t A. van Leuven en J.Gijsel ÜTdl Jsila/I }t) dinsdag 23 februari 2010 (f) (I1enseniinq.nl op 23 februari zijn onze ouders 50 jaargetrouwd pa en ma gefeliciteerd met jullie gouden huwelijk nog vele gelukkige jaren samen kinderen en kleinkinderen Zeer bedroefd, maar met onuitwisbare herinneringen aan zijn leven, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn zorgzame man, onze lieve, fijne pa en geweldige, onvergetelijke opa Cornelis Anthonius Baltus -Kees- A 's Gravenhage 8 februari 1936 t Vlissingen 20 februari 2010 Greet Baltus-de Vries Louisse Smits-Baltus Jaap Smits Ilse, Irma Boris 3 Corjan Baltus Monique Baltus-Harwijne Madeion en Bauke Lisanne Rico Baltus Monique Braat Naomi en Rick, Dwight, Niels, Amber Dundee Ruys de Beerenbrouckstraat 37 4384 EN Vlissingen Kees is opgebaard in het uitvaartcentrum H. Jobse, Bach- weg 2 te Middelburg, waar gelegenheid is tot afscheid nemen vrijdag 26 februari van 1115 tot 11.45 uur. Aansluitend zal daar om 12.00 uur de afscheidsbijeen komst worden gehouden. De begrafenis zal plaatsvinden om 13.30 uur op de Algemene Begraafplaats te Vlissingen. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd uitvaartcentrum. Hard gewerkt, moegestreden ging jij slapen voor altijd. Hij weet wat jij hebt geleden in jouw grote dappere strijd. Na een periode van afnemende gezondheid is toch nog onverwacht van ons heengegaan onze lieve broer, zwager en oom Jacobus Anthonie Bedet - Cobus - Amsterdam, 25 augustus 1929 Terneuzen, 22 februari 2010 Wilhelminadorp Marchien van Ouwerkerk-Bedet Arie van Ouwerkerk Terneuzen Gerrit Bedet Margriet Bedet-Havenaar Neven en nichten Correspondentieadres: Lingestraat 49 4535 ER Terneuzen De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 25 februari om 11.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Zuiderbegraafplaats aan de Bellamystraat te Terneuzen. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in Restaurant 't Vijverhof, Frederik van Eedenstraat 2. Onze dank gaat uit naar het personeel van Woonzorgcentrum 'De Blide'en streekziekenhuis 'De Honte', afd. B1 en IC voor alle zorg en aandacht. Heel bijzonder, heel gewoon Gewoon een heel bijzondere man Verdrietig nemen wij afscheid van onze altijd belangstellende en opgewekte buurman Jan Konraad Onze gedachten gaan uit naar Jopie, zijn kinderen en kleinkind Ineke en Barend Puype Hannie en Kees Westerweele Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze oud-'medewerker Jan Konraad Jan is ruim 40 jaar aan ons kantoor verbonden geweest. We herinneren Jan om zijn grote betrokkenheid en humor. We wensen Jopie, kinderen en verdere familie veel sterkte toe bij dit grote verlies. Directie en medewerkers Accountants- en Adviesgroep Rijkse Rust in vrede Jan Konraad w.s.v.'t Zand Middelburg Als ik eens mijn ogen sluit en het leven vliegt eruit en als men vraagt: Was 't goed of matig? Was 't vlot of statig? Blijf bij de vraag niet langer staan. Vergeef me, ik heb m'n best gedaan. Moegestreden is kalm van ons heengegaan onze moeder, grootmoeder en overgrootmoeder Jacomina Margaretha den Toonder-Verbeem sinds 6 januari 1990 weduwe van Marinus den Toonder in de leeftijd van 89 jaar. Kloetinge: Piet en Clazien Ovezande: Sarieen Jan Ovezande: Adrie en Elly Geersdijk: CoraenRien Goes: Jeanneke en Dick Tilburg: Engelbert en René Klein- en achterkleinkinderen Goes, Zorgcentrum Ter Weel, 20 februari 2010 Correspondentieadres: Oostmolenweg 64 4481 PL Kloetinge Gelegenheid tot afscheid nemen woensdag 24 februari van 19.00 tot 20.00 uur in rouwcentrum 'De Bevelanden' Geldeloozepad 20 te Goes. De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal wo.rden gehouden donderdag 25 februari om 9.30 uur in de parochiekerk van de H. Maria Magdalena aan de Singelstraat te Goes. Aansluitend zal om 11.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium, Westelijke Oude Haven- dijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Verdrietig delen wij u mede, het overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Adriaan Slabbekoorn echtgenoot van C. Slabbekoorn-Mieras Kapelle: J. Slabbekoom-de Kok,overl. 3-1-2010 J. de Kok Heinkenszand: G. Slabbekoorn W. Slabbekoorn-den Herder Kapelle: A. Luteijn-Slabbekoom I.J. Luteijn Neven en nichten Kapelle, 21 februari 2010 Bedroefd geven wij er u kennis van dat, na een liefdevolle verzorging in "Ter Schorre", van ons is heengegaan onze lieve nicht en vriendin Maria Philomena Francisca Clijsen "Riet" weduwe van Robert van de Velde 18 -07- 1921 Tilburg t 22-02-2010 Terneuzen Tevens gaat onze dank uit naar 'tVerlaet", waar zij gedurende 10 jaar een goede en liefdevolle verzorging heeft genoten. Familie Clijsen Familie van de Velde Terneuzen, 22 februari 2010. Corr.adres: Dhr. F. Gaele'ns Stuvesande 62, 4532 MH Terneuzen De afscheidsplechtigheid, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatshebben op vrijdag 26 februari om 11.30 uur in familiehuis "De Geslootene Boom", aan de Kleine Markt 5-6 te Sas van Gent, waar u na afloop de familie kunt condoleren. De crematie zal aansluitend in stilte plaatshebben te Terneuzen. Tante Riet ligt opgebaard in "De Geslootene Boom" waar u voorafgaand aan de plechtigheid om 10.45 uur afscheid van haar kunt nemen. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen gelieven deze aankondiging als zodanig te beschouwen. Want ik ben verzekerd, dat noch dood noch leven, noch engelen noch machten, noch heden noch toekomst, noch krachten, noch hoogte noch diepte, noch enig ander schepsel ons zal kunnen scheiden van de liefde Gods, welke is in Christus Jezus, onze Here. Romeinen 8:38 en 39 Na een moedige strijd, vol wilskracht, is mijn lieve vrouw, onze moeder en oma waardig heengegaan. Jouw leven moesten wij loslaten. In ons leven houden we je altijd vast. Elisabeth Neeltje Zegers - Sep - gehuwd met Jan Cornelis Hamelink 25 december 1930 21 februari 2010 Zaamslag J.C. Hamelink Roosendaal Anke en Tiny Zaamslag Frans en Nicole Linda, Laura, Maarten Zaamslag Pieter en Sandra Korte Delft 3 4543 BC Zaamslag De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 25 februari om 14.00 uur in de Protestantse Kerk, Plein 2 te Zaamslag. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Zaamslag. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Rank', Zaagstraat 2. Onze dank gaat uit naar alle zusters van de Thuiszorg, de huisartsen mvr. P.J.M. de Keyser en dhr. M.R.M. Penne en de therapeuten Astrid en Metva. Geen bloemen. Woorden schieten te kort... door het overlijden van )ack Serrarens Wij wensen jenny, Claudia en Joost veel sterkte toe voor nu en de komende tijd. Fam. de Block en personeel van Bakkerij - konditorei de Block

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 64