaardeerd collega. We wensen Coby, (klein)kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij dit grote verlies. Wim en Truus Stouten Han en Laura Steenpoorte Wim en Mia Nikerk Florijn en Els Bogaard en kinderen Oosterland, 23 februari 2010 Hlensenfinq.nl Met Mensenlinq Opzegdienst kunt u een overlijden in één keer aan talloze instanties doorgeven. Ga naar www.mensenlinq.nl en meld u aan. "Mijn genade is u genoeg" Met droefheid geven wij u kennis, dat de Heere onverwachts uit onze familiekring heeft weggenomen, onze geliefde zuster, schoonzuster en tante Leintje Vader Lenie in de leeftijd van 76 jaar. Middelburg: E.A. Vader-van Eenennaam W. Vader (in herinnering) Pv Kaljouw-Vader C Kaljouw J. Vader C. Yader-van Oosten Neven en nichten Onze dank gaat uit naar personeel en vrijwilligers van Zorgcentrum Eben-Haëzer" voor de liefdevolle verzorging. 24 februari 2010 Correspondentie-adres: C. Kaljouw Arnelaan 24,4335 TD Middelburg De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden D.V. zaterdag 27 februari om 12.00 uur in de "Ter Hoogekerk", Willem Teellinckstraat 3, Middelburg. Aansluitend zal om 13.00 uur de begrafenisplechtigheid plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na afloop van de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de condoleanceruimte van de begraafplaats. Voorafgaand aan de rouwdienst is er van 11.30 uur tot 11.45 uur gelegenheid om afscheid van Lenie te nemen in de rouwkamer van de kerk. Geen bloemen Met leedwezen hebben wij kennisgenomen van het over lijden van de heer M. van Dalen voormalig medewerker van de gemeente Kapelle. Wij wensen zijn familie veel kracht en sterkte toe dit verlies te dragen. Burgemeester en wethouders van Kapelle, De loco-secretaris. De burgemeester, R. Hogendorf S.W.G.M. Kramer Uw reacties, kaarten en brieven bij het overlijden van onze lieve "tante Ina" en oma van onze kinderen Centina Cornelia Mol-Feijtel waren hartverwarmend en voor ons een grote steun. Het is fijn te weten dat zovelen van haar hielden en haar waardeerden. Hiervoor onze hartelijke dank. Rien en Hanneke Arjan Audrey Nelly en Ad Adriaan en Babette Ma rit Februari 2010 fc, dag en nacht bereikbaar 0118 - 413 417 lan Dishoeckstraat 620. 4382 XW Vlissingen info@uzzl.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38