machtig YLCS sport 129 FLEXBEZORGERS M/V Twente is halverwege een megastunt Geen nieuwe gevallen van rhinovirus gemeld Winst voor Brugge en Standard Roadhouse Roadies geeft voorsprong prijs Bouwman stand-by voor Oranje onder 19 Walcherse duivenclubs fuseren vrijdag 19 februari 2010 Adrie Koster heeft met Club Brugge nog alle kans om een ronde ver der te komen in de Europa League. Hij was gisteravond de winnen de trainer in het duel met Valencia (1-0). Standard Luik won door twee late goals met 3-2 van Red Bull Salzburg, gecoacht door Huub Stevens. Anderlecht speelde 1-1 bij Athletic Bilbao. awmifiiiBimiiMuwt,»! PZC zoekt voor Walcheren op korte termijn De sector distributie heeft momenteel behoefte aan flexbezorgers (liefst met ervaring) op Walcheren voor het verspreiden van de PZC in diverse wijken op vaste tijden: maandag tot en met zaterdag tussen 04.30 uur tot 07.00 uur. De werkzaamheden worden verricht op basis van een Overeenkomst van opdracht. Wij vragen: - gemotiveerde, servicegerichte en punctuele bezorgers - bezit van rijbewijs en eigen auto - flexibele instelling - woonplaats omgeving op Walcheren Wij bieden: - zelfstandig en verantwoordelijk werk - prima basisvergoeding - onkostenvergoeding auto INTERESSE? Geïnteresseerden kunnen tijdens kantooruren contact opnemen met rayonmanager Walcheren, de heer Kees Verbocht, telefoon 06-54267139. Potentiële flexbezorgers dienen zich bij aanmelding te identificeren. Indien van toepassing moet een tewerkstellingsvergunning worden overlegd. door Jop van Kempen AMSTERDAM - Ajax was goed, maar niet goed genoeg. Twee magistrale kopballen van aanvaller Amauri van Juventus waren de Amster dammers in de zestiende finales van de Europa League te machtig: 2-1. Bovendien is Ajax' topscorer en aanvoerder Luis Suarez volgen de week geschorst voor de return in Turijn. De Amsterdamse supporters zul len de Arena met een vieze smaak in de mond hebben verlaten. De sfeer in het uitverkochte stadion was uitstekend en de spelers haal den een behoorlijk niveau, maar uiteindelijk moest het team van Martin Jol het hoofd buigen voor de Italiaanse ploeg. Het was de in dividuele klasse van Juve die Ajax nekte. Voorbereider Alessandro del Piero en afmaker Amauri vel den het oordeel en Ajax keek twee keer toe: 2-1. De in Brazilië geboren aanvaller van Juventus zal in maart een Itali aans paspoort krijgen en in de vorm van gisteravond is Amauri een kandidaat om met de Azzurri mee te gaan naar het WK in Zuid-Afrika. Met twee meesterlij ke kopballen lijkt de spits die tot afgelopen zondag 109 dagen niet had gescoord een einde te hebben gemaakt aan het Europese avon tuur van Ajax. Amauri sprong twee keer net iets eerder dan Jan Vertonghen de lucht in, waar hij prachtig bleef hangen om hard en zuiver raak te koppen. De goals vie len in de 32e en de 58e minuut. Jol: „We hebben in de voorberei ding grondig gewezen op de kwali teiten van Amauri. Hij is een fan tastische kopper en als je hem dekt, moet je contact met hem zoe ken om te voorkomen dat hij eer der springt dan jij. Dat deed Ver- ZAALHANDBAL ZONDAG Mannen. Eerste klasse: de Graaf/Delta Sport-Desk (13.30). Tweede klasse: Del ta Sport 2-Mixed Up (15.00). Derde klas se C: Orion/GSC-United Breda 2 (15.00). Vrouwen. Eerste klasse: EMM-HMC (12.15). Derde