Marie Theresia van den Neste 34 I familieberichten üysrJada/j woensdag 24 februari 2010 "In Uw handen beueel ik mijn geest" Tot onze diepe droefheid is door de HEERE, op Zijn tijd, na een langdurige, ernstige ziekte en moeizame levens avond, van ons weggenomen, mijn innig geliefde, zeer zorgzame vrouw, onze moeder en oma Jacoba Kaljouw-Coppoolse echtgenote van Marinus Kaljouw in de leeftijd van 75 jaar. Wij zijn dankbaar voor alles wat zij voor ons betekend heeft. Oost-Souburg: M. Kaljouw Biggekerke: Jan en Annemarie Sint-Annaland: Rino en Ellie Jacolien Arnemuiden: Ankie Oost-Souburg: Wilma (in liefdevolle herinnering) Oost-Souburg: Wilco Middelburg, 23 februari 2010 Grote Abeele 12, 4388 VW Oost-Souburg Wij zijn 't Gasthuis afdeling Molenwater zeer erkentelijk voorde liefdevolle verzorging. Er is gelegenheid tot condoleren en afscheid nemen D.V. donderdag 25 februari van 19.30 uur tot 20.00 uur in de Zuiderkerk, Schoutstraat 1 te Middelburg. De rouwdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden D.V. vrijdag 26 februari om 13.00 uur de Zuiderkerk. Aansluitend zal om 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de M.A. van de Putte- straat te Oost-Souburg. Na afloop van de begrafenis is er ook gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in voornoemde kerk. Geen bloemen Don 't you ever let me go Hold on to me, it's gonna be alright Hold on to me tonight They always say we were the lucky ones M. Bublé We hadden nog zoveel plannen. Totaal onverwacht moeten we loslaten Cock van Os Rotterdam Vlissingen 11 oktober 1946 22 februari 2010 Anita ten Cate Esther en Clen Roel Annelies en Joram Mick Jeroen en Willemijn Correspondentieadres: Stoofweg 7,4325 BA Renesse Cock is opgebaard in het rouwcentrum aan de Bachweg 2 te Middelburg. Wanneer u nog even bij hem wilt zijn, bent u daar welkom op donderdag 25 februari tussen 19.30 en 20.30 uur. We nodigen u uit om samen met ons afscheid van hem te nemen op zaterdag 27 februari om .10.30 uur in de aula van begraafplaats 'Maria Rust' aan de Dirk van Voorne laan te Rockanje. Aansluitend zal hier de begrafenis plaatsvinden. Hierna bent u welkom in restaurant 't Golfie, naast de begraafplaats om de familie te condoleren. Helaas moeten wij veel te vroeg afscheid nemen van onze geliefde werkgever Cock van Os Ons medeleven gaat uit naar Anita, familie en vrienden. Wij wensen jullie heel veel sterkte met dit enorme verlies. Werknemers Hebu Plus B.V. Marco, Pierrot, Mascha en Jan Verdrietig en verslagen zijn wij door het overlijden van de heer Cock van Os Wij wensen Anita, kinderen en kleinkinderen heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Team Machine service Luteijn Heinkenszand O ITIensenlinq.nl Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder, oma en oma Toren echtgenote van Jacobus Antonius Kop'mels Sluis 21-08-1928 t Sluis 18-02-2010 Sluis: J.A. Kopmels Sluis: Marlies en Jan Sluis: Jürgen en Liesbeth, Tyler, Ashley Sluis: Carola en Patrick De Toren van Bourgondië Corr.adres: Dinsdagstraat 52 4524 AN Sluis W-\ <WK I De crematie heeft in besloten kring plaats gevonden. dag lieve Oma bedankt voor alle jaren rust zacht Carola en Patrick _l fe handen hebben voor ons gewerkt, fe hart heeft voor ons geklopt, fe ogen hebben ons tot het laatst gezocht. Rust nu maar uit. Heden overleed thuis na een kortstondige ziekte, omringd door degene die hem dierbaar waren mijn lieve echtgenoot, onze zorgzame pa en opa Jo de Koek echtgenoot van Els de Theije op 76-jarige leeftijd. Hulst: E.J. de Kock-de Theije Hulst: Annelies en Joost, Jeroen, Leontien Hulst: Jacqueline en Robert, Sven, Sander