glossy muziekgala zeeland 119 iiL IPW Gemaskerd bal theater Arsenaal Wij maken plaats voor nieuwe modellen! Wijkagenten merken criminele trends snel op www.logus.nl LOGUS Mauw jl 'yf Verwarde man opent gaskraan in woning Hoger beroep in zaak schooldirecteur SP-Kamerlid brengt bezoek aan stad Gospelkoor treedt op in Ter Reede vrijdag 19 februari 2010 2 unlimited Two, in de jaren negentig bekend van de eurodance, presenteert haar nieuwe single. Robin van Beek kruipt in de huid van Robbie Williams en brengt alle hits. die 5 maart tijdens het glossy muziekevenement in Kamperland wordt geveild ten bate van Warchild. foto's Willem Mieras VLISSINGEN - Zo'n driehonderd ge maskerde studenten en belangstel lenden verzamelden zich gistera vond in het Arsenaaltheater in Vlissingen. Ze hadden hun mooi ste jurken en pakken uit de kast ge haald om deel te nemen aan het Bal du Masque, waarbij alles de sfeer van het oude Venetië adem de. Het evenement, met optredens en verrassingen, was georgani seerd door HZ Cult. Voor deze or ganisatie van Hogeschool Zeeland is het een van de hoogtepunten van het seizoen, foto Lex de Meester spetterende uitverkoop van diverse showroommodellen badkamermeubels, douchedeuren, baden, kranen, etc. Vlissingen, Marie-Curieweg 9-13, T. 0118 - 69 00 25 Goes Noord, Albert Joachimikade 33, T. 0113 - 21 54 01 gBHEaBaawsiiiiw mii ^MWiiawiiiHiHi—iiiiuiiiMHWWi'ifi1 wi"n •wnmmw&mmmsc&sfssaaamammimmimKtKm CP In Buurten met Blauw volgt de PZC de vier Vlissingse wijkagenten. Om beurten vertellen ze over hun werk. door Miriam van den Broek VLISSINGEN - In een deel van het Middengebied zijn sinds 1 februari al tien auto-inbraken gepleegd. „Dat is veel", zegt Joanne Kodde. „Ik vind het zorgelijk. En dit zijn dan nog de gevallen waarvan we het weten. Waarvan aangifte is ge daan." Het was tijdens de briefing deze week dat Joanne dacht: Hee, al weer een diefstal uit een auto? „Ik denk dat een trend zoals deze au to-inbraken toen de functie van wijkagent nog niet bestond, ook wel was opgemerkt. Maar nu valt het sneller op omdat wij natuur lijk gespitst zijn op onze eigen wijk." In het nieuwe computerprogram ma dat de plaatsvervangend korps chef meebracht naar Zeeland, laat Joanne zien hoe makkelijk ze een overzicht van de auto-inbraken op haar beeldscherm krijgt. Er ver- TERNEUZEN Een bewoner van de Willem Andriessenlaan in Terneuzen heeft gisteren rond 20.30 uur veel onrust veroorzaakt, omdat hij de gaskraan in zijn woning opengezet had. De politie ontruimde omliggende hui zen. De man, die in de war was, is uit zijn woning gehaald en naar het ziekenhuis gebracht. In het huis zouden ook twee kinderen zijn. Zij bleken elders te zijn. SCHERPENISSE Directeur J. Duvekot van de Groen van Prinstererschool in Scherpenis- se gaat in hoger beroep tegen zijn veroordeling door de politierech ter. Die legde hem vorige week een voorwaardelijke taakstraf op voor het mishandelen van een leerling. Duvekot, die al een tijdje op non ac tief staat, zou de leerling bij de keel hebben gegrepen. Hij ontkent dat. Joanne Kodde schijnt een plattegrond van het Middengebied met daarop tien bal lonnetjes die de locaties van de in braken aangeven. „Vroeger moes ten we in het systeem op zoek naar elke afzonderlijke inbraak. Dus met dit programma zijn we heel erg blij." Joanne probeert al haar collega's wel attent te maken op deze inbraken. „We brengen het onder de aandacht in de brie fing en kijken met onze teamchef of we er een speciale actie op moe ten zetten. Daar zit ik heel-erg ach teraan. Want het zijn vaak de 'klei nere' gebeurtenissen zoals inbra ken en vernielingen die bij omwo nenden een groot gevoel van on veiligheid oproepen." VLISSINGEN SP-Kamerlid Harry van Bommel brengt dinsdag en bezoek aan Vlis singen. Met raadsleden van de Vlis singse SP is hij vanaf 16.00 uur in het Middengebied. Vanaf 19.30 uur spreekt Van Bommel in De Piek. Met de Vlissingse SP-lijsttrekker Lian Colijn gaat hij in gesprek over het verkiezingsprogramma van de SP in Vlissingen en over veiligheid in de buurt. VLISSINGEN Gospelkoor Sound of Hope treedt vanavond op in zorgcentrum Ter Reede in Vlissingen. Sound of Ho pe heeft zo'n vijftien leden, afkom stig uit Oost-Souburg en omgeving. Het is in 1986 opgericht en staat on der leiding van Rudolf Deug. Het koor zingt Nederlands- en Engelsta lige liederen. Het concert begint om 19.30 uur.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2010 | | pagina 21