Voldaan gevoel na 2 M Irandzu Slabber dinsdag 23 februari 2010 De temperatuur komt op deze vroege zaterdagoch tend maar net boven nul uit. Gelukkig heeft de gure oostenwind van de afgelopen dagen plaatsge maakt voor een zacht briesje. En als zelfs de zon zich ook nog eens laat zien, komt het lentegevoel bij Miranda Slabber helemaal naar boven. Reden genoeg om te gaan hardlopen. „Zullen we een rondje Bolwerk doen?", vraagt ze enthousiast. Vanuit haar appartement in de Middelburgse Voor Miranda Slabber is hardlopen meer dan actief bezig zijn. Ze loopt niet voor snelle tijden, maar puur voor het plezier. Uit elk rondje probeert ze voldoening te halen. Het is voor mij de ultieme ontspanning. Want wat is er mooier dan rennen door de natuur?" binnenstad rennen we in een paar minuten naar het mooiste plekje van de stad. Maar eerst nog wat rek- en strekoefeningen doen, voordat de benen echt aan het werk gezet worden. Soepel zwaait ze haar linkerbeen op een hek om de hamstrings wat op te rekken. „Ik ben altijd erg sportief geweest", zegt Slabber. „Toen ik vier jaar was, zat ik al op korfbal. Daarna heb ik ook nog getafeltennist en fanatiek gedanst. Maar nu ben ik verslaafd aan het hardlopen. Je kunt het helemaal alleen doen, bent van niemand afhankelijk en hebt er niks bij nodig. Het is de ideale sport. Hardloopschoenen aan en gaan!" Al snel blijkt dat Slabber tijdens het lopen geniet van alles wat groeit en bloeit om haar heen. „Er is hier flink gesnoeid, maar als het goed is, groeit dat allemaal weer aan", vertelt Slabber. Ze kent het Bolwerk op haar duimpje. Het gaat op en af over de smalle paadjes. Af en toe moet er een hond ontweken worden, maar Slabber laat zich er niet door afschrikken. „Ik loop hier vaak", zegt de 29-jarige Middel burgse, terwijl ze een heuveltje oprent. „Je kunt hier ongestoord hardlopen door de natuur. In de zomer komen hier veel moeders met kinderen de eenden en ganzen voeren, daar kan ik echt van genieten. Maar soms kijk HH x Miranda Slabber rent graag over de Middelburg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 42