Hulst, 22 februari 2010. Correspondentieadres: Tivoliweg 13 4561 HJ Hulst De uitvaartdienst zal plaatshebben op vrijdag 26 februari 2010 om 10.30 uur in de St. Willibrordusbasiliek, Steen straat 2 te Hulst, waarna in stilte de crematie zal plaats vinden. Afscheid nemen van pa is mogelijk donderdag van 18.00 - 18.30 uur in het uitvaartcentrum, van der Maelstedeweg 102b te Hulst. Gelegenheid tot condoleren na de uitvaartdienst in de Basiliek. Zij die door onvoorziene omstandigheden geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven dit bericht als zodanig te beschouwen. - ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING - Vol bewondering voor de manier waarop hij zijn ziekte heeft gedragen, delen wij u verdrietig mee dat uit ons midden is weggenomen mijn broer en onze oom Jacob Bijl Koudekerke, 4 juni 1930 Middelburg, 22 februari 2010 Oost-Souburg: G. van der Werf-Bijl Vlissingen: Lies Hulsbergen-van der Werf Francois Karei Hulsbergen Kloetinge: Harmen van der Werf Els Akkermans Matthijs, Paul en Adriënne -de begrafenis zal in stilte plaatsvinden- Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Sint fans hospice De Casembroot in Middelburg en dokter Kerkhofs voor de goede verzorging. Correspondentieadres: Zeewijksingel 11 4388 EN Oost-Souburg "Ik worstel en ontzwem Maria Cornelia (Mieke) Burghout-de Smit A Goes 1 februari 1945 t Tilburg 22 februari 2010 Nico Burghout Ron, Addy en Jimmy Edgar, Muriël, Irene en Hugo Correspondentieadres: Oude Lind 35,5046 AL Tilburg U kunt afscheid nemen van mijn vrouw, onze moeder en oma in Het Afscheidshuis, Oude Lind 35 te Tilburg op donderdag 25 februari tussen 19.00u en 20.00u. De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 26 februari om 11.00u in de Mariakerk, De Schans 122,5011 EN Tilburg. Indien u geen persoonlijke uitnodiging heeft ontvangen, kunt u.deze aankondiging als zodanig beschouwen. Voor ons allemaal veel te vroeg, maar dankbaar dat haal verder lijden bespaard is gebleven, hebben wij afscheid moeten nemen van Mieke Burghout-de Smit mijn geliefde zus en onze altijd vrolijke en inspirerende tante A Goes. 01-02-1945 t Tilburg, 22-02-2010 Vlissingen J.H. Seijbel-de Smit Vlissingen Eric de Quelereij Aartje de Quelereij-Baijens Vlissingen Linda Lamper-de Quelereij Jan Lamper Vlissingen Conny Seijbel Frans van de Velde Vlissingen Joke Bollebakker-Seijbel Frank Bol lebakker Terheijden Ellen van der Weijde-Seijbel Albert van der Weijde achterneven en -nichten Na een ernstige ziekte heb ik, toch nog onverwachts, afscheid moeten nemen van mijn vriend en compagnon Hans Koopman Ik wens zijn vrouw en naaste familie veel sterkte met dit verlies. Marco Verstraaten Sunland Trading Services B.V. Euro Verbau Benelux B.V. Ons bereikte het droevige bericht dat de heer J. Koopman na een ernstige ziekte is overleden. De heer Koopman was van 2002 tot 2006 fractie voorzitter van de politieke partij Alert! Hij heeft in die hoedanigheid een waardevolle bijdrage geleverd aan het gemeentebestuur van Schouwen-Duiveland. We wensen zijn naaste familie veel kracht en sterkte toe bij het verwerken van dit verlies. Burgemeester en wethouders van de gemeente Schouwen-Duiveland, M.K. van den Heuvel, G.C.G.M Rabelink, gemeentesecretaris burgemeester Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze broer en zwager Cornells Stoutjesdijk in de leeftijd van 89 jaar. Zierikzee: JohanenTannie Colijnsplaat: Marinus en Jo Zierikzee: Riet en Rinus t Zierikzee: Corrie en Adrie t Noordwelle: Corrie en Toon f Zierikzee: A. Stoutjesdijk t en Corrie Neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 36