Jakobus Spruijt In Menioriuff] 41 I familieberichten zaterdag 20 februari 2010 O (Densenlifiq.nl Denk aan mij terug in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Een bloemetje, een kaartje, een opbeurend woord, een troostende hand op arm of schouder, een liefdevolle knuffel of alleen maar er zijn zonder iets te zeggen. Deze blijken van medeleven, doen je oneindig veel meer dan je normaal zou kunnen vermoeden. Wij zijn overstelpt met deze lieve gebaren, zowel tijdens Ada's ziekte, als na haar overlijdenop 30 december jl. Uit de grond van ons hart danken wij jullie voor de warme belangstelling en alle liefde en genegenheid, die jullie ons in die tijd gegeven hebben. Rob Riphagen Manon en Luciën Julien Robin en Anne Wij willen iedereen hartelijk bedanken voor de belang stelling na het overlijden van Adriana Roelse-Huibregtse De vele kaarten, bezoekjes, en de persoonlijke condoleances hebben ons goed gedaan. L.K. Roelse, kinderen en kleinkinderen Westkapelle, februari 2010 Voor de vele blijken van medeleven en de belangstelling tijdens de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man Jacobus Simpelaar betuig ik u mijn oprechte dank. N. Simpelaar-Corbijn februari 2010' Bedankt... Zo'n klein woordje met zoveel betekenis... In ieders eigen belevenis... Bedanken... dat willen wij jullie allemaal iedereen die ons steunt, ieder met zijn eigen verhaal. Bedanken... voor al die lieve woorden die jullie ons gaven en geven na het overlijden van Lia, maar ook in haar prachtige leven. Bedankt... dat willen we jullie zeggen omdat jullie er voor ons zijn. Bedankt voor alle steun tijdens het ziekbed, maar ook na het overlijden van Cornelia Izabella Snip-Kievit Lia Jan Snip Sandra, Björn en Glenn Kats Patricia, Tonnie, Femke en Vicky Mol Middelburg, februari Onze welgemeende dank aan allen die met ons hebben meegeleefd na het overlijden van onze lieve vader, opa en overopa Familie Spruijt Serooskerke, februari 2010 Ontroerd en getroffen waren wij door de vele blijken van medeleven tijdens het ziek zijn, na het overlijden en bij de begrafenis van mijn geliefde man, onze zorgzame vader, opa en overgrootvader CZ/xisic/saa' ZZyarA& Wij zeggen u hiervoor hartelijk dank. J. Tjarks-Meulmeester Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Arnemuiden, februari 2010 Als een schip achter de horizon verdwijnt is het niet weg. We zien het alleen niet meer. Wij bedanken u hartelijk voor uw belangstelling en medeleven tijdens de ziekte en na het overlijden van Anneke Het heeft ons steun en troost gegeven. De vele aanwezigen bij de afscheidsbijeenkomsten het enorme aantal schriftelijke reacties, hebben ons doen beseffen wat zij ook voor u betekende. Wij allemaal/zullen haar missen. Wicher de Vries Kinderen en kleinkinderen Goes, februari 2010 f Zijn levenzijn werkonuitwisbaar. Met deze woorden hebben we afscheid genomen van Gerard van Grieken Voor uw aanwezigheid, bloemen, brieven en kaarten zijn we u zeer dankbaar. Het getuigde van veel warmte en liefde voor Gerard en dat heeft ons geholpen in deze moeilijke tijd. Mimi van Grieken Conny en Huib Soemeh Axel, februari 2010 Dankbetuiging Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze moeder, schoonmoeder, oma en overgroot-oma Janna Leuntje van Tatenhove-de Blaeij zeggen wij u hartelijk dank. C.H. van Tatenhove Familie Kolijn Axel, februari 2010 De overweldigende belangstelling en deelneming welke u ons heeft betoond, na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Piet Bek hebben ons diep getroffen. Het heeft ons allen heel goed gedaan te weten dat hij bij zo velen geliefd was. Wij hebben dit zeer gewaardeerd en betuigen iedereen onze oprechte dank. Mevr. C.E. Bek- van Loon, kinderen en kleinkinderen Clinge, februari 2010 Voor uw belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve zorgzame moeder en oma Henny DeRijcke-van Woerkom willen wij u hartelijk danken. Uw aanwezigheid bij haar afscheid en de vele wanne woorden, brieven en kaartjes, waaruit nogmaals is gebleken hoeveel mensen op haar gesteld waren, hebben ons veel kracht en steun gegeven. Kinderen en kleinkinderen Kloosterzande, februari 2010 Wij danken u allen voor u medeleven en belangstelling na het overlijden van mijn geliefde man, onze zorgzame ^ader en opa. (oos Want Het heeft ons goed gedaan. Agnes Want-Bun Kinderen en Kleinkinderen Boschkapelle, februari 2010 In memoriam Erwin 20-02-2010 Lieve broer We missen je Fam. Coppens In herinnering 20-02-2003 20-02-2010 Lieve Trees Dwars door de stille leegte klinkt de echo van jouw lach. Zachtjes van een afstand alsof ik je daarnet nog zag. Steeds denk ik aan jouw optimisme steeds hoor ik weer jouw stem. Dan voel ik weer die leegte omdat jij er niet meer bent. Ik mis Je Walter Na het overlijden van mijn Moedertje Wil ik jullie bedanken voor de warme steunbetuigingen via een praatje, telefoontje, e-mails en kaartjes. Het geeft mij enorme steun. Irene Overdulve - Faes Schoondijke, februari 2010 GESLOTEN Podologiepraktijk Mariska van Dijk Wij danken u namens Mariska voor het in haar gestelde vertrouwen en het door u getoonde medeleven tijdens haar ziekte. bachweg 2 j middelburg tel. 0118 46 22 05 www. hjobse-uitvaart. nl r) \ILif PC róbï\W\Utl\ In 2008 en 2009 door een internationale jury bekroond. t J0

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 73