30 woensdag 24 februari 2010 f) H1cnseniinq.nl De laatste jaren waren er ups en downs Menigmaal sloeg jij je er doorheen Al was het nog zo zwaar, je ging ervoor Tot je zeif vond, ik heb genoeg geleên Intens verdrietig geef ik u kennis van het overlijden van mijn lieve zorgzame man Jan Jansen echtgenoot van Maria Janna de Blaeij 12 september 1933 123 februari 2010 Bedankt voor alle fijne jaren Rie Jansen-de Blaeij Churchilllaan 584 4532 MB Temeuzen i Zaterdag 27 februari is er-vanaf 9.30 uur gelegenheid tot condoleren in uitvaartcentrum "De Ridder". Hughersluys I 22 te Terneuzen, waarna om 10.00 uur de afscheidsdienst aanvangt. De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Mijn dank gaat uit naar huisarts M.A.H. Maenhout, de nefrologen I. Wauters en A. Weenink en het dialyseteam van ziekenhuis De Honte. Wij zijn als bladeren in de wind Ritselend langs de zoom van oude wouden En alles is onzeker en hoe zouden wij weten wat alleen de wind weet, kind. R. Holst Verdrietig namen wij kennis van het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Jan Jansen Jan en Koos den Hamer-Jansen Els en Pia Bram en Kitty nooit meer samen boten kijken nooit meer samen brunchen nooit meer samen naar de chinees ooit weer samen met tante Rie Lieve ome Jan rust nu maar uit het is goed zo dikke kus van ons allemaal Liesbeth - Jimmy, Tom, Bart Mario en Danielle - Zoë, Timo Stefan.... Hoi knul Wanneer je nu elkaar kent, al zo'n dikke 20 jaar. En alle voor en tegen, deelde met elkaar. Nooit hoefde op te letten, over hoe je 't zei of bracht. Jou door en door te kennen, van buiten ruw van binnen zacht. En wanneer je zo geraakt bent door jou te zien gesmoord in stilte. je leven langzaam weg ebt, langzaam in de kilte. Wanneer je zo'n iemand kent, van een schuchter jochie tot een stoere vent.... 't is moeilijk, een naam hier aan te geven. Maar 't is voor mij m'n beste vriend. Ook voorbij dit leven Tot later.. Wim Stefan We zijn geschokt... Bedankt voor je vriendschap! Björn, Ellis, Joost, Serge, Marco, Tieneke, Kris, Ina Bas, Mirjam Lieve Steef Bedankt voor alle mooie jaren dat we met jou hebben mogen samen werken. We zullen je ontzettend missen Je oud-collega's Cafetaria Beethoven Stefan jij was de beste en stoerste vriend die ik kenEric ik zat zo graag naast jou, met je leuke grapjes ik zal je nooit vergeten.... Petra ik ben blij met dat mobieltje datje me hebt gegevenJens toen ik je voor het laatst zag, was om flessen voor Haiti op te halenLucas Je bent een oom om nooit te vergetenStijn Stefan ik heb een tekening voor jou gemaaktTeun ik mis je zoJop nooit meer stoeien met jouMats Onwerkelijk, hier zijn geen woorden voor Stefan Heel veel sterkte, lieve Kim Liefs Mark en Marleen Lieve Stefan Mijn eerste liefde, ik zal altijd van je blijven houden. Jij hebt een speciaal plekje in mijn hart. liefs Fiona Voor altijd in ons hart Karei èn Annie, Joëlle, Barry en Senn Zo plotseling ben je van ons heengegaan. Daar heeft niemand ooit bij stilgestaan. Wat in onze herinnering blijft is je lach. Je genoot van het leven. Bedankt voor alles wat je hebt gegeven. Intens verdrietig, maar met een onuitwisbare herinnering aan haar leven, hebben wij geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve zorgzame vrouw, onze ma, oma en overoma Dina Adriana Mookhoek - Roofack echtgenote van Dirk Mookhoek Groede Breskens 1 maart 1933 22 februari 2010 Breskens: Dirk Mookhoek Hoek: Jan en Lia Mookhoek -de Reu Diana en AlexanderJeffrey Marcel en Mandy V V, Dylan Aardenburg: Rieneke en George Dhont - Mookhoek Remco en Yanaika, Jurre Jeroen en Athy Judith en Marco Finn Oostburg: Co en Ineke Mookhoek - Haak Nadja en Patrick Melissa en Jesper Irina Laura Breskens Majella en Mark Verstraete - Mookhoek Dennis Seung Ri Ghistelkerke 5 4511JB Breskens Ma is opgebaard in het mortuarium van het Antonius ziekenhuis te Oostburg.Gelegenheid tot afscheid nemen donderdag 25 februari van 19.30 tot 20.00 uur. De afscheidsbijeenkomst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op vrijdag 26 februari om 14.00 uur in de S.O.W.Kerk aan de Dorpsstraat te Breskens. Na de bijeenkomst is er gelegenheid de familie te condoleren. De crematie zal in crematorium "Terneuzen" plaatsvinden Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Nooit meer eten of zomaar even langs bij Oma Dientje Nooit meer een knuffel van jou. We zullen je zo ontzettend missen. Dag lieve oma Dientje. Liefs van Dennis Seung Ri Breskens, 22 februari 2010 iii jjimmj 24 februari 2008 24 februari 2010 Lidewij en Pepijn Ze zijn niet meer waar ze waren maar wel overal waar wij zijn. Oma en opa Bartelse ERZORGING Peter Butler Voor een perioonlijne begeleiding bij uitvaart Rouwcentrum: Maalstede 1a Kapelle Peter Butler v.o.f. Benonistraat 3 4421 DN Kapelle tel.(0113)340 381 fax (0113) 340 524 www.peterbutler.nl email: pabutler@zeelandnet.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 38