zeeland 119 Of blijven het er vier... ThUlS m Politieke markt en verkiezingsdebat over ouderenbeleid gemeente Veere talamini keukens Dieren voeren op de kinderboerderij D66 wil Vlissingers zien in Arsenaalcafé Computerstoring bij' MediaMarkt dinsdag 23 februari 2010 W De Partij van de Arbeid profiteerde vier jaar geleden van de populariteit van landelijk leider Wouter Bos en werd de grootste partij in de Middelburgse raad. Nu staat de PvdA er landelijk veel slechter voor. Vier partijen leverden in 2006 de wethouders voor het dagelijks bestuur van de gemeente Middelburg: Albert de Vries (PvdA), Hannie Kool-Blokland (CDA), Frank Streng (WD) en Huub van Klinken (SCP). De Zeeuwse graaf kijkt de raadszaal in het stadskantoor van de gemeente Middelburg in. Op de achtergrond de zetels van de wethouders. foto Lex de Meester Talamini Keukens, als kwaliteit een naam mag hebben! MIDDELBURG Kinderen kunnen woensdag 24 fe bruari hun favoriete dieren eten ge ven op kinderboerderij De Klepper hoeve in Middelburg. Het voeren kan tussen 13.30 en 15.00 uur. Kin deren kiezen zelf het dier uit dat ze eten willen geven. Medewerkers van de kinderboerderij vullen dan voor één euro een zakje met voer wat voor dit dier gezond is. VLISSINGEN De Vlissingse afdeling van D66 houdt morgen een politiek café in het Arsenaalcafé in Vlissingen. De twaalf aspirant-raadsleden ho pen dan in contact te komen met inwoners van Vlissingen en ideeën over de stad uit te wisselen. Het politiek café begint om 20.00 uur en is gratis te bezoeken. MIDDELBURG De MediaMarkt in Middelburg is op de eerste dag van de voorjaarsva kantie geplaagd door een compu terstoring. Daardoor kon de winkel gisteren pas twee uur later dan nor maal worden geopend. Via briefjes op de deuren werden klanten geïn formeerd over de storing. Zij beslo ten later nog eens terug te komen. DOMBURG - Veere vergrijst. Er wo nen steeds meer ouderen en steeds minder jongeren. Dat vraagt om een goed ouderenbeleid van de gemeente. Maar is dat er ook? Of moet er veel veranderen om Veerse ouderen een goede, ge zonde en gelukkige oudedag te ge ven? Daarover vindt morgen, woens dag, een politieke markt en een verkiezingsdebat plaats in zorgcen trum Simnia in Domburg. De markt duurt van 15.00 tot 17.00 uur. Het debat begint om 15.30 uur en duurt ongeveer een uur. De po litieke middag is een samenwer king tussen SVRZ locatie Simnia en de Provinciale Zeeuwse Cou rant. Namens de PZC zal verslagge ver Maurits Sep het debat leiden. Alle partijen die op 3 maart mee doen aan de gemeenteraadsverkie zingen in Veere - CDA, D66, DTV, PvdA/GL, SGP/CU en WD - zijn woensdagmiddag aanwezig. Zij hebben elk een eigen kraam waar in vertegenwoordigers van de par tijen staan om informatie te geven over hun standpunten. Tijdens het debat treedt van elke partij één kandidaat in het strijd perk. Onderwerpen die aan bod kunnen komen, hebben te maken met ouderenbeleid, maar ook met ontwikkelingen die daar zijdelings mee te maken hebben. Zo kan het gaan over de bouw van woonzorg centra voor ouderen, het ouderen vervoer met bussen en belbussen, de hulp aan ouderen via de Wet Maatschappelijk Ondersteuning, de mantelzorg door familie en vrienden. Maar ook de vraag wie eigenlijk voor de Veerse ouderen moet zorgen als de jongeren de ge meente verlaten komt aan bod: kan de gemeente ervoor zorgen dat er voldoende verzorgend perso neel is? De entree tot de markt en het de bat in Simnia is gratis. Ouderen én jongeren zijn beide van harte wel kom. tmc Deze week niet in uw brievenbus ontvangen? Mail: woonwinkels Bergen op Zoom Goes Koudekerke Kruiningen www.tmcwoonwinkels.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21