zeeland 125 MULTIMATE miHBir Dancefeest Beachboom komt even terug om tekorten aan te zuiveren Zitskiër biedt foto aan aan Airpack Zierikzee Steiger lijdt veel schade in Breskens gratis cadeaubon bij aanschaf van Stanley schuifdeur systeem t.w.^ 39,95 sgQtoli donderdag 25 februari 2010 W door Ton van den Nouweland SCHARENDIJKE - Er komt waar schijnlijk deze zomer toch weer een aflevering van de danceparty Beachboom op het strand nabij de Brouwersdam. De editie 2010 komt er vanwege de vraag van fans, maar zeker ook om geld te verdienen, zodat de schuldeisers van eerdere edities hun geld krijgen. Mede-organisa tor Joop Alphenaar bevestigde gis teren dat hij bij de gemeente een vergunning heeft aangevraagd voor zaterdag 7 augustus. De organisatie van Beachboom maakte vorig jaar bekend na der tien jaar te stoppen vanwege de ZIERIKZEE - Op de valreep voor zijn vertrek naar de paralympics in Canada heeft zitskiër Kees-Jan van der Klooster uit Vlissingen een fo to van hemzelf aangeboden aan di recteur Piet Warnar van Airpack in Zierikzee. Van der Klooster is ge portretteerd in de duinen bij Dis hoek in opdracht van Randstad. Dit bedrijf heeft enkele deelne mers aan de Olympische Spelen la ten fotograferen als relatiege schenk. „Ik vond het leuk om de foto zelf aan te bieden aan het eni- grote financiële risico's. Er was toen een tekort van 50.000 euro. Voor de laatste aflevering waren met 3300 bezoekers net voldoende tickets verkocht om niet failliet te gaan. „Er zijn wat crediteuren," zei Alphenaar gisteren. Een bedrag wilde hij niet noemen. „Maar het gaat wel over geld, ja. Toch is dat niet de enige drijfveer, want dan had ik het feest ook kunnen verko pen. Er zijn namelijk kapers op de kust die er met de naam Beach boom vandoor willen gaan. Het zijn toch eerder de vele aanvragen van bezoekers die ik steeds krijg en ik wil gewoon niet dat een an der er met ons kindje vandoor gaat." Een deel van de oude Beach- ge Zeeuwse bedrijf dat mijn por tret heeft uitgekozen", zegt Van der Klooster. Donderdagochtend in alle vroegte vertrekt hij naar Vancouver waar hij als enige Ne derlander gaat deelnemen aan de paralympics. Zitskiër Van der Klooster komt uit op het onder deel downhill, de super-G en de slalom. Op het onderdeel down hill heeft hij medaillekansen. De paralympics beginnen op 12 maart. Van der Klooster komt een dag later al in actie. boom-organisatie blijft bestaan, maar er worden naar verluidt, ook mensen namens de leveranciers van het dansfeest toegevoegd. Al phenaar zegt in een nieuwe part ner 'de goede geldschieter, waar naar we altijd al op zoek waren' te hebben gevonden. „We zijn in on derhandeling. Meer kan er nog niet over zeggen. Ik heb die partij ook beloofd de hoogte van het te kort niet bekend te maken." Alphenaar voelt zich verbonden met Beachboom: „Het hoort bij me. Als er een ton was geboden had ik het verkocht, dat wel. Maar ik had het toch ook kunnen laten klappen? Ach, het nekt me nog een keer. Ik weet het. Maar zo steek ik nu eenmaal in elkaar." BRESKENS - Schipper Rolf Hoving vreest dat de Festijn, zijn plezier- schip voor vaar- en vistochten, bin nenkort niet meer kan aanmeren in de handelshaven van Breskens. De steiger lijdt veel schade door 'ge- en misbruik' van slepers, vlet ten en multicats die betrokken zijn bij baggerwerkzaamheden in de Westerschelde. Hoving heeft er begrip voor dat de steiger door meer schepen wordt gebruikt. Maar de baggerschepen hebben te veel vermogen voor continu ge bruik van de steiger, stelt hij.- Alsof dat nog niet genoeg is, waren het ook nog eens twee witte en drie zwarte lammetjes. Hage spreekt van een unieke gebeurtenis. „Vijf lammetjes is echt veel voor dit ras, de Swifter. Het schaap waar het om gaat, heeft in het verleden al eens drie en twee lammeren gekre gen. Daarom had ik dit niet ver wacht." Ook de combinatie van drie zwarte en twee witte lammetjes is vrij bij zonder. „De Swifter is een melk- schaap en die zijn wit. Af en toe wordt er een zwart lammetje gebo ren. Dat heeft te maken met de ge nen van de ram." foto Lourens Riemens 150,? knielaars 54,95 schoenklomp rundleder waterdicht klasse S3 stalen neus *bij besteding v.a. 750,- week 8-9 2010 *vraag naar de voorwaarden, druk- en zetfouten voorbehouden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 27