PZC Nog geen koper voor stadscamping DONDERDAf 1 VRIJDAG i ZATERDAG OPEN DAGEN 25 26 27 Drukte bij nieuwe super deDRVKKERY Oproep EN 22 en 23 26 en 27 overname Eigenaar Stichting Hendrick Avercamp heeft nog geen concreet bod ontvangen Hogazon februar: februari 1 februari 100% ZEKERHEID! GEEN AANBETALING! Vrouw (77) mishandeld in Nollebos almanak Vlissingse kieslijsten tellen meer Souburgers dan ooit. Puur toeval. 21 Donderdag 25 februari 2010 Oud-marinemensen herdenken aardbeving in stad Agadir Tip? walcheren@pzc.nl door Theo Giele middelburg - Het is uiterst onze ker of de stadscamping in Middel burg dit seizoen open gaat. Er is bij de eigenaar van de camping, de stichting Hendrick Avercamp, nog geen concreet bod van een koper of pachter binnengekomen, aldus bestuurslid David Rijkse. Tot en met vorig jaar werd de cam ping aan de Koninginnelaan ver pacht aan het echtpaar Kalverboer. Stichting en exploitant konden geen overeenstemming bereiken over de nieuwe pachtvoorwaarden en de camping werd te koop gezet. Volgens Rijkse zijn afgelopen no vember twaalf mogelijke gegadig den aangeschreven. „Daar kwam één reactie op. We hebben toen ge zegd: doe maar een bod. Maar daarna hebben we niets meer ge hoord", aldus Rijkse. Er heeft zich ook een kandi daat-pachter gemeld, maar ook dat is tot het uitwisselen van informa tie gebleven. Het echtpaar Kalver boer heeft inmiddels het bestuur van de stichting Hendrick Aver- kamp een brief gestuurd waarin ze om opheldering vragen over de stand van zaken. Rijkse zegt dat zijn bestuur bin nenkort met Kalverboer zal over leggen. De stichting wil praten over de overname van onder meer de website, het telefoonnummer en het klantenbestand. Deze za ken zouden dan aan een eventuele nieuwe eigenaar of pachter wor den meeverkocht. De stichting is de afgelopen maan den niet opnieuw actief op zoek gegaan naar een koper. Het geslo ten blijven van de camping is voor de stichting financieel geen groot probleem. Op gemeentelijke- en waterschapslasten na heeft de stichting nauwelijks kosten. De stichting heeft dus geen vliegende haast om van de camping af te ko men. Zelfs al vindt het bestuur nog voor het komend seizoen een koper, dan nog is het de vraag of de voorziening open gaat. Rijkse kan zich goed voorstellen dat een nieuwe eigenaar eerst de voorzie ningen op de camping wil opknap pen. Verkoop van het terrein om er bijvoorbeeld huizen op te bou wen is volgens Rijkse niet aan de orde. „Dat kan helemaal niet. De bestemming is toerisme." meliskerke - De supermarkt van Meliskerke is weer open. Dat is goed nieuws voor de inwoners van het dorp. Zij hoeven niet lan ger naar Koudekerke, Domburg of Aagtekerke om inkopen te doen. Een half jaar geleden ging de (toen nog) Attent-supermarkt dicht van wege te geringe inkomsten. Hoe groot het gemis was, bleek giste ren tijdens de opening van Koppe- jans Dagwinkel. „De belangstelling overtreft onze verwachting", zei Aart Koppejan. Hij had halverwe ge de dag al meer dan honderd klanten begroet. Daaruit spreekt volgens hem niet alleen de wens om op het dorp boodschappen te doen, maar ook dat het de gebroe ders Koppejan wordt 'gegund' om de winkel te runnen. Koppejan is een familiebedrijf met bakkersza ken in Meliskerke, Westkapelle en Koudekerke. Tien jaar geleden wer den vanuit hun rijdende winkel nog levensmiddelen verkocht. De samenstelling van het assortiment in de nieuwe super is een kwestie van ontdekken, denkt Koppejan. De winkel in Meliskerke is de eer ste Dagwinkel in Zeeland. Het is de bedoeling dat onder deze lande lijke formule meer zaken volgen. „TtüWt 0 PNlt -- KOZIJNEN EZONWERIN 6 www.hogazon.nl is onderdeel van Rogeko Groep BV Hogazon dé specialist in kozijnen en zonwering 08.30 T/M 21.00 UU 08.30 T/M 21.00 UUR 10.00 T/M 16.00 UUR Kom naar de showroom en ontvang de EXTRA spetterende OPEN DAGEN actie! Schouwersweg 100 4451 HT Heinkenszand T 0113 - 56 40 04 I info@hogazon.nl www.hogazon.nl F 0113 - 56 30 09 VLISSINGEN - Een 77-jarige Vlissing se is dinsdagmiddag in het Nolle bos in Vlissingen mishandeld. Ze was met haar hondje aan het wan delen. Toen haar hondje naar een ander hondje blafte, werd de eige naar hiervan boos en schopte het beestje. Toen de vrouw hierover een opmerking plaatste, sloeg hij haar in het gezicht. De politie is op zoek naar getuigen. Ze kunnen bellen met 0900-8844. Het signale ment van de dader: lengte 1,75 - 1,80 meter, blank, ongeveer 25 jaar. Hij droeg een wollen muts en een donkere jas. Markt 51 Middelburg T0118 886 886 vanavond, 19.30 uur Popquiz thema: politiek dinsdag 2 maart, 20.00 uur Zeeuwse Bibliotheek Robert Vuijsje over Alleen maar nette mensen boeken bestellen? www.drukkerijmiddelburg.nl Tip? redactie@pzc.nl Sommige ouders verzetten zich zo lang mogelijk tegen de aanschaf van een gsm voor hun puber, maar in de huidige infocratie lijkt daar geen ont snappen meer aan. Stiekem toch ook wel handig, moesten die ouders uit Zierikzee erkennen. Op tijd thuis ko men is voor de jongste van twee zo nen best lastig en zo kunnen ze hem altijd ter verantwoording roepen. Mits hij het belletje beantwoordt na tuurlijk. Daarin is de kruimel nogal selectief, vermoedden ze. Zo bleef een oproep van pa onbeantwoord. Een collega probeerde het direct nog eens vanaf haar vaste kantoortoe stel. Het bleef bij twee keer over gaan: „Met mij!" Die heeft dus weer wat uit te leggen bij het eten.... Meteen al op de eerste winkeldag trok de supermarkt in Meliskerke de hele dag door klanten. foto Izaak Verkeste

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 23