4 wjm DihiliüaiuiP.iriP. Eugène en Marie van Campen-Sponselee ^2 familieberichten vrijdag 19 februari 2010 fllensenlinq.nt Ons bereikte het droevige bericht dat Arnoldus Vogelaar oud-collegelid van Rabobank Schouwen-Duiveland (vice-voorzitter Bestuur) is overleden. Wij wensen mevrouw Vogelaar en verdere familie veel sterkte toe. Directie, medewerkers en Raad van Commissarissen Rabobank Oosterschelde Met ontsteltenis hebben we het trieste bericht ontvangen dat op 15 februari is overleden ons gewaardeerd lid, oud-voorzitter CDA afdeling Schouwen-Duiveland, oud-voorzitter CDA Bestuurdersvereniging en adviserend lid bestuur CDA Zeeland, de heer A. Vogelaar Wij herinneren hem als een kundig en betrokken bestuurder. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie. We wensen hen Gods kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Bestuur en fractie van het CDA afd. Schouwen-Duiveland Bestuur CDA Bestuurdersvereniging en bestuur van het CDA Zeeland Diep geraakt zijn wij door het plotseling overlijden van Perry zoon van onze stepvriendiiT Marijke. Wij wensen Marijke, Peter, Adriënne en familie veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. De Stepdames van OKK Kortgene De 1ste vrijdagavond in Oktober zal nooit meer hetzelfde zijn Nu wij hebben vernomen dat door een ongeval Perry, de zoon van Marijke en Peter is overleden. Woorden schieten tekortonbegrijpelijk. Wij wensen Marijke, Peter en Adriënne en verdere familie heel veel sterkte toe. Anja en Peter, Erna en Jan-Mart, Jacolien en Jos, Marianne en Han, Marlies en Chris, Ineke en Ton, Ina en Robert, Jolanda en Siem, Anja en Patrick en kinderen Afscheid nemen van iemand hoe doe je dat? Afscheid nemen van iemand die je nooit meer zal zien, hoe doe je dat? Afscheid nemen van Pa voor altijd en voorgoed? Afscheid nemen van zo iemand, zeg ons, hoe je dat doet? Afscheid nemen van jou, wij weten niet hoe het moet. Bedroefd, geven wij u kennis dat na een liefdevolle verzorging in verpleeghuis "De Blaauwe Hoeve", op afdeling "Elzeboom", van ons is heengegaan onze zorgzame pa, schoonvader, opa en over- opa Aloysius Jacobus Reijns Wies weduwnaar van Roos de Kort 7 oktober 1922 117 februari 2010 Ossenisse: Stanny Reijns t Ossenisse: Marij en Frans Cindy Walsoorden: Wies en Kees Anja en Pascal, Melissa, Dominique Saskia en Werner, Emy, Marcha 's-Heer Arendskerke: Tiny en Kees Carola en Niels Stephanie Ramon Ovezande: Marleen en Giel Stefan en Suzanne, Logan William en Danique Kloosterzande: Marcel en Meriam Kloosterzande: Rozet en Leo Kim en Bart Evi Ossenisse: Esmeralda t Nisse: Ceciel en Wim Brian Shirly Correspondentieadres: Waterstraat 7a 4588 KL Walsoorden De avondwake wordt gehouden zondag 21 februari om 19.00 uur in de kapel van WoonZorgCentrum Antonius, waarna gelegenheid is tot afscheid nemen. De uitvaartdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal plaatsvinden op maandag 22 februari om 10.30 uur in de kerk van de H. Martinus, parochie Ter Duinen te Kloosterzande. Aansluitend zal de begrafenis plaats vinden op de RK begraafplaats te Kloosterzande. Alleen schriftelijke condoleance in de kerk. Zij die geen rouwbrief hebben ontvangen, gelieven deze advertentie als zodanig te beschouwen. Dankbetuiging Voor de vele blijken van medeleven, die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, vader en schoonvader Frans Weijt betuigen wij onze hartelijke dank. Dit was ons tot grote steun en troost. Maaike Weijt-Dooms Renzo en Jenny Hoek, februari 2010 De vele blijken van medeleven en vriendschap, de warme belangstelling die wij mochten ontvangen tijden de ziekte en na het overlijden van mijn lieve man, onze lieve vader en opa Marinus Hendrik Jonker Rinus hebben ons veel goed gedaan. Wij willen u daarvoor heel hartelijk bedanken. A.C. Jonker-Landman kinderen en kleinkinderen Kerkwerve, februari 2010 Haarplaats is leeg... Maar de herinnering zal altijd blijven. Hartelijk dank voor de overweldigende hoeveelheid persoonlijke en schriftelijke blijken van medeleven bij het overlijden van Jannie Poppe-Meulpolder Het waren er teveel om iedereen persoonlijk te kunnen bedanken. Uw betrokkenheid bij het verlies van mijn vrouw, onze moeder en (over)grootmoeder geeft ons steun om verder te gaan zonder haar. Wim Poppe kinderen, klein- en achterkleinkinderen Yerseke, februari 2010 DANKBETUIGING Langs deze weg wil ik iedereen bedanken voor de kaarten en telefoontjes, die ik mocht ontvangen na het overlijden van mijn (tweeling) zus Jo van der Weel het heeft mij erg goed gedaan. M.f. van Ginkel-v.d. Weel Middelburg, 18 februari 2010 Hartelijk dank voor de vele felicitaties, bloemen en cadeaus die we bij ons 60-jarig huwelijksjubileum mochten ontvangen. We willen iedereen bedanken voor de belangstelling, betrokkenheid en steun de afgelopen jaren. Theo Wolterbeek 23-04-1946 09-01-2010 Leni Marije Erik Gib Enzo Wieteke Michelo Mouna Middelburg, februari 2010

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 86