klasse: Olympus-Mixed Up 2 (13.00) ZAALKORFBAL ZATERDAG Tweede klasse G: All Ready-RWA (P), Oranje Nassau (V)-Swift (M). Derde klas se K: Seolto-Vios (W). Vierde klasse L: KVK-Atlas. ZAALVOETBAL VRIJDAG Mannen. Hoofdklasse D: IFCV/Kareltje Carlo Desig-FM Sranang. ZWEMMEN ZATERDAG LAC periode 3. Organisatie: ZV Luctor et Emergo. Locatie: Vrijburgbad te Vlissin- gen. Aanvang: 16:30 uur ZONDAG Ganze estafettetoernooi. Organisatie: Z&PC De Ganze. Locatie: Sportpunt Zee land te Goes. Aanvang: 9.30 uur tonghen twee keer niet goed." Ajax was echter allerminst kans loos tegen de Italiaanse ploeg die dit seizoen met zichzelf worstelt. De ploeg van Jol ging volgens de Italiaanse trainer Alberto Zacchero- ni 'enigszins blind' ten aanval en dat leverde kansen en kansjes op. Door een doelpunt van Miralem Sulejmani kwam Ajax al na een kwartier op voorsprong. Siem de Jong (paal) was in de tweede helft dicht bij de gelijkmaker en de mati ge spelende Luis Suarez had pech dat scheidsrechter Ivan Bebek niet floot voor een strafschop toen de Italiaanse international Giorgio Chiellini hem in de eerste helft naar de grond trok. Het was opvallend dat uitgerekend Sulejmani de enige treffer voor Ajax maakte. De Serviër kwam op 27 januari tegen NEC voor het laatst in actie. Na die opnieuw te leurstellende wedstrijd laakte Jol de instelling van de 21-jarige mil joenenaankoop en moest Sulejma ni onder het oog van de media de trappen van de Arena opstuiven, üij zat een aantal keer niet bij de selectie, maar bij afwezigheid van de zieke Marko Pantelic stond Sule jmani tegen Juventus in de spits. De jonge Serviër liet zien waarom Ajax anderhalfjaar geleden zestien miljoen euro voor hem overhad. Waar hij in het rood-witte shirt doorgaans een rugzak met zand lijkt mee te torsen, was hij de ver dedigers van Juventus keer op keer te snel af. Zijn razendsnelle coun tergoal na een kwartier kreeg ech ter geen winnend vervolg. Ajax-Juventus (Ita) 1-2 (1-1). 16. Sule jmani 1-0, 31. Amauri 1-1, 58. Amauri 1-2. Scheidsrechter: Bebek (Kro). Rode kaart: 90+2. Salihamidzic (Juventus). Gele kaart: Sulejmani, Oleguer, Suarez (Ajax), Legrottaglie, Marchisio, Diego (Juventus). Aantal toeschouwers: 51.675. BREDA In de regionale eerste klasse speel den de poolers van Roadhouse Roa dies gelijk tegen Growing Pains met 4-4. Een verdiend gelijkspel, maar voor de Middelburgers een met een vervelend nasmaakje. Zij leidden aanvankelijk immers met 1-3, maar konden de voorsprong niet vasthouden. Een paar partijen waren zeer close en konden alle kanten op, maar het geluk werd net als de punten gelijk verdeeld. De Walcherse duivenverenigingen de Luchtbode uit Oost-Souburg, de Scheldevliegers uit Vlissingen en de Telegraaf uit Middelburg heb ben besloten om een fusie aan te gaan. Aangezien voor het nieuwe vliegseizoen de officiële akte bij de notaris nog niet gepasseerd zal zijn, zal men het seizoen 2010 nog ENSCHEDE - Het was weer eens zo'n uitslag die Europa zal verba zen. Een uitslag in het rijtje Schal- ke 04, Olympique Marseille en Fe- nerbahqe. FC T\vente verraste gis teravond de internationale voetbal wereld door Werder Bremen met 1-0 te verslaan. Het zal volgende week in Noord-Duitsland nog een enorme opgave worden om de achtste finales van de Europa Lea gue te bereiken, maar deze zege op de finalist van vorig seizoen was er eentje die het hart van de Tukkers terecht met trots vervulde. „Dit MIDDELBURG Pim Bouwman is door KN- VB-coach Wim van Zwam op de stand-bylijst geplaatst voor de aan komende oefeninterland van Oran je onder 19. Het jeugd team speelt op dinsdag 2 maart in Waalwijk te gen Engeland. Het duel geldt als voorbereiding op de EK-kwalifïca- tieronde in mei. Naast Souburger Bouwman, die voor NAC speelt, staat ook Wesley Sneijders jongere broer Rodney (Ajax) op de lijst niet als één vereniging opereren. Er is al wel een nieuwe naam: PV de Combinatie, maar nog geen clublokaal. De jaarlijkse tentoonstelling werd onlangs al gezamenlijk in de loca tie van de TTV Westerzicht in West-Souburg gehouden. De fusie- club telt 59 leden. was de grootste prestatie van Twente sinds ik hier trainer ben", vond Steve McClaren. Het duurde gisteravond wel even voordat Twente de wapens had ge vonden om Werder te bestrijden. De dit seizoen in Europa nog onge slagen Duitsers begonnen uitste kend, waardoor de thuisploeg al di rect tot tegenhouden werd veroor deeld. Illustratief voor die fase was dat de spits van Twente, Blaise N'Kufo, voortdurend achter de ij- zersterke centrale verdediger Nal- do aan moest lopen in plaats van door Koen de Vries MIDDELBURG - Het lijkt er voorlo pig op dat de uitbraak van het voor paarden gevaarlijke rhinovi- rus beperkt blijft tot één stal van de Vlissingse manege de Schelde- stad. Sinds de ontdekking van de besmettelijke ziekte afgelopen zon dag zijn er geen nieuwe gevallen bekend, meldt Erwin Verstraate, voorzitter van ruitersportvereni ging de Scheldestad. „En met de paarden die al ziek waren, gaat het iets beter." Het betekent niet dat het gevaar voorbij is. De ziekte wordt vooral door de mens overgebracht. De in cubatietijd van het rhinovirus ligt tussen de acht en veertien dagen. Het advies om Walcherse paarden niet te verplaatsen blijft daarom van kracht. Ook paardeneigenaren buiten Walcheren zijn voorzich- andersom. Het in balbezit onwen nig spelende Twente moest het voor rust van een paar momenten hebben en de eerste de beste se rieuze oprisping leverde zowaar meteen de i-o-voorsprong op. De krachtige uithaal van Theo Janssen in de 38e minuut vloekte volledig met het wedstrijdbeeld, maar was wel beslissend. FC Twente-Werder Bremen 1-0 (1-0). 39. Janssen 1-0. Scheidsrechter: Batista (Por). Gele kaart: N'Kufo (FC Twente), Marin, Hunt (Werder Bremen). Aantal toeschouwers: 24.000. ting. Veertig van de honderd inge schreven combinaties hebben afge zegd voor het ZK springen, dat morgen in Heikant gehouden zou worden. Daarom is het evenement verplaatst naar 6 maart. „Mensen worden voorzichtig", stelt organisa tor Paul Burm. „De combinaties uit Walcheren zouden sowieso niet meedoen, maar ook veel men sen uit Zuid-Beveland hebben afge zegd." Wilma Salm is één van degenen die geen risico's neemt. De dres- suurinstructeur uit Yerseke geeft uit voorzorg geen les op stal De Kroo in Nieuwland, stal Vermue in Heinkenszand en enkele kleine re stallen op Zuid-Beveland. „We hebben thuis twintig paarden staan", zegt ze. „Je weet maar nooit wat er kan gebeuren. Ik heb mijn activiteiten behoorlijk terug geschroefd." MIDDELBURG

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 31