glossy muziekgala zeeland 119 Wij maken plaats voor nieuwe modellen! LOGUS Do"ca'°gaatnl<el Leefbaar Reimerswaal komt weer koormuziekloor W téf- 6 Robin van Beek kruipt in Jgf S&-.Vy www.logus.nl Winterwandeltocht over eiland Tholen Winkeldievegges uit Hulst aangehouden Hoger beroep in zaak schooldirecteur Hotel-restaurant gaat in april open Organist Martin Mans bezingt jaargetijden Panna-kooien bij sportaccommodaties open in Kapelle met CartOOflS in verkiezingsstrijd Haïti in Yerseke vrijdag 19 februari 2010 2 unlimited Two, in de '4 CA jaren negentig bekend van de huid van de eurodance, presenteert Robbie Williams en haar nieuwe single. brengt alle hits. spetterende uitverkoop van diverse showroommodellen badkamermeubels, douchedeuren, baden, kranen, etc. Vlissingen, Marie-Curieweg 9-13, T. 0118 - 69 00 25 Goes Noord, Albert Joachimikade 33, T. 0113 - 21 54 01 KSSI9M3S&31SS8S die 5 maart tijdens het glossy muziekevenement in Kamperland wordt geveild ten bate van Warchild. foto's Willem Mieras SINT MAARTENSDIJK Het Evenementen Comité Smal- stad houdt zaterdag 27 februari voor het eerst een winterwandel tocht in samenwerking met de Zeeuwse Wandelsport Bond. Wan delaars kunnen vanaf 8.00 uur in schrijven bij partycentrum Haestin- ge voor afstanden van 5, 10, 15, 20 of 30 kilometer. Een halfuur later klinkt het startschot. De routes lo pen langs de mooiste plekjes op het zuidelijk deel van Tholen. TERNEUZEN Drie winkeldievegges (26 en 13 jaar) uit de gemeente Hulst zijn gis termiddag aangehouden. De drie vrouwen stalen ondergoed, kle ding en cosmetica-artikelen uit di verse winkels in het centrum van Terneuzen. Een oplettende winkelmedewerk ster volgde het pad van de drie en kwam ze op het spoor. De gealar meerde politie heeft het trio over gebracht naar het bureau. SCHERPENISSE Directeur J. Duvekot van de Groen van Prinstererschool in Scherpenis- se gaat in hoger beroep tegen zijn veroordeling door de politierech ter. Die legde hem vorige week een voorwaardelijke taakstraf op voor het mishandelen van een leerling. Duvekot, die al een tijdje op non-ac tief staat, zou de leerling bij de keel hebben gegrepen. Hij ontkent dat. SINT-MAARTENSDIJK Het nieuwe hotel-restaurant in het voormalige gemeentehuis aan de Markt in Sint-Maartensdijk opent op 1 april zijn deuren. Het Raedthuys krijgt een restau rant met zestig plaatsen, dat zeven dagen per week is geopend. Buiten komt een terras met minimaal veertig plaatsen. Verder komen er zeventien hotelsuites. Het voorma lige gemeentehuis wordt op dit mo ment verbouwd. THOLEN Organist Martin Mans doet in een solotournee op zaterdag 27 februari het bekende Van Dam orgel in de hervormde kerk in Tholen jubelen. Zijn tournee heeft Mans gewijd aan de vier jaargetijden. Behalve de bekende compositie van Antonio Vivaldi, komen ook bewerkingen van psalmen aan bod, waarin de jaargetijden veelvuldig zijn bezon gen. Het concert begint om 20 uur. Entree 10 euro, kinderen 5 euro. KAPELLE/WEMELDINGE De gemeente Kapelle gaat binnen kort panna-kooien aanleggen bij de sporthal in Kapelle en bij de sport velden in Wemeldinge. Panna, waarbij twee spelers elkaar door de benen proberen te spelen, neemt een grote-vlucht onder jon geren. Je hebt maar twee spelers nodig, een klein, afgebakend ter- reintje en je bent aan het sporten. kapelle - De christelijke hulporga nisatie Dorcas opent dinsdag 3 maart een kringloopwinkel aan de Ooststraat in Kapelle. In de winkel worden tweedehands en nieuwe spullen verkocht, die Dorcas heeft ingezameld, maar die niet geschikt zijn om te worden uitgedeeld in de landen waar Dorcas hulp ver leent. Het gaat om boeken, kle- dien, servies, speelgoed en decora tie. De opbrengst komt weer wel ten goede aan mensen in Oost-Eu ropa en Afrika. De winkel is op dinsdag, donderdag en zaterdag open van 10.00 tot 15.30 uur. Wie voordien al spullen kwijt wil kan bellen: 0113-220434 of mailen: platier@zeelandnet.nl. door Luc Oggel kruiningen - De één kan er om la chen, de ander vindt het laag bij de gronds: de spotprenten van Leefbaar Reimerswaal, die sinds 2002 rond verkiezingstijd steevast opduiken in het 'spekkrantje' of wel het Reimerswaals Advertentie blad. Deze week zijn de eerste tekenin gen verschenen. Het is bekend dat Leefbaar Reimerswaal, en dan met name fractievoorzitter Marien Weststrate, uiterst kritisch is over het huidige college. Vooral met SGP-wethouder Jaap Sinke wil het nog wel eens botsten. De coalitie moet het dan ook ontgelden in de tekeningen. In één ervan staan de drie wethouders Knuit (PvdA), Sinke en De Kunder (CDA) afge beeld, waarbij Sinke zijn armen 'vaderlijk' om de andere twee heeft heengeslagen. Bij Knuit staat in een tekstballonnetje: 'We heb ben er toch eventjes een prachtige urnenwand uitgesleept'. 'Dik voor mekaar!' staat bij De Kunder. 'Meer zat er niet in, de vruchten van vier jaar coalitieverband', is de kop. En als bijschrift: 'De coalitie: een min-, win-, min-situatie?' In een ander plaatje lopen Pv- dA-lijsttrekker Dieuwke Louw rink, Knuit en Sinke langs de Wes- terschelde in Hansweert. Leefbaar beticht de PvdA van het bouwen van luchtkastelen, omdat de 'be loofde' appartementen en een strandje er nog steeds niet zijn. „Een beetje laag bij de gronds", rea geert Louwrink. „Iedereen voert campagne op zijn manier, maar wij zullen ons niet verlagen tot dit niveau." Jaap Sinke zegt niet wakker te lig gen van de cartoons. „Dit is het enige wat die partij in vier jaar heeft bereikt. Het is afbraakpoli- tiek. Bij Leefbaar Reimerswaal gaat het puur om henzelf" De tekeningen zijn te zien op www.leefbaarreimerswaal.nl.ae yerseke - Zendingsorganisatie Woord en Daad houdt zaterdag 27 februari een koor en samenzang- avond ten bate van de slachtoffers van de aardbeving in Haïti. In de hervormde kerk in Yerseke treden op: het Christelijk Duivelands Mannenkoor, het gemengd koor Sursum Corda uit Krabbendijke en het Schouws Jeugdorkest onder leiding van Marien Stouten. Op het orgel spelen Stephen Volmer en Leen Heijboer. Er is volop gele genheid voor samenzang. De bij eenkomst begint om 19.30 en de opbrengst, 3 euro voor volwasse nen en 1 euro voor kinderen, komt, evenals de opbrengst van een collecte, ten goede aan Haïti.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 77