Colofon III familieberichten ft Hengstdijk, 3 juni 1927 f Breda, 20 februari 2010 üMMèriMiri=! René van Denderen De Uitvaart Informatie Hulplijn lieberichtenonline.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant 32 Ifamilieberichten dinsdag 23 februari 2010 (3 menseniinq.nl Dankbaar voor een leven dat in het teken stond van goedheid, eenvoud en eerlijkheid, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze vader en opa Kees Sebregts Cornelis Halsteren, 28 september 1922 t Vlissingen, 20 februari 2010 Onze dank gaat uit naar het team van de thuiszorg, Stichting Werkt voor Ouderen, voor de zorg en begeleiding aan hem gegeven. Oost-Souburg: Oost-Souburg: Bergen op Zoom: Fien Sebregts-Kerbusch Piet en Mar Ruud Liesbeth Sabine, Fabian Esther Rob Daniëlle, Sjoerd Cor en Marga Pauline Yannick llona Tom Hudsondwarsstraat 1 4388 EV Oost-Souburg Er is gelegenheid om afscheid van Kees te nemen op donderdag 25 februari van 14.00 tot 14.30 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. De samenkomst, voorafgaande aan de crematie, zal om 15.30 uur worden gehouden in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer aldaar. Mocht u geen rouwbrief ontvangen hebben wilt u deze kennisgeving dan a-ls zodanig beschouwen. Iedere dag werd de wereld kleiner, de mogelijkheden minder. De levenswil bleef, het leven niet. Na een mooi en tevreden leven hebben wij mijn man, onze vader, schoonvader, opa en overopa moeten loslaten Leopoldus Cornelis Pol gehuwd met Maria van Pamelen 20 april 1924 te Hoofdplaat f21 februari 2010 re Breskens Breskens: Maria Stephania Cornelis-van Pamelen Breskens: Marie-Louise en Raf Michel'en Tess Martin Breskens: Arnold en Rina Cynthia en Roar, Sandy Angelo en Ineke, Esmée Breskens: Harry en Marian Sarah Naomi Pol is thuis. Correspondentieadres: Anker 1 4511 KB Breskens U bent in de gelegenheid afscheid van hem te komen nemen op woensdagavond 24 februari van 18.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op zaterdag 27 februari om 10.30 uur in de Sint Barbarakerk, Europastraat 7 te Breskens. Aansluitend kunt u de familie condoleren in restaurant De Boeg aan het Spuiplein in Breskens. Na de condoleance begeleiden we Pol naar het crematorium in Brugge. Eenieder die ons wil volgen wordt hierbij uitgenodigd. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze zwager en oom Rinus Oele Goes: Adrie en Lenie Vlissingen: Jan en Jannie Middelburg: Corrieen Henk Julianadorp: Krijn en Jennie Neven en nichten Het verlies was er al voor het einde, de rouw voordat het afscheid kwam, toen die onzekere verwarring bezit van jouw gedachten nam. Met verdriet in ons hart laten wij weten dat, toch nog onverwacht, is overleden mijn lieve vrouw, onze geliefde moeder, schoonmoeder, geweldige oma en overgroot moeder Adeleina Lucia Eduarda van Leemput-van Belle echtgenote van Petrus Gerardus van Leemput Vera en Chris Dennis en Kelly, Pim Laura en Bram, Terra Antoine Christianne en Ad J Fran, Melle Michel en Helma Mark, Lisette Etiënne en Monique Thomas, Arthur Yannick en Gerard Myrthe, Aleia Wij zijn haar zo dankbaar voor alles wat zij ons in het leven meegegeven heeft. Breda, 20 februari 2010 Damiaanstraat 37 B, 4834 WC Breda U kunt afscheid nemen van haar in het uitvaartcentrum van DELA, Tuinzigtlaan 41 te Breda, op donderdag 25 februari van 18.00 tot 18.30 uur. De Eucharistieviering wordt gehouden op vrijdag 26 februari om 10.30 uur in de Mariakerk, Mariaplein 1 te Breda, waarna om 12.15 uur de crematieplechtigheid volgt in Aula 1 van crematorium Zuylen, Tuinzigtlaan 11 te Breda. Na de crematieplechtigheid bent u in de gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren'in de koffiekamer van bovengenoemd crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, gelieve deze aankondiging als zodanig te beschouwen. V De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond na het overlijden van onze lieve zoon, broer, schoonbroer en oom Patrick de Bliek hebben ons diep getroffen. Wij zijn u zeer dankbaar voor de steun en troost welke ons dit heeft gegeven. Daar het ons onmogelijk is u allen persoonlijk te schrijven, betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. Sjaak en Annemieke Michel en Monique Owen Oostburg, februari 2010 Iedere geboorte is bijzonder, afscheid nemen van een leven is ook bijzonder. Samen met u hebben we een mooi afscheid gegeven en is de overgang naar een nieuw begin gemaakt. Wij danken u voor uw aanwezigheid in woord en gedachte. Adriana Biesbroeck-van Denderen Kinderen en kleinkinderen Hulst, februari 2010 Langs deze weg willen wij u dankzeggen voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder en oma Willy van der Wielen-van der Weele Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Ouddorp, februari 2010 Voor uw belangstelling en deelneming ons betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Pieter Jacobus Ghijs betuigen wij u hiermede onze oprechte dank. M. Ghijs-de Maillie Kinderen en kleinkinderen Oostburg, februari 2010 Bel gratis 0800 - 44 44 000 voor al uw vragen omtrent uitvaartzorg en overlijden www.scu.nu SluittijóefiGyerlijdensadvertföiiities Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur Per fax daags voor plaatsing 15.00 uur Slurttljden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnummer voor eventuele vragen. Iedere maitopdracht krijgt een ontvangstbevestiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties E-mail pzcfamilieberichten@wegenernieuwsmedia.nl Telefoon 088-013 9999 Internet zelfopgevenkanviawwwiamilieberichtenonline.nl De afdeling is telefonisch bereikbaar op: werkdagen van 09.00-17.00 uur en op zondag van 13.00-17.00 uur Alle overlijdensadvertenties zijn ook zichtbaar op mvw.mensenlmq.mf Meer informatie op www.pzc.nl Hi - m iMÈl'

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